Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1314231

RX 590 vs GTX 1060 6GB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupić RX 590 lub GTX 1060 6GB do

i5 8400

Aerocool VX 750v

Asrock B360 Pro 4

Adata XPG GAMIX 1x8GB DDR4

1TB Toshiba P300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

RX590, ale to też zależy od ceny.

 

Jak 1060 to tylko z tymi szybszymi pamięciami 9Gbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony GTX1070 z drugiej ręki na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lub
lub
i wiele innych na yt. Nawet na PClabie pojawił się dzisiaj test. W tej cenie 1070 na gwarancji i będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego RX 590 masz 3 swietne gry, bynajmniej dla mnie za 750zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego RX 590 masz 3 swietne gry, bynajmniej dla mnie za 750zl.

Proszę używaj poprawnie języka polskiego, bo to aż boli...

 

Co do tematu to ja raczej widziałem według testów, że 590 raczej się nie opłaca. Jest droższa niż 1060 a wydajność podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę używaj poprawnie języka polskiego, bo to aż boli...

A jeśli użył poprawnie - trzy świetne gry, nie dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używka 1070 dobrej firmy + długa gwara + sklep, który nie robi problemów w razie scedowania gwarancji. Na 1060 i 590 szczerze mówiąc szkoda czasu i kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli użył poprawnie - trzy świetne gry, nie dla mnie?

Gołym okiem widać z kontekstu zdania, że nie.

Poza tym jest jakaś mania używania bynajmniej zamiast przynajmniej, gdzie oba słowa znaczą co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1070 na gwarancji i puscić ją dalej na kilka meisięcy przed końcem. chyba że miałbyś absolutną pewność ze to nie z koparki. 590 miałaby sens za 1200 złotych ale nie w obecnych cenach. ewentualnie... RX 570.

 

A jeśli użył poprawnie - trzy świetne gry, nie dla mnie?

 

tylko ze to nie ma sensu. dalsza część zdania prawdopodobnie wskazywała na wycenę gier przez tego użytkownika (3x250). bo co miałoby oznaczać "bynajmniej" w kontekście tych 750 złotych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego RX 590 masz 3 swietne gry, bynajmniej dla mnie za 750zl.

Bynajmniej =/= przynajmniej

Z tego co wiem karty są teraz przypisane do numeru seryjnego karty(czy coś w tym stylu) i nie da się ich sprzedać.

Poza tym te gry są trochę tańsze, RE2(~175 zł), The Division 2(~200 zł), DMC 5 (~240 zł), po odliczeniu wychodzi 885 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej =/= przynajmniej

Z tego co wiem karty są teraz przypisane do numeru seryjnego karty(czy coś w tym stylu) i nie da się ich sprzedać.

Poza tym te gry są trochę tańsze, RE2(~175 zł), The Division 2(~200 zł), DMC 5 (~240 zł), po odliczeniu wychodzi 885 zł.

Licząc,że zaraz alle.... zostanie zasypane tymi grami to max to po 100,- z małym haczykiem. Z zeszłym roku kupiłem 1080ti do której dorzucano Destiny, początkowo szły na alle... po 200,- ale później ledwo za 120,- udało się pogonić. Jak kogoś gry nie interesują, to lepiej szukać okazji na RX580, wyjdzie lepsza cena i nie będzie zabawy z odsprzedażą gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać z kontekstu zdania, że nie.

tylko ze to nie ma sensu. dalsza część zdania prawdopodobnie wskazywała na wycenę gier przez tego użytkownika (3x250). bo co miałoby oznaczać "bynajmniej" w kontekście tych 750 złotych?

Nawet kiepsko zażartować nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc,że zaraz alle.... zostanie zasypane tymi grami to max to po 100,- z małym haczykiem. Z zeszłym roku kupiłem 1080ti do której dorzucano Destiny, początkowo szły na alle... po 200,- ale później ledwo za 120,- udało się pogonić. Jak kogoś gry nie interesują, to lepiej szukać okazji na RX580, wyjdzie lepsza cena i nie będzie zabawy z odsprzedażą gier.

tylko teraz tych gier nie odsprzedaż, dlatego te gry są jako zaleta dla kogoś kto chce ograć te tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

590 jest o kilkanaście procent szybszy od 1060 i 580 i ma więcej VRAM-u, co go czyni chyba w sumie takim idealnym maksimum do 1080p bez przepłacania, ale może kosztować tyle, co silniejsze 1070. Widziałem nówkę Palit Jest Stream 1070 za 1400 zł, to za 590 raczej bym już 1300 nie dał. Kto wie, czy 590 nie ruszy w dół cen 1070. Vegi 56 już chyba raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

590 jest o kilkanaście procent szybszy od 1060 i 580 i ma więcej VRAM-u, co go czyni chyba w sumie takim idealnym maksimum do 1080p bez przepłacania, ale może kosztować tyle, co silniejsze 1070. Widziałem nówkę Palit Jest Stream 1070 za 1400 zł, to za 590 raczej bym już 1300 nie dał. Kto wie, czy 590 nie ruszy w dół cen 1070. Vegi 56 już chyba raczej nie.

Sorry ale 580 i 590 ma tyle samo vramu. Jedynie to 590 zegary ma podbite co daje trochę lepsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu o więcej vram względem 1060, aczkolwiek 6GB to i tak przy mocy tego gpu w zupełności wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kiepsko zażartować niemożna.

Przynajmniej/bynajmniej nie jest miejscem na żarty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale 580 i 590 ma tyle samo vramu. Jedynie to 590 zegary ma podbite co daje trochę lepsze wyniki.

 

Tyle samo pamięci, co wersja 8GB. :) Chyba, że 590 też ma 4 i 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej =/= przynajmniej

Z tego co wiem karty są teraz przypisane do numeru seryjnego karty(czy coś w tym stylu) i nie da się ich sprzedać.

Poza tym te gry są trochę tańsze, RE2(~175 zł), The Division 2(~200 zł), DMC 5 (~240 zł), po odliczeniu wychodzi 885 zł.

Gry sa przypisane do kont polaczonych z amd reward ale tak jak pisze kazda z nich mam zamiar zakupic wiec dla mnie bomba oferta, szkoda ze nvidia takich nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry sa przypisane do kont polaczonych z amd reward ale tak jak pisze kazda z nich mam zamiar zakupic wiec dla mnie bomba oferta, szkoda ze nvidia takich nie robi...

Robi ale nie dla średniego segmentu.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-gtx-1070-ti-i-1080-ti-promocja-z-darmowa-gra.html

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-gtx-1080-i-1080-ti-promocja-z-darmowa-gra-the-crew.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet w high endzie daje jedna gre, a tu sa 3 , nawet do taniego 570 dodaja 2 mocne tytuly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...