Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michał115

Jaka opaska do 300zł (GARETT FIT 15)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym kupić sobie opaskę sportową za ok. 200 max 300zł.

Wstępnie mam na oku GARETT FIT 15

 

Najbardziej zależy mi na pomiarze pulsu (kłopoty z sercem w przeszłości). Ten Garett ma podobno jeszcze pomiar ciśnienia i natlenienia.

Jeśli ktoś ma ten model lub podobny to proszę o info jak działają te pomiary (mam świadomość że nie jest to super precyzyjny pomiar ale czy w ogóle jako tako działa).

Jak często jest aktualizowany pomiar całodobowy i podczas ćwiczeń.

 

Chciałbym dostawać także powiadomienia z aplikacji telefonu. Tak aby dało się jakąś krótką informację z aplikacji odczytać na opasce.

 

Używałbym opaski także jako zegarka. Jak sprawdza się godzinę: trzeba poruszać zegarkiem, czy od razu jest godzina jak podniosę rękę.

 

Proszę o opinię. Co innego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, trochę późno ale odpowiadam.

 

Opaska dość dobrze mirzy puls jak i ciśnienie górne (pomiar różni się max o 5 punktów), natomiast z dolnym ma już problem i mierzy zawsze za nisko, zwykle różnica jest o ok. 10.

Automatyczny pomiar tętna planujesz aplikacją w dowolnych godzinach co wybrany okres czasu.

Na opasce możesz odczytać kto dzwoni do Ciebie, smsa i wiadomości z messengera (ale tylko początek).

Aby odczytać godzinę należy skierować niby zegarek na twarz ale nie zawsze to działa dobrze, ew. można wcisnąć obudowę i włączy się wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...