Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vice.

Głośnik Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się między:

 

Doss XL

Sony XB 30

Dockin D Fine

 

JBL-ki mnie nie interesują.

 

Czy ktoś miał podobny dylemat? Ma doświadczenie co kupić?

Wiem że jest odpowiednia strona i można przesłuchać ale odbiór rzeczywisty da prawdziwy obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń:

 

XB30 - przyzwoita jakość dźwięku, ale dopóki nie włączysz extra basu - wtedy się robi masakra z dźwięku. Z kolei bez ekstra basu tego basu jednak brakuje.

 

JBL Charge 3 - bardzo dobry bas, generalnie wspominam go dobrze jako głośnik pod muzykę "imprezową". Brakuje mu jednak szczegółów, w bardziej wymagających kawałkach się gubi

 

BOSE Soundlink Color II - bardziej szczegółowo od Charge gra i XB30, za to trochę brakuje mu pierdyknięcia gdy tego trzeba.

 

Dockin - słuchałem chwilę u znajomego który kupił go niedawno na promo i chyba najfajniejsza opcja za te ~ 5 stówek (za tyle kupił). Bas jeszcze lepszy, niż w Charge, i do tego większa szczegółowość (choć nie taka jak w BOSE).

 

Wnioski? Brałbym Dockina. Sam mam Soundlinka obecnie, ale planuję przesiadkę na Dockina, bo w BOSE brakuje mi czasami mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz DOSSa jak trafisz promocję za ~200zł ;) Dockin zrobi większe wrażenie na większości osób (choć niektórzy twierdzą że doss jest bardziej naturalny) ale dopłata to jakieś 300zł w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wymagania srogie do 4k i 60 FPS. Ja ogrywałem na PS5 już w wersji Directors Cut. Były piękne momenty, ale moim zdaniem, graficznie do Horizon Forbidden West nie ma żadnego podejścia, a tam chyba wymagania podobne na PC. 
    • Tak bo sterownikami NV zmienia nawet ustawienia z biosu i może dla każdej modele z generacji wbić ustawienia i nawet tak robili głupole 🤣 Ty to trzymaj się krzywej bo jeszcze popsujesz karte jak 460
    • @_rdk_A zebrało się, bo generalnie jestem może nie przeciwnikiem kupna nówek, ale orędownikiem wykorzystania sprzętu aż faktycznie padnie a nie zmian w imię wypełnienia ego entuzjasty. Wolę korzystać ze sprzętu używanego, jeżeli jest sprawny, niż wydawać cenę MSRP + podatek od nowości na nówki, które zwyczajnie nie są tego warte. Teraz wpadł mi w ręce 3070 w nietuzinkowej wersji ichill x4 w dobrej kasie. To nie znaczy że złomuję poprzedniego 2060s, mam z jakieś 2-3 kompy na starszych gen gdzie ta karta będzie jak znalazł. A jak nie, to ją sprzedam za jakieś rozsądne pieniądze żeby komuś posłużyła kolejne 2-3 lata. Ergo chcialbym powrotu do tego co było kiedyś, nowe GPU co dwa-trzy lata, ale z odpowiednim przyrostem wydajności i za rozsądniejszą kwotę. To co się dzisiaj dzieje w kategoriach sprzętu jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dojdzie do tego, że jak ze smartfonami będą dwie premiery flagowców w tym samym roku  
    • Święta racja Sned Sam u siebie swego czasu montowałem z palca komplet wentylatorów w obudowie i potem zaskoczony, że komputer słyszalny. W końcu zabrałem się za testowanie i obecnie (w zależności od obudowy i systemu chłodzenia  karty i procesora) mam tylko jeden wentylator wywiewowy 140mm BQ z tyłu, a na przodzie nie ma nic Jak montuje na przodzie dwa 140mm BQ to temperatura na GPU i procesorze spadają około 2 stC więc gra nie warta świeczki. Ten tylny wentylator wymusza napływ powietrza z zewnątrz poprzez siatkę na froncie i w ten sposób jest wymuszony obieg w środku budy. No i ta cisza, bo tylny wentylator stoi na chłodnicy od GPU. To jeszcze nic... tylny wentylator w delikatny sposób wyciąga ciepło z radiatora na procesorze, bo jest od niego zaledwie 2cm Teraz jak piszę i w tle leci film, wentylatory stoją, bo kręcą od 40stC tył i od 50stC procesor. Jak się w środku nieco podniesie temperatura (mowa o idle) to pierwszy startuje tylny na chłodnicy 140mm BQ a jak to za mało, to zaczyna kręcić na procesorze. Pod obciążeniem wiadomo oba lecą na swoich krzywych z FC. Tak, że zanim zaczniemy montować najmocniejsze wentylatory do obudowy, warto porobić testy na własną rękę zanim napchamy za dużo i całkowicie niepotrzebnie  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...