Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Under555

Nie składak nieco mocny PCet - zobaczcie prosze czy te wszystkie klocki razem zagrają

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jakoś tak partiami i mocno okazyjnie podszedłem do tematu budowania dla siebie PC, pozbierałem, pokombinowałem ale problem w tym,że nie mam jakiejś mega wiedzy i potem może się okazać,że coś gdzieś jakoś nie pasuje czy coś.

 

Podzespoły kupowałem albo okazyjnie albo już je miałem - stąd większość decyzji.

 

i5 8600k po skalpie

ASrock Gaming k6

GTX 1080Ti Zotac Amp Extreme

Crucial Ballistix Elite 2x8GB 3466/CL16

napęd DVD( to będzie pierwsza kwestia)

chłodzenie z kompa z 2gen - Noctua D14 czy jakoś tak - dwuwentylatorowa przy czym jeden wiekszy drugi mniejszy. W pełni sprawna, zdjęta z i7 2600k i okazało się,że ponoć ma przypasować do mojego 8gen(nie mam do niej nic poza tym co było zamontowane na procesorze 2gen) {to będzie drugi wątek}

Kontroler wentylatorów Mój link taki

Zasilacz RMX750 Corsair

samsung 850 pro 1tb sata

obudowa... no i tutaj mam problem bo nie wiem co i jak

silverstone fortress TF02 silver taka jest bo była ale nawet nie wiem czy ona ma usb 3.0 na froncie

+ coś szwankuje przycisk power, czasami działa czasami nie ale postanowiłęm jej nie wymieniać bo wezmę za nia ze 150zł a dobrego Kosmosa po 500 się kupuje i to bez sensu raczej.

czy da się zamienić miejscami działanie powera i resetu? reset włącza kompa a power go resetuje?

 

 

 

Czy te wszystkie powyższy podzespoły zadziałają?

chłodzenie wejdzie?

chłodzenie RAMu nie będzie dotykać?

wentylatory podepnę pod ten kontroler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...