Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

T4ng10r

Wybór karty RTX 2080TI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, prośba. Którą z poniższych kart ODRADZACIE, a którą POLECACIE/ZACHĘCACIE kupić?

Miałem ochotę na GB Windforca, ale trafiłem na informację o tylko dwóch heatpipe i krótszej gwarancji w porównaniu z GB Gaming X. Teraz wybór ponownie otwarty.

 

  • Zotac GeForce RTX 2080 Ti AMP 11GB GDDR6
  • Zotac GeForce RTX 2080 Ti Triple Fan 11GB GDDR6
  • ASUS GeForce RTX 2080 Ti ROG Strix OC 11GB GDDR6
  • ASUS GeForce RTX 2080 Ti DUAL OC 11GB GDDR6
  • MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11GB GDDR6
  • Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC 11GB GDDR6
  • Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti WINDFORCE OC 11GB GDDR6
  • MSI GeForce RTX 2080 Ti Ventus OC 11GB GDDR6
  • MSI GeForce RTX 2080 Ti DUKE 11GB GDDR6

 

 

Tak, mam świadomość o zagrożeniu (padające karty). Tak, wiem, że te karty są przepłacone, nabijam kabzę molochowi, etc. Podarujcie sobie, proszę, takie komentarze.

Nie interesuje mnie OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnej które wymieniłeś...jeśli patrzysz na gwarancję (jej czas oraz jakość) to tylko EVGA.

3 lata plus możliwość dokupienia wydłużenia gwarancji za 50 euro do 5 lat. Bezwarunkowa wymiana gwarancyjna karty na nową...czekasz tylko przesyłki w tą i z powrotem, a kartę dostajesz nową! a nie po naprawie swoją albo refurbished po kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się z zakupem, niech poprawią najpierw pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno :)

Wstrzymywałem się bo za chwilę miała wyjść RTX. Teraz 'wstrzymuje się', bo nie ma na stanie. A VR na półce kurzy się od ponad miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

Masz czas VR znudzi ci sie szybciej niż sie kurzy na półce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych które wymieniłeś to Duke zdaje się mieć najlepszy stosunek jakości do ceny, ale nie wiem jak z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na wodną wersję, chyba ze sam lubisz bawić się w wodowanie. Kupiłem Zotac AMP i wkurza mnie dźwięk suszarki jak karta jest pod sporym obciążeniem, w poprzednim chłodzonym wodą Aorusie 1080 Ti było cicho i przyjemnie. Dlatego będę Zotaca sprzedawał w dobrej cenie na Allegro jak tylko wodne 2080 Ti wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czas VR znudzi ci sie szybciej niż sie kurzy na półce

Proszę, doradź mi w wyborze karty.

Nie mów mi co i jak szybko mi się znudzi.

 

Ja bym poczekał na wodną wersję, chyba ze sam lubisz bawić się w wodowanie. Kupiłem Zotac AMP i wkurza mnie dźwięk suszarki jak karta jest pod sporym obciążeniem, w poprzednim chłodzonym wodą Aorusie 1080 Ti było cicho i przyjemnie. Dlatego będę Zotaca sprzedawał w dobrej cenie na Allegro jak tylko wodne 2080 Ti wyjdą.

 

Wczoraj widziałem pojedyncze egzemplarze MSI Sea Hawk EK X z wodnym AIO na stanie w X-komie. Za 6150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to chyba i tak musisz się wstrzymać bo kart w sklepach nie ma. Nie wiem czy wycofali je z uwagi na te wadliwe egzemplarze, czy po prostu wstrzymali dostawy do czasu poprawienia pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie jest złożone. Dostawca przesłał mi mail z przeprosinami z powodu długiej realizacji i propozycją wybrania innych kart.

Więc i tak czekam. A mam okazję zmienić zamówienia w stosunku do tego co było na fakturze miesiąc temu.

 

PS: Wybranie zestawu zwodowanego kusi. Sęk w tym, że AIO trzeba by przerobić na OpenLoop, bo tak czy tak ciepło trzeba wypromieniować i wiatraki swoje muszą podziałać. Na procku ma być NZXT Kraken X62.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Strix badz Trio, nie sluchaj tych dyrdymalow z czekaniem, moze najlepiej 1080ti za 2k kupic z koparki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Wybranie zestawu zwodowanego kusi. Sęk w tym, że AIO trzeba by przerobić na OpenLoop, bo tak czy tak ciepło trzeba wypromieniować i wiatraki swoje muszą podziałać. Na procku ma być NZXT Kraken X62.

 

Zarówno Aorus jak i Sea Hawk są w wersji otwartej dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...