Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mivten

Ulepszenie z GTXa 770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad ulepszeniem mojego leciwego GTX 770 na trochę lepszą kartę graficzną. W sumie rozważam teraz 1060, 1070 albo 1070 Ti, cenowo do ~1800 zł. Najbardziej nad czym się zastanawiam to czy jest sens wsadzania 1070Ti, biorąc pod uwagę mój procesor, czy przypadkiem nie jest to overkill. Gram na 1080p i w najbliższej przyszłości raczej nie mam planów przesiąść się an 1440p. Reszta mojego sprzętu :

 

i5 4670k (OC do 4.2)

16 GB RAM DDR3 1600MHz CL9

ASRock Fatal1ty H87 Performance

 

https://allegro.pl/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1070-8gb-gddr5-i7594696449.html ta oferta jest interesująca, ale kupiona 2 lata temu więc ma trochę wypracowane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta z linka pochodzi z koparki. Ja bym tego złomu nie kupił, szukaj od gracza karty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego proca i tej rozdzielczości gtx 1070 będzie optymalny od 1000 zł szukaj czegoś z drugą gwarancja w pewnym sklepie i tak 80 % jest po koparkach ale za te cenę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego proca i tej rozdzielczości gtx 1070 będzie optymalny od 1000 zł szukaj czegoś z drugą gwarancja w pewnym sklepie i tak 80 % jest po koparkach ale za te cenę warto.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...