Forum PCLab.pl: Nie składak nieco mocny PCet - zobaczcie prosze czy te wszystkie klocki razem zagrają - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Nie składak nieco mocny PCet - zobaczcie prosze czy te wszystkie klocki razem zagrają Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Under555 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Listopad 2018 - 04:10

Witajcie, jakoś tak partiami i mocno okazyjnie podszedłem do tematu budowania dla siebie PC, pozbierałem, pokombinowałem ale problem w tym,że nie mam jakiejś mega wiedzy i potem może się okazać,że coś gdzieś jakoś nie pasuje czy coś.

Podzespoły kupowałem albo okazyjnie albo już je miałem - stąd większość decyzji.

i5 8600k po skalpie
ASrock Gaming k6
GTX 1080Ti Zotac Amp Extreme
Crucial Ballistix Elite 2x8GB 3466/CL16
napęd DVD( to będzie pierwsza kwestia)
chłodzenie z kompa z 2gen - Noctua D14 czy jakoś tak - dwuwentylatorowa przy czym jeden wiekszy drugi mniejszy. W pełni sprawna, zdjęta z i7 2600k i okazało się,że ponoć ma przypasować do mojego 8gen(nie mam do niej nic poza tym co było zamontowane na procesorze 2gen) {to będzie drugi wątek}
Kontroler wentylatorów Mój link taki
Zasilacz RMX750 Corsair
samsung 850 pro 1tb sata
obudowa... no i tutaj mam problem bo nie wiem co i jak
silverstone fortress TF02 silver taka jest bo była ale nawet nie wiem czy ona ma usb 3.0 na froncie
+ coś szwankuje przycisk power, czasami działa czasami nie ale postanowiłęm jej nie wymieniać bo wezmę za nia ze 150zł a dobrego Kosmosa po 500 się kupuje i to bez sensu raczej.
czy da się zamienić miejscami działanie powera i resetu? reset włącza kompa a power go resetuje?

Czy te wszystkie powyższy podzespoły zadziałają?
chłodzenie wejdzie?
chłodzenie RAMu nie będzie dotykać?
wentylatory podepnę pod ten kontroler?

Ten post był edytowany przez Under555 dnia: 20 Listopad 2018 - 04:21

Strona 1 z 1