Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArturGorwa

Klawiatura membranowa Sharkoon SGK4

Rekomendowane odpowiedzi

SGK4 – klawiatura membranowa dla graczy

Wielu graczy uważa, że klawiatury mechaniczne są lepsze niż membranowe – nic bardziej mylnego! Ta membranówka została wyposażona w specjalne oprogramowanie, które pozwala na jej dostosowanie do Twoich potrzeb. Regulujesz w niej funkcje każdego pojedynczego klawisza. Daje to przewagę podczas rozgrywek ze znajomymi, kiedy to zamiast kilku przycisku istnieje możliwość włączenia jednego. Dodatkowo dostosowujesz różne profile do różnych gier, a klawiatura sama rozpozna kiedy włączamy daną grę i z automatu ustawi dany profil np. do Hitmana, czy też Tekkena. Poza tym, posiada wbudowaną pamięć więc możesz ją zabrać do kumpla na Lan party i korzystać z niej bez utraty ustawień. Dzięki czemu już z góry masz przewagę nad innymi! Osobiście sama ją polecam przy grach typu „bijatyka” – można zrobić kombinacje specjalnego ciosu bez męczącego naciskania kilku przycisków. Jeśli jednak chcesz, aby Twoi przeciwnicy mieli z Tobą jakiekolwiek szanse – bez obaw - SGK4 ma pełną funkcję n-key rollover, więc wciskasz nieograniczoną liczbę klawiszy na raz i masz pewność, że wszystko zostanie dokładnie przekazane do komputera.

 

SGK4 jest przydatna także w grach typu multiplayer - szybka zamiana funkcji WASD ze strzałkami do rozmowy na czacie w czasie gry ułatwia komunikowanie się. Pozwala to na błyskawiczną dyskusję z Twoją drużyną odnośnie np. nowej strategii w grze lub ze swoimi oponentami np. w celu podziękowania im za kolejną wygraną przez Ciebie partyjkę.

 

Oprócz powyższych opcji, SGK4 ma także regulacje efektów podświetlenia. Fani RGB mogą się cieszyć 16.8 milionami kolorów. Kierujesz nim za pomocą czterech klawiszy lub przez oprogramowanie. Umożliwia to dostosowywanie kolorystyki do własnych upodobań, wystroju pokoju, a nawet nastroju. Osoby, które nie lubią oświetlenia, lub którym przeszkadza ono podczas np. oglądania filmu na komputerze, mogą je po prostu wyłączyć.

 

Oprogramowanie zostało stworzone w sposób prosty i logiczny, a dołączona instrukcja w języku polskim ma 22 strony, więc nawet osoba, która jest przysłowiowym „laikiem” powinna sobie z tym poradzić.

Membranówka od Sharkoona jest także idealna do pisania. Klawisze wciskają się z dużą łatwością, jest cicha i nie waży dużo. Wobec tego osoby zawodowo zajmujące się pisaniem lub „spóźnialscy studenci” piszący pracę na ostatnią chwilę, nie będą nikomu przeszkadzać. Natomiast jeśli jesteś freelancerem, możesz ją zabrać ze sobą do ulubionej kafejki i cieszyć się swoją najbardziej lubioną kawą.

 

SGK4 nie tylko posiada niesamowitą technologię. Całość została „ubrana” w smukłą, sportową obudowę oraz podpórkę na nadgarstek – daje to możliwość długiej gry bez konieczności robienia przerw z powodu „bolących dłoni”. Jakość wykonania jest bardzo dobra, materiał solidny i lekki. Nie ma więc potrzeby przepłacania i wydawania pieniędzy na drogie mechaniki. Jest to jedna z najlepszych klawiatur, którą można kupić do 150 zł, bez obaw, że zepsuje się po miesiącu użytkowania.

 

Fotki klawiatury poniżej:

