Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grabasssz

Komputer do gier (2000zl)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chrzesniak zapragnal nowego komputera do gier na swieta (jakis LOL, CSGO, BF5, GTA5, Fortnite) niestety w niektore z tych gier nie moze grac a by chcial w mozliwie jak najlepszych warunkach. czy taki gotowy PC nada sie do grania w w.w gry w jakosci FULLHD w przyzwoitych FPSach?

 

https://allegro.pl/komputer-actina-i3-8100-16gb-rx570-1tb-ssd240-650w-i7672928851.html?reco_id=046e3732-ec2f-11e8-90c7-b8ca3a6ab870

 

dodatkowo jest klawa i mycha co by w ogole pasowalo :D

 

 

Czy macie moze jakies lepsze propozycje gotowych zestawow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza ssd nie ma się do czego przyczepić za ten pinionc. CX300 to taki bardzo przeciętny SSD.

Nie wiem w jakim wieku jest twój chrześniak, ale wszystko się tu świeci jak psu jajca, więc na pewno będzie zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ciekawe.... gotowiec z allegro a nie mam w zasadzie żadnych "ale" (wiadomo, niektóre rzeczy trochę inaczej może bym wybrał - ale ogólnie to spoko). Opis, zdjęcia, szczegóły :thumbup: Kiedyś pracowałem w Sferisie, zanim był Sferisem (daaaaawno temu). Wtedy były zupełnie inne standardy ("płyta ATX MSI" - to był opis płyty w zestawie komputerowym :D , "dysk 120GB" itd. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdazylem kupic a juz wszystkie wyprzedane :/ moze znalazl ktos cos podobnego jakosciowo w podobnej cenie do 2500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...