Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ronin69

MSI B450 Tomahawk za 399zł - brać czy czekać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, promocja w https://www.euro.com.pl/plyty-glowne/msi-b450-tomahawk.bhtml?from=ceneo&p=399.00&cr=0&t=20181122-1433 zastanawiam się czy poczekać na Cyber Monday (ta promocja jest do niedzieli) czy ogólnie poczekać na spadek cen do stycznia. R5 2600 czeka :D jutro jeśli płyty będą gdziekolwiek w promocji to i tak się nie załapie ze względu na pracę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za temat, jak jutro gdzie indziej nie będzie żadnej tańszej to ją biore. Raczej nie ma co zwlekać na promocje do 50zł taniej, bo może się nic nie pojawić do końca roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam ten sam dylemat. Zastanawiam się jeszcze nad B450 GAMING PRO CARBON AC za 550zł ale cena tego Tomahawka jest bezkonkurencyjna. Myślę jeszcze czy nie lepiej jeszcze coś na X470, żeby do Zen2 stykło ale koedzy z forum piszą, że B450 też się nada. I weź tu bądź mądry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić wieczorem tą płytę i widzę już jej nie ma.

Jak do wtorku nie pojawi się w żadnym sklepie do 400 zł to pozostaje mi kupno wersji A Pro mimo iż Tomahawk wygląda lepiej i ma chyba całą sekcje zasilania chłodzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nawet jeśli ceny spadną, to będą to groszowe sprawy. Co miało stanieć to już staniało, kolejne obniżki po ZEN2 i nowych chipsetach, i pewnie tez nie ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17:07 > dostałem @ że płyta jest znowu dostępna w RTVEUROAGD - szybkie założenie konta i problem z przejściem okna z gwarancją w koszyku

17:25 > produkt niedostępny ...

Nawet na Ceneo pojawiła się ta promocja ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ponoć w drodze i ma dotrzeć w poniedziałek, oby. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez pryzmat tego ile Ryzenów ostatnio schodzi i ile dodatkowo poszło w piątek - a ceny na 1600X i 2600 były jednymi z fajniejszych promocji w ogóle - to ja bym nie liczył na spadek czy nawet utrzymanie. Raczej, że pójdą w górę, szczególnie MSI bo to obecnie najbardziej popularny producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez pryzmat tego ile Ryzenów ostatnio schodzi i ile dodatkowo poszło w piątek - a ceny na 1600X i 2600 były jednymi z fajniejszych promocji w ogóle - to ja bym nie liczył na spadek czy nawet utrzymanie. Raczej, że pójdą w górę, szczególnie MSI bo to obecnie najbardziej popularny producent.

Miałem takie samo zdanie miesiąc temu ale odnośnie Ryzenów - bałem się, że ceny wyskoczą w górę więc kupiłem swojego R5 2600 w Proline za 729zł ... Chyba tylko czekać na Cyber Monday albo jakieś okazje znikąd jak z Euro albo OleOle z czwartku, też za 399zł :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na upartego będę miał jedną z dwóch płyt na sprzedanie, paro dniowy pc mate b350 i asrock x370 roczny , zostawiam tą która lepiej obsłuży ram g.skill 3600 cl16 , jeśli różnica będzie marginalna , to zostawiam asrocka . Na pc mate cena będzie śmieszna, nawet na a320 jest problem za tyle dostać płytę, asrock droższy , ale znowu zdecydowanie bardziej wypasiony. Ale dopiero wtorek wieczór/środa będę wiedział którą odsprzedaje . Więc jeśli ktoś chętny to pw, podam ceny jakie mnie interesują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że robię mały spam ale płyta jest teraz dostępna w Euro gdyby ktoś była zainteresowany, udało mi się złożyć zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyłem:(...

Edit: Klepnąłem , mam już cały zestaw - teraz żeby banglało. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem swoją sztukę pod Ryzen 1600X bo myślę że nie ma co przepłacać za procesor, myślę że procesor jeszcze styknie na