Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kueb303

Router+modem gsm dla laika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanie tutaj do Państwa co znają się lepiej. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach,do tej pory używałem standardowego routera od usługodawcy , czyli bez szału, znam się jak paź na pracy zbrojmistrza.

Pytanie jest następujące : jest modem gsm co wygląda jak zmutowany pendrive, do niego podłączona antena zewnetrzną kierunkowa ( dwa wejścia, "pionowe poziome" czy jak to sie tam nazywa ) i to tak sobie działało od dłuższego czasu. Teraz chciałbym wymienić go na nowy, ale jaki ? Próbowałem poszukać na własną rękę ale nie wiem czy nie wydam pieniędzy na coś co mi kompletnie nie pasuje. Nie znam też żadnych zakresów czegokolwiek jak to działa.. wiem ino że działa. Karta GSM z play'a.

Dziekuje z góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domowych :} Kontrola rodzicielska byłaby dodatkowym atutem, ale nie musi być :}

A przedział cenowy... nie ma sie co oszuiwać, dobrze aby było tanie i dobre :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Mkgraf

 

Mogę do niego podłączyć moją antene zewnętrzną z tym połączeniem pionowym i poziomym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie modemu LTE i routera to obecnie przeżytek - można niedrogo kupić lub odkupić routery LTE kat. 6, które agregują 2 pasma. Przykładowo huawei b528,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj B525, MF286 tamtego przeżytku co podał Mkgraf nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...