Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

Just Cause 4 - kontynuacja znanej serii

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera już za 14 dni (4 grudnia 2018) a tematu nie ma, poprzednie cześci miały u nas powodzenie na forum.

 

Avalanche Studios przypomina nam o Just Cause 4 nowym Trailerem

 

https://www.youtube.com/watch?v=IPfuE8dwqv8

 

Głos lektorki inspirowany filmikami z Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games sama prezentacja gry też ;)

 

Tak z ciekawości ktoś w ogóle czeka na tą grę :E ?

 

PS> Zapowiada się jedna z najładniejszych gier, fizyka też niczego sobie pytanie tylko czy ten sandbox będzie ciekawy i szybko się nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie z liny do samolotów, samochodów i ludzi i otwieranie spadochronu przecież to się nudzi po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie skoro powstała 4 część to ktoś to kupuje a u nas na forum poprzednie odsłony cieszyły się zainteresowaniem

 

Just Cause 1

 

http://forum.pclab.pl/topic/183830-Just-Cause/

 

Just Cause 2

 

http://forum.pclab.pl/topic/530788-Just-Cause-2/

 

Just Cause 3

 

http://forum.pclab.pl/topic/1003545-Just-Cause-3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC3 znudził mi się po 50h. Dla porównania JC2 po 200h. Ogólnie trójka, to straszny paździerz był. Taka gra wydmuszka. Niby duża mapa, dużo możliwości bawienia się fizyką, ale jak sami sobie nie znaleźliśmy rzeczy do robienia, to sama gra oferuje mało atrakcji. Od JC4 oczekuję tylko szybkiego spadku ceny do 40 zeta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC3 znudził mi się po 50h. Dla porównania JC2 po 200h.

 

No czyli jak widać da się grać przez 250h biegając i robiąc totalną rozpierduchę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda miodzio, poczekam aż cena spadnie i zagram thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak recki będą pozytywne to chyba się skuszę. W żadną z poprzednich części nie grałem więc nawet jak będzie to co wcześniej z lepszą grafiką to dla mnie nie będzie wada. Chciałbym sobie pograć w ładnego sandboxa z wielkim, otwartym światem, całkowicie olać fabułę (chyba w tej serii zawsze był to tylko dodatek?) i sobie zwyczajnie pobiegać, pojeździć i polatać bez celu oraz robić różne dziwne rzeczy (pobawić się samą mechaniką gry). Myślę, że to może być dobry wybór, ale zastanawia mnie czy na moim sprzęcie uda się grać płynnie bez schodzenia z wszystkim na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat gry to 1024km2, więc jest olbrzymi shocked.gif

 

.... Myślę, że to może być dobry wybór, ale zastanawia mnie czy na moim sprzęcie uda się grać płynnie bez schodzenia z wszystkim na low.

 

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza, 59 GB HDD, Windows 7 64-bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest tak nijaka, że nawet za darmo nie chciałbym w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza, 59 GB HDD, Windows 7 64-bit

 

Tak, widziałem wymagania, ale różnie to bywa z tym co zalecają producenci gry, a z faktyczną wydajnością na danej konfiguracji.

Właśnie ta wielka mapa mnie kusi, za takie mapy kochałem kolejne Army, a ostatnio lubię pobiegać w Scum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest tak nijaka, że nawet za darmo nie chciałbym w to grać.

 

To nie zaglądaj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest tak nijaka, że nawet za darmo nie chciałbym w to grać.

Więc nie masz najmniejszego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak recki będą pozytywne to chyba się skuszę. W żadną z poprzednich części nie grałem więc nawet jak będzie to co wcześniej z lepszą grafiką to dla mnie nie będzie wada. Chciałbym sobie pograć w ładnego sandboxa z wielkim, otwartym światem, całkowicie olać fabułę (chyba w tej serii zawsze był to tylko dodatek?) i sobie zwyczajnie pobiegać, pojeździć i polatać bez celu oraz robić różne dziwne rzeczy (pobawić się samą mechaniką gry). Myślę, że to może być dobry wybór, ale zastanawia mnie czy na moim sprzęcie uda się grać płynnie bez schodzenia z wszystkim na low.

 

Ja chyba też się skuszę dla samych widoczków bo graficznie jest naprawdę bardzo ładnie a zabawa fizyką i sianie chaosu może być całkiem przyjemną odskocznią :cool:

 

Dokładnie.

Tylko Mad max im się udał.

Mad Max to była straszliwa nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Tylko Mad max im się udał.

Haha, bieganie i jeżdżenie po totalnym pustkowiu, zabawa, że HEJ! pobrałem bo miałem za darmo i cyk, usunięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest tak nijaka, że nawet za darmo nie chciałbym w to grać.

Nie grałem w poprzednie części i chętnie się przekonam w czym to niby jest gorsze od gier UBI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam w co grać to nie gram. Polecam.

Ta jasne a sam kupiłeś BFV dla 3h singla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grałem we wszystkie poprzednie.

Singiel w BF jest slaby A to co jest w BFV to żart z graczy raptem 3-4 misje. O fabule nawet nie ma co pisać.

 

A to dobrze że dla singla tylko kupiłem.

 

To ja już wole zobaczyć co to jest za gra cały ten JC4 gorzej od gier UBI nie może być a w Ghost Recon Wildlands jakoś grałeś nawet kupiłeś GOLDa z SP.

 

Sam napisałeś że Ci się Mad Max podobał skąd wiesz że ta gra będzie gorsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo mnie nigdy nie interesowała ta seria ale chętnie się przekonam co ma do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo mnie nigdy nie interesowała ta seria ale chętnie się przekonam co ma do zaoferowania.

już tera ci mogę napisać ze to nie dla ciebie gra . Ja JS3 wymaksowałem i się bawiłem świetnie. To ten typ gier ze sam sobie organizujesz zabawę jak tego nie lubisz to oprócz rozpierduchy nic tam nie znajdziesz dla siebie. :P

 

Ta seria jest tak nijaka, że nawet za darmo nie chciałbym w to grać.

