Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slodziak_Pl

Kraken G12, a karty niereferencyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Asus GTX 1060 DUAL 6gb. I tu nasuwa mi sie pytanie: Czy kraken g12 będzie na nią pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent podaje jedynie, że pasuje na 1060 6GB, nie rozbija tego na poszczególnych producentów. Po filmiku z montażu na stronie producenta obstawiałbym, że powinno pasować bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent podaje jedynie, że pasuje na 1060 6GB, nie rozbija tego na poszczególnych producentów. Po filmiku z montażu na stronie producenta obstawiałbym, że powinno pasować bez problemów.

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, zresztą pewnie banalne, ale wolę się upewnić. Czy zamiast jednej chłodnicy (na froncie) 240mm/280mm mogę zamontować dwie 120mm/140mm? (Obudowa NZXT H500)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie, zresztą pewnie banalne, ale wolę się upewnić. Czy zamiast jednej chłodnicy (na froncie) 240mm/280mm mogę zamontować dwie 120mm/140mm? (Obudowa NZXT H500)

 

Teoretycznie powinny się zmieścić. Szkoda, że nie ma w tej obudowie opcji chłodnicy na froncie i topie. Ewentualnie jedna większa na front (240/280) i na tył mała (120/140). Problem w tym, że jak założysz AIO na CPU to dobrym pomysłem jest wsadzenie wentylatora na tył z air ductem, który będzie dmuchał na sekcję zasilania CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinny się zmieścić. Szkoda, że nie ma w tej obudowie opcji chłodnicy na froncie i topie. Ewentualnie jedna większa na front (240/280) i na tył mała (120/140). Problem w tym, że jak założysz AIO na CPU to dobrym pomysłem jest wsadzenie wentylatora na tył z air ductem, który będzie dmuchał na sekcję zasilania CPU.

Dzięki. [Zamykam wątek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...