Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczurek1992

Drukarka tania w eksploatacji

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam taniej w eksploatacji drukarki. Cena samego urządzenia nie ma żadnego znaczenia, czy 500 zł czy 2500 zł, drukarka musi być tania w eksploatacji, będę drukował dużo i jeszcze więcej. Co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserówkę (zakładam, że niski koszt eksploatacji = niski koszt zadrukowania jednej strony).

 

Kolor potrzebny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atramentówka Canon MG5650 lub nowsza MG5750.

Koszt kardridża z tuszem - niecałe 2zł/kolor, do tej nowszej trochę drożej (ok. 4zł/kolor - co za komplet tuszy wychodzi 16zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canona MG5650, niestety zaraz po upływie gwarancji wyskoczył błąd głowicy, a jej koszt jest większy niż wartość samego urządzenia, dlatego rozglądam się za czymś nowy i na pewno nie będzie to Canon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Canona MG5650, niestety zaraz po upływie gwarancji wyskoczył błąd głowicy, a jej koszt jest większy niż wartość samego urządzenia, dlatego rozglądam się za czymś nowy i na pewno nie będzie to Canon.

Używałeś zamienników? Bo ja tak, i moja padła po ponad 3 latach.

Błąd głowicy (B203) da się obejść i drukować mimo to, znika też po porządnym wyczyszczeniu głowicy płynem do czyszczenia, niestety u mnie wywaliło teraz zupełnie inny błąd i prawdopodobnie ją zupełnie uwaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...