Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SlyNq13

Black Ops 4, Battlefield V czy żadna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram w BF od czasów 2, multi zacząłem od czasów 4. Cody skończyłem można powiedzieć na świetnych MW 1 i MW2. Battlefield 1 mi się bardzo podobał, długo grałem, zdenerwowałem się bardzo wydając 220zł za grę z premium (dokupując premium) gdzie później rozdawali je za darmo a sama gra kosztuje grosze. Coraz bardziej nachodzi mnie na CODa i szybkie strzelanie. Którą grę byście polecili? Czy obie są na tyle słabe by się nie pchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wybierać skoro można wziąć obie? Najlepiej poczekaj aż ceny spadną i kup i to i to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam ani jednej ani drugiej. Dla zasady nie kupuje gier AAA, za które żądają pełnej ceny, a które zawierają mikropłatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam ani jednej ani drugiej. Dla zasady nie kupuje gier AAA, za które żądają pełnej ceny, a które zawierają mikropłatności.

Jedyne zdrowe podejście tutaj. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem bfv i jest dla mnie tak samo słaby jak 1.

Długo jeszcze nic u mnie nie pokona rainbow six siege ;) tam od 2 lat dodają content za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF5 rozczarował mnie w tym roku, a CODa od dawna nie kupuję, bo ta seria nic ciekawego już nie prezentuje sobą. Spokojnie poszukaj sobie jakiegoś innego tytułu na rynku dla odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikropłatności, o ile nie czynią płacących lepszymi ode mnie nie mają dla mnie znaczenia, nie jaram się skórkami itd. jeśli jest to jak w cs go no to może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...