Poziom wpisów się nie interesuje ale się wypowiem. Ta gra jest świetna jak ktoś lubi eksperymentować z fizyka i zabawkami, które daje ci gra jak nie potrafisz sam sobie zabawi urozmaicić bo przyzwyczajony jesteś do gier gdzie cie prowadza przez misje od a do pkt b to nic tutaj odkrywczego nie znajdziesz.

 

Tak, widziałem wymagania, ale różnie to bywa z tym co zalecają producenci gry, a z faktyczną wydajnością na danej konfiguracji.

Właśnie ta wielka mapa mnie kusi, za takie mapy kochałem kolejne Army, a ostatnio lubię pobiegać w Scum :)

3 chodziła źle(tragicznie) na konsolach nawet w 15 klatkach przy wybuchach a średnio w 20-25. ALe ja grałem na pc przy lepszym procku nie było tragedia. miałem średnio 45-60fps w ful hd.

 

JC3 znudził mi się po 50h. Dla porównania JC2 po 200h. Ogólnie trójka, to straszny paździerz był. Taka gra wydmuszka. Niby duża mapa, dużo możliwości bawienia się fizyką, ale jak sami sobie nie znaleźliśmy rzeczy do robienia, to sama gra oferuje mało atrakcji. Od JC4 oczekuję tylko szybkiego spadku ceny do 40 zeta :E

Te 50h to dobry wynik, jeśli byś grał tylko sama fabule to gra starczała na maks 10-15 h. Resztę zabawy to różnego rodzaje wyzwania i misje czasowe itp.

 

 

Mad Max to była straszliwa nuda

No własnie jeśli ci się ten typ gier nie podoba nie masz czego w nim szukać. Mi się bardzo mad max podobał ale to gra taka zbieranie i odhaczanie miejscówek. Najlepsze w niej był świetny klimat post-apo oraz drogi bohatera któremu zależało jedynie na sobie i przeżyciu, więcej tam nic nie było z historia fabularnej . Ale w falautach nowy nic nie ma więcej a ludzie się zagrywają.. W mad-maxie przynajmniej była piękna grafika i zróżnicowany świat jak ktoś zagrał dłużej niż 2h sam się przekonał mapa była podzielona na 4 regiony i każdy się różnił graficznie . Plus gra świetnie chodziła płynnie nawet na starszych kompach a wygląda zacnie.+ Wyścigi i walki samochodami były spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna jak ktoś lubi eksperymentować z fizyka i zabawkami, które daje ci gra jak nie potrafisz sam sobie zabawi urozmaicić bo przyzwyczajony jesteś do gier gdzie cie prowadza przez misje od a do pkt b to nic tutaj odkrywczego nie znajdziesz.

 

Zobaczymy może mi się to spodoba. Jak będą jakieś opinie to chętnie poczytam :).

 

Jak ludzie rzucili się na ich grę theHunter: Call of the Wild

 

https://www.youtube.com/watch?v=XKXH87CGdOc

 

dla samej foto realistycznej grafiki i szwendania się po lesie to nie chcę mi się wierzyć że tutaj będzie gorzej :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. W Hunter'a raz na jakiś czas lubię się ponudzić ze 3-4h, a JC2 znudziło mnie permanentnie po 2h. JC3 to mnie już na filmikach nudziło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Trailerach wygląda dobrze i widzę że nawet jakaś tam fabuła jest więc nie tylko samo szwendanie się bez celu i robienie rozpierduchy :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=wJVVmnBuWes

 

Graficznie na pewno będzie wypas bo to ten sam silnik co w theHunter: Call of the Wild z tym że jeszcze nowsza wersja - w najgorszym wypadku grywalny benchmark ;)

 

Na tym filmiku to wygląda jak typowa gra od UBI (podobny poziom) masa akcji, dynamiczne tempo, wybuchy i demolka

 

https://www.youtube.com/watch?v=FecAhD7hbyg

 

Nie spodziewam się jakiejś super fabuły czy rozbudowanych zadań pobocznych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest fabula ale cudów się nie spodziewaj , treiler to cinematic wiec oderwany od rzeczywistości to tak jak te super filmiki do Gier Blizarda he. Druga cześć to nawet tej fabuły za wiele nie było. W 3 części trochę to poprawili ale sam scenariusz wiadomo jak w takich grach był tylko po to żeby iść od misji do misji liczyła się widowiskowość i akcja. :P

 

Graficznie zobaczymy 3 była niby ładna ale bardziej stawiali tam na fizykę a i tak gra nie dawała rady na konsolkach :P ciekawe jak tutaj to poprawili. Na pc powinno być ok.

 

Staram się nie oglądać filmików potem sam sobie w grze będę podziwiał. :P Widziałem ten jeden z tornadem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś trailery wyglądają źle?

 

Tak np. te z Darksiders III niby gra na nową generacje konsol, zmieniony silnik na Unreal Engine 4 a wygląda to praktycznie tak samo jak poprzedniczki. Zwarzywszy na to że gra na zwiastunach ma zachęcać i wyglądać jak najlepiej to szału nie ma.

 

O Just Cause 4 można powiedzieć przynajmniej tyle dobrego że ma bardzo dobrą grafikę i fizykę z destrukcją otoczenia. Zresztą tu zaskoczenia wielkiego nie ma bo już theHunter: Call of the Wild pokazał że w kwestii oprawy graficznej to ścisła czołówka.

 

IPAh6Dq.jpg

 

vLsKxGc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...