Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

roni331

smartfon do 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co polecilibyście mi do tej kwoty?

Ogólnie nie mam żadnych konkretnych wymagań, poza aparatem, który powinien być dobry.

Póki co jestem nastawiony na Oneplus 6, ale oczywiście czekam na wasze propozycję i argumenty..dlaczego ten, a nie Oneplus 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei Mate 10 pro, wymiata, porównaj na yt modele, będzie  Ci łatwiej podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aparat to dodałbym jeszcze Huawei P20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko lg v30

 

Na szczęście jest to jedyny telefon dostępny w sklepach w tym budżecie...

 

Btw, o słuchawkach za 2k to kilka stron na labie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 do one plus 6

 

ja miałem G5 teraz mam g6 i lg średnio polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smartfon do 2000 tys

smarkfon za 2 miliony? grubo jedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smarkfon za 2 miliony? grubo jedziesz ;)

haha :D, no tak troszkę byłem wczorajszy

 

Co do waszych propozycji :), przyjrzę się nim i coś wybiorę, aczkolwiek nie ukrywam że jakoś marka LG zawsze mnie odrzucała jeśli chodzi o telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję teraz trochę pobawić się Huawei P20 i bardzo przyjemny telefon za swoją cenę. Świetnie leży dloni. Najwiekszy plus to aparat. Minus to kiepski głośnik , do słuchania muzyki się nie nadaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

onplus 6 bo ma snapdragona i lekką nakładkę.

 

Huawei do mnie w ogóle nie przemawia. Prócz mate 10 pro który jest bardzo dobrym telefonem reszta to syf.

 

Widać, że przy P20 też musieli przycjąc no ale chińczyk to chińczyk.

Zdecydowanie wolałbym jakiegoś samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry aparat nie bierz Oneplus 6 bo jest co najwyżej taki sobie. Kupiłem OP6 i aparat jest wg mnie rozczarowaniem w porównaniu do S8, gdybym miał kupować drugi raz to wziąłbym jednak S9 bo w promocji można wyhaczyć niewiele drożej niż OP6. Jak jesteś nastawiony na OP6 to możemy się dogadać, mam taki z gwarancją z amazon.de, kupiony w czerwcu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry aparat nie bierz Oneplus 6 bo jest co najwyżej taki sobie. Kupiłem OP6 i aparat jest wg mnie rozczarowaniem w porównaniu do S8, gdybym miał kupować drugi raz to wziąłbym jednak S9 bo w promocji można wyhaczyć niewiele drożej niż OP6. Jak jesteś nastawiony na OP6 to możemy się dogadać, mam taki z gwarancją z amazon.de, kupiony w czerwcu :E

Dobrą reklamę sobie zrobiłeś pod sprzedaż :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma kupę zalet, akurat aparat nie jest jedną z nich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma kupę zalet, akurat aparat nie jest jedną z nich :E

Rozumiem rozumiem, już lepiej, może się kolega skusi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem uraz do LG pierwszy moj tel dotykowy byl LG i jakos przez to mialem uraz do tej marki :D potem przez dlugi czas HTC/Samsung ale po czasie wrocilem do LG przez G4 ktory byl genialnym tel w tamtym czasie a teraz mam G6 i w sumie tez nie narzekam i jestem zadowolony glownie ze zdjec szerokiego konta ktore wychodza niesamowicie :) ogolnie wybieralbym miedzy G7 a V30 chociaz sklanialbym sie osobiscie co do tego drugiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem uraz do LG pierwszy moj tel dotykowy byl LG i jakos przez to mialem uraz do tej marki :D potem przez dlugi czas HTC/Samsung ale po czasie wrocilem do LG przez G4 ktory byl genialnym tel w tamtym czasie a teraz mam G6 i w sumie tez nie narzekam i jestem zadowolony glownie ze zdjec szerokiego konta ktore wychodza niesamowicie :) ogolnie wybieralbym miedzy G7 a V30 chociaz sklanialbym sie osobiscie co do tego drugiego :P

Również, ojciec miał kiedyś (oj bardzo dawno) tego jednego z pierwszych dotykowych fonów, LG taki rozsuwany, z takim pokrętłem z tyłu, to było okropne haha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekać na Black Friday/Cuber Monday i polować na 6T, który ma podobno mocno poprawiony aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP6t ma IDENTYCZNY aparat jak OP6. I nie jest do dobry wybór jeśli zależy komuś mocno na zdjęciach nocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP6t ma IDENTYCZNY aparat jak OP6. I nie jest do dobry wybór jeśli zależy komuś mocno na zdjęciach nocnych.

Autor nigdzie nie pisał, że zależy musi mieć najlepsze zdjęcia nocne, ale że zależy mu na przyzwoitym aparacie. Ten w 6/6T jest całkiem przyzwoity, a telefon ma jeszcze sporo innych zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprzęt jest identyczny, appkę trochę zmienili ale chyba tylko po to, żeby przez dwa tygodnie po premierze móc się chwalić, że coś poprawili bo appka trafi też na OP6. Ale to wszystko i tak nie ma znaczenia bo appka od Google jest zdecydowanie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majsterpirzu w recenzji 6t mówił, że mu żaden gcam nie działał jeszcze.

W zasadzie to obecnie chyba jednak i tak lepiej kupić OP6 z chin. Promocje są nawet za 1500-1600zl, w zamian jest jack, jest dioda powiadomień, ten sam aparat i software aparatu. Nie warto dopłacać kilka stów do wyłącznie lepszej baterii i mniejszego notcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...