Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Problem z telefonem do 1500-1600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Yo, moja siostra ma 3 problemy ze swoim wysłużonym Iphonem 6S -> lagi, bateria i niedziałający touch ID.

Chce go wymienić na nowy telefon i wpadła na genialny pomysł, że kupi ten sam i chciałbym jej pomóc nie popełniać tego błędu i wziąć chociażby siódemeczkę. Próbowałem ją już namówić na zakup andka w tej cenie, mówiąc, że taka Nokia 7 plus, czy pocophone f1 lepiej by jej służyły przy mniejszej lub podobnej cenie, ale ona chce koniecznie jabłuszko, więc jest dylemat. Z nieznanych mi powodów, Iphone 7 kosztuje koło 2200zł w szanowanych sklepach takich jak xkom: https://www.x-kom.pl/p/324807-smartfon-telefon-apple-iphone-7-32gb-black.html, ale na Allegro cena już potrafi spaść do niecałych 1600zł:https://allegro.pl/kategoria/apple-iphone-7-256094?order=m, podobnie zresztą na olx. Co byście radzili zrobić w tej sytuacji? Tak się biedna napaliła na telefon, że zapewne mam jakieś 1-2 dni, zanim pochopnie podejmie decyzję i sama kupi 6s. :E

Edit: Jednak ma 6, a nie 6s, ale podobno różnica między 6s a 7 i tak jest mocno zauważalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce taki sam to oddajesz do serwisu i koszt wymiany baterii i touch id zamknie sie w 300zl. Jeszcze starczy na nowy tel. na andku hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A więc Ci powiem tajemnice tej niższej ceny: "POWYSTAWOWY" :)

Czyli, opłaca się brać?

 

Jak chce taki sam to oddajesz do serwisu i koszt wymiany baterii i touch id zamknie sie w 300zl. Jeszcze starczy na nowy tel. na andku hehe

Nie można wymienić, gdyż ponieważ został już tam zastosowany nieoficjalny zamiennik touch ID i serwis mówi, że już tego nie naprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj siostrę, tak będzie najlepiej.

Nie przekonasz kobitki, musi być japko i koniec. Nikt tego nie rozumie, a one skłonne są cnotę za kawałek metalu i szkła oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, opłaca się brać?

To jest taki telefon, który leżał na tych stanowiskach w np. Orange itp. Tam gdzie wszyscy mogli go sobie sprawdzać. Przeczytaj uważnie opis, tam piszą zawsze o wadach tych telefonów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem absolutnie nie warto brać powystawowego iphona. Nie za takie pieniądze i na pewno nie iphone 6S, który właściwie kończy już swój rynkowy żywot. Natomiast nowy Iphone 7 32Gb to koszt około 1900zł. Gdzie go kupisz to nie istotne byle by był nieaktywowany i z polskiej dystrybucji. Możesz zawsze poczekać na Black Friday, zawsze iphony mają jakieś obniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem absolutnie nie warto brać powystawowego iphona. Nie za takie pieniądze i na pewno nie iphone 6S, który właściwie kończy już swój rynkowy żywot. Natomiast nowy Iphone 7 32Gb to koszt około 1900zł. Gdzie go kupisz to nie istotne byle by był nieaktywowany i z polskiej dystrybucji. Możesz zawsze poczekać na Black Friday, zawsze iphony mają jakieś obniżki.

Jakbyś czytał trochę dokładniej (lub w ogóle czytał) to wiedział byś, że powystawowego to on chce IPHONE 7 ;)

 

No i nowy NAJTAŃSZY IP7 na necie kosztuje 2000zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja na Allegro widziałam oferty po 1800-1900 zł za nowe... ;)

Zwracam honor, masz racje, i to nawet taniej na to wychodzi (tylko ciekawe jak z legitnością tego typu ofert: https://allegro.pl/oryginalny-apple-iphone-7-32gb-black-krakow-i7617776000.html).

 

EDIT//: Dobra, ten co wysłałem wyżej jest akurat powystawowy ze sklepu Apple bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończyło się na tym, że kupiła Iphone 6s za 1400zł nowego, bo się bała iść w powystawówki i chce oszczędzać pieniądze na zakup samochodu, więc zawsze parę stów do przodu. Dzięki chłopy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na tym, że kupiła Iphone 6s za 1400zł nowego, bo się bała iść w powystawówki i chce oszczędzać pieniądze na zakup samochodu, więc zawsze parę stów do przodu. Dzięki chłopy :P

Chociaż tyle, że nowy, japko jest? jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...