Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dakot154

[Zamknięty]problem z gta5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przy instalacji gta5 mam problem z :/steam_api64.ddl , po instalacji pokazuje brak tego i nie da sie właczyc , ktos potrafi rozwiazac ten problrm ? nowiutki laptop nie chciałbym tez pobierac jakis zbednych programów do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przy instalacji gta5 mam problem z :/steam_api64.ddl , po instalacji pokazuje brak tego i nie da sie właczyc , ktos potrafi rozwiazac ten problrm ? nowiutki laptop nie chciałbym tez pobierac jakis zbednych programów do tego

 

obawiam się, że piractwo nie jest tutaj mile widziane. Raczej nie znajdziesz tutaj odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze orginał to bez problemowo , i ze pirackie pliki nie sa ok, na razie nie stac mnie na oryginał wszystko poszło na lapka , musze poczekaz niecały miwsiac na oryginał, chciałem na ten czas spróbowac pobrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie bawią tłumaczenia, że nie stać kogoś na grę :hmm: To nie jest artykuł pierwszej potrzeby, nie musisz grać w grę, aby żyć - było kupić laptop o 50 zł tańszy i oryginalną grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki oki to moze inaczej, z kad kupic gre? kupic pudełkowa wersje czy cyfrowo? moj pierwszy laptop wiec nie kupowałem ani nie pobierałem praktycznie niczego i nie wiem jak to do konca zrobic , werrsje pudełkowe to wwydatek prawie 120 zł

 

tego pirata odinstalowuje , nie bede tak pobierac , tylko podpowiedzcie jak i gdzie to kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...