Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piteX2

Seasoni Prime Titanium 650W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny problem z zasilaczem Seasoni Prime Titanium 650W. Myślałem, że jak kupię trochę lepszy zasilacz będę miał spokój na lata. Niestety zdarzyła się sytuacja wczoraj, iż włączając jak zwyklę listwę wybiło bezpiecznik. Odłączyłem listwę i jeszcze jedna próba i to samo. Przepiąłem komputer bezpośrednio w gniazdko, potem w innym pomieszczeniu i dalej wybijało bezpiecznik. Wykręciłem zasilacz wpiąłem nowy kabel, włączam sam zasilacz i wybija bezpiecznik. Poszedłem do garażu, jest tam inna przyłącz inne bezpieczniki i niestety dalej to samo. Nie chce mi się wierzyć ale zasilacz z górnej półki wysiadł po roku i jednym miesiącu :(

 

Chyba, że macie jakieś inne pomysły co może być przyczyną takiego zachowania ? Wiem, że zasilacz ma 10 czy 12 lat gw i go prawdopodobnie oddam właśnie na nią ale kurde nie przypuszczałem takiej sytuacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że macie jakieś inne pomysły co może być przyczyną takiego zachowania ?

zwarcie po stronie pierwotnej w zasilaczu... po za tym, każdy psu może się zepsuć wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że wszystko się może popsuć ale niesmak pozostaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedesy też się psują i ludzie tym jeżdżą ... Wszystko co robi człowiek jest w stanie się zepsuć i cena tutaj nie gra wielkiej roli - takie życie. BTW: Dobrze, że tylko w tym całym nieszczęsciu sam zasilacz padł. Odeślij sprzęt na reklamację i powinni załatwić sprawę pozytywnie, tylko wszystko dokładnie opisz. Pozdrawiam i więcej optymizmu, mniej przywiązania do rzeczy - żyje się wtedy lepiej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele.net stanęło na wysokości zadania i wymienia na nówkę sztukę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...