Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kander21

Zasilacz 550W

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę miał nowy komputer i miał znaleźć się w nim procesor i5 8600k oraz GTX 1060, ale wczoraj zauważyłem na stronie xkom promocję, w której można dostać RX 590 wraz z trzema grami za 1200 zł i ta oferta bardzo mnie zaciekawiła. Zasilacz już zamówiłem, podobnie jak pozostałe komponenty, ale jestem gotów zwrócić GTX i zakupić RXa 590. Tylko tutaj mam pytanie--czy zasilacz 550w będzie wystarczający do tej karty graficznej i tego procesora? ponadto w skład komputera wchodzić będzie 8gb Ramu, dysk ssd m2 i HDD z tych ważniejszych części. Proszę o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
    • Jaki masz system operacyjny? W10/W11 czy jakiś inny? Intel i225-v to niestety śmieć jak większość kart powyżej 1Gb... To, że Intel puścił coś takiego na rynek pokazuje jedynie jakie mają podejście do swoich klientów.
    • witam,   Kupilem lcd della na allegro jako nowy. Na stronie della po sprawdzeniu nr seryjnego, pokazuje mi ze ze zakup odbył sie 27.02.2024 we Francji. Nie wiem jak wejsc do menu serwisowego aby zobaczyc liczbe godzin przepracowanych. Zainstalowałem Dell Display Manager ale nie wyświetla się żadna konsola gdzie mógłbym polecenie:     Przez konsole cmd windows nie potrafię uruchomic pliku .exe albo on nie działa tam  Model to s3422dwg. Toby  oznaczało ze podochodzil ze zwrotu albo naprawy, czy moze sprzedawca tam go kupil a nastepnie sprowadzil do Pl? pozdrawiam
    • Niektórych może zainteresuje moja opinia jako osoby, która nigdy wcześniej nie grała w jakiegokolwiek "Finala". Nie sądzę aby liczba platform miała jakiekolwiek decydujące znaczenie w kwestii wyników sprzedażowych tej gry. Pobrałem sobie demo FF VII Rebirth i powiem szczerze, że się odbiłem. Już od samego początku nie było swego to nazwijmy rodzaju "chemii" a ciut później tzn jak trafiłem do wioski, było jedynie gorzej. Nie podszedł mi zarówno sam projekt gry jak i strona techniczna. W mojej opinii ten tytuł jest strasznie archaiczny, całość przypomina mi 20-25 letni projekt z odświeżoną grafiką. Być może trzeba być wieloletnim fanem tej serii lub po prostu wielbicielem japońszczyzny ale w moje gusta ta gra nie trafiła. Jutro chcę jeszcze sobie pobrać demo FF XVI ale jeśli w tym wypadku też się odbiję to po prostu będę wiedział, że to nie jest seria dla mnie. Jeśli macie jakieś pytania to oczywiście pytajcie śmiało
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...