Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

petrib

Komputer do gier za około 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

No niestety, kuzyn ma ograniczony budżet i zastanawia się jaki komputer kupić. Ma monitor FHD z DVI i D-Sub.

Proszę o propozycje części lub gotowych komputerów za tę cenę od zaufanego sprzedawcy.

Obudowa nie jest potrzebna, DVD i dysk też nie.

Trudno mi wyliczyć optymalny zestaw.

Serdecznie Pozdrawiam

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę puścić GTXa 750ti 2GB od MSI za 200, który mi został po przesiadce, zamiast tego 560, chyba lepsza będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zasilacz syf, karta graficzna podroba xd, w 800zl poszukalbym kompletnych zestawow na olx np. z odbiorem osobistym a jak problematyczna lokalizacja kuzyna (jakies zadupie) to zostaje allegro. Przy takiej kwocie zezra was koszty transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co ten sprzedawca sprzedaje, na zdjęciach jest Point Of View GTX560 czyli nie podróbka.

Zresztą ciężko mi uwierzyć żeby ktoś podrabiał kilkuletnie karty, co tam miało by być, rebrandowany 9800GT? :)

 

Osobiście patrzyłbym na HP 8200/8300 albo jakiegoś Optiplexa i dorzucił GTX750Ti Low Profile ew. GTX1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktores zdjecie klamie, bo na gpu-z na pewno nie ma GTXa 560 chyba ze to jakis BAARDZO okrojony oem https://www.techpowe...ce-gtx-560.c287

A watpie zeby ktos specjalnie szukal chu.... screena z gpu-z do prawdziwej karty ;> Predzej liczy na nubka ktory popatrzy ooo ladne opakowanie a z tych cyferek w gpu-z tylko przeczyta GTX 560.

 

+1 za propozycja oema, tylko kwestia ceny za takiego low-profile'a...

 

A  czemu ktos ma starocia podrabiac? kupil po 5 albo 10 dolarow na aliexpress, sprzeda z 300% zyskiem. Moze jakis 15 letni seba zarabia na RTXa 2080Ti ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo taki sprzęt podziała od strony fizycznej/mechanicznej? np. luty, bo to jest dość stare wszystko od produkcji.

Co do zdjęcia GTX 560/650 to wiem, ale pal licho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...