Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kielbasa112233

Brak obrazu xbox one

Rekomendowane odpowiedzi

A więc problem polega na tym tak jak w temacie nie ma obrazu. Wiele osób to pisze ale u mnie jest nie do końca bo kiedy włączę opcje Pip wtedy konsola normalnie jest odtwarzana ale na pol ekranu. Jak wcisne opcje pełny ekran to małe okienko mi otworzy się jest:( muj tv to Philips FlatTv proszę o pomoc. Czyli jednak odtwarza ale nie w pełnym ekranie na tv ogólnie szukałem przez pół godziny czy da się zmienić może rozdzielczość czy coś to się nie da. Dodam że na innym tv normalnie działa ale na innym tv wciska jeden guzik na telewizorze i od razu mi wczytuje dobrze. A na tym to jak wcisne hdmi to wyskakują mi opcje PIP i wybieram sobie wielkość ekranu lecz to chyba ta opcja nie da się dopasować i nie jest mi wgle potrzebna proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładny mode twojego TV będzie mi łatwiej spojrzeć na dane techniczne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do mnie muj znajomy ma ogóle podstawowe pojęcie jeśli chodzi o konsole więc. Powiedział mi że tak jak odtwarzam to po prostu mogę oglądać 2 rzeczy czyli np TVP i to małe okienko sobie ustawiam gdzie chce czyli okienko z konsola w tle Tvp. U niego w tv jest po prostu guzik gdzie wciska na telewizorze i wyskakuje mu np hdmi 1/ 2 lub po prostu tv albo USB kilka opcji u mnie takiego guzika nie ma po prostu jest same menu a w menu nigdzie nie da się wyprać hdmi tylko te pip czyli że sobie okienko będzie małe. Np sobie pod jedno hdmi podłącz laptopa pod drugie konsole i mam na pol ekranu laptopa a na drugiej połowie konsole albo dwie konsole siedzieliśmy i szukaliśmy z godzinę. Nie ma po prostu.. Chodzi o menu zmiany źrudła:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw weź kolegę, odróbcie zadanie domowe bo w podstawówce też jedynki stawiają...

a potem poszukajcie na TV albo pilocie przycisku "SOURCE" lub "INPUT" - to nim zmieniasz źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu sympatyczny nie ma takiego przycisku u mnie na pilocie nawet pod inną nazwą bo wciskalem wszystkie po 6 razy

 

Więc jak zadanie odrobić żeby jedynki nie dostać wszech wiedzący kolego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Philipsie zamiast "Source" jest "AV+" - tym przyciskiem zmienisz źródło.

 

Philips 32PF7321

 

How to use the Source List in Philips TV?

1.Press the 'AV+' button on the remote control to show the SOURCE list menu.

2.Press the cursor up/down to select the desired mode (such as TV, AV, SIDE/SVHS, CVI-1[sD/HD], CVI-2[sD/HD], HDMI, PC-VGA or PC-D) is highlighted.

3.After you have highlighted the desired mode, press the cursor right to activate the selected mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...