VqYZ4gp.jpg

Efm4gxv.jpg

7XEP0II.jpg

b1OdQIF.jpg

jm7do2s.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Takie firmy dają właśnie wysoką pewność. OLEDy są tanie w produkcji a drogie w sprzedaży więc ostatnie o co trzeba się martwić to że korpo nie przekalkulowało tego  DW jest już na rynku ponad 2 lata.
    • Może prześledź sobie wyniki niemalże każdej jednej gry - jeśli są podawane dane o platformie, to PC ma zazwyczaj podobne wyniki do Xboxa xD Zazwyczaj, bo wyjątkowo trafiają się takie Cyberpunki z wyższą sprzedażą na PC. Nie wiem w jakim świecie żyjesz myśląc, że typowo japońska gra podbiłaby jakoś znacząco wyniki sprzedaży. Tak, byłoby lepiej, to na pewno, ale nie byłby to game changer, przeportowanie gry pod PC'ta też kosztuje swoje, to nie jest darmowy hajs. Jak z taką analizą byś wyskoczył w korpo, to byś chyba dostał wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, równie dobrze możesz powiedzieć "zróbmy kampanię marketingową na Indie, przecież tam jest aż 1,4 miliarda ludzi!". Żebyś nie mówił o jakichś wojenkach - mówię tylko jak to faktycznie wygląda, nie moja wina, że tak wygląda PC'towy rynek. Co do ekskluzywności - najwidoczniej SE się to opłaca, nie wiemy jaka była umowa między nimi, ale nie zawieraliby jej, gdyby była niekorzystna, right? Mogli np. dostać umowę z lepszym podziałem zarobku, np. 90/10 zamiast 70/30 i te parę milionów (zakładając, że dane internetowego analityka są prawdziwe) opłacało im się bardziej niż jakby sprzedali nawet milion więcej z PC'tem. My se tu możemy wymyślać niesamowite teorie - dopóki SE nie wyda oficjalnego oświadczenia, że FF Rebirth to klapa finansowa, tragedia i zamykają kolejne działy, to dyskusja nie ma sensu. No i w dalszym ciągu mnie śmieszy, że nie grałeś, ale masz najwięcej do powiedzenia xD
    • @Vulc Przy mocnym wietrze nawet nie myślałem o zjazdach. 15km/h po płaskim robi się problemem. Nie ma bata, nawet duża masa nie pomaga. Lekka osoba by po prostu chyba odleciała z wiatrem. To, co na normalnym rowerze się da, na oreo jest niemożliwe. Fajny rowerek, oby służył i dawał dziką radość!  
    • 1. Tylko baza użytkowników pstryka jest trochę większa niż baza posiadaczy ps5, stąd argument o Xeno, które mimo wszystko sprzedało się średnio. 2. No niestety nie działa to w przypadku wszystkich gier;) 3. Zgodziłbym się, gdyby spadek sprzedaży gier z serii nie był postępującym od kilku poprzednich części trendem. To nie jest tylko problem Rebirth, trend jasno wskazuje, że spadek sprzedaży to problem systemowy Finali. No właśnie nie wiem, czy zaniedbało. Final od czasu 9 ewoluował, z ostatnich gier mamy umiarkowanie przyjęte 13, bardzo dobrze przez zainteresowanych przyjęte 14, 15, która złożyła podwaliny pod 15 i 16, FF16, który był eksperymentem (imho to dobra gra, ale kiepski jrpg i jeszcze gorszy slasher - ale to materiał na odrębną dyskusję), ale np. system walki z FF7 uwielbiam i uważam, że to najlepsze, co w ostatnich latach pokazały JRPGi. Szczerze, to nie mam za wiele pomysłów na to, co więcej mogłoby Square zrobić, żeby uczynić z Finala w jego ostatniej formie grę (w sensie JRPG) lepszą. Jest świetna, angażująca i wymagająca walka? Jest. Są świetne postacie i relacje między nimi? Jak najbardziej. Jest zakręcona historia i rewelacyjnie wyreżyserowane cutscenki? Owszem Muzyka? Masz tu Panie 9h epickiego soundtracku, z czego tylko walki z finałowego rozdziału to prawie 50 minut muzyki:D Final 7 Rebirth mógłby być mniej rozpompowany aktywnościami pobocznymi albo te aktywności mogłyby być przynajmniej w częsci lepsze niż to, co dostaliśmy, ale nie można powiedzieć, że ta gra to dowód na to, że Square zaniedbało markę. Zresztą tak samo 16 - to jest naprawdę dobra gra, w którą włożono masę serca. I to mnie martwi w kontekście przyszłości serii, bo jak napisałem wyżej - ostatnie finale to dobre gry, a sprzedają się coraz gorzej.
    • Dlatego mamy prawo, ktore trzeba umiec egzekowwac. I tak, duzo zalezy od sprzedawcy/sklepu, dlatego nie raz czesto lepiej doplacic 10-15% do ceny ale kupic towar, ktory ewentualnie bedzie naprawiany/wymieniany od reki.  @galakty akurat dell zawsze slynal z super podejscia do klienta, tak jak chocby evga. WIec czycos sie zmieni to nie wiem, a czy jest to oplacalne, powiem tak, IMO jakby nie mieli gigantycznej marzy to w koncu jak wspomniales ksiegowi z excelem na plecach podniesliby alarm
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...