Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pab11o

Tv 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy co jest dla Ciebie priorytetem. Jeśli przekątna to chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Ogólnie ten Samsung to model budżetowy, matryca 60HZ. Poczytaj sobie opinie użytkowników. Nie wiem z czego się przesiadasz, a to też ważne.

Ja osobiście wolałbym mniejszy a OLED, tylko to już trochę inna cena. Możesz też poszukać OLED z FULL HD, materiałów w 4k na prawdę nie ma tak wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź chodziło mi tylko o Hz nie chce nic poniżej 100hz a nie mogłem niegdzie w specyfikacji znaleźć. Przesiadam się z 42cale LG 5letni który nawet neta nie ma. Jest Black fritdey i myślałem że coś wychaacze fajnego ale zależy mi aby było powyżej 100hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dziś go oglądać go w sklepie obraz jest plynniejszy w porównaniu do innych tv. Ten tv chyba ma dodatkowy uplynniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co jest dla Ciebie priorytetem. Jeśli przekątna to chyba nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Ogólnie ten Samsung to model budżetowy, matryca 60HZ. Poczytaj sobie opinie użytkowników. Nie wiem z czego się przesiadasz, a to też ważne.

Ja osobiście wolałbym mniejszy a OLED, tylko to już trochę inna cena. Możesz też poszukać OLED z FULL HD, materiałów w 4k na prawdę nie ma tak wiele.

Ostatnio oglądam zdecydowanie więcej materiałów 4k niż FHD. Do tego gry na One X i Pro. Trochę popłynąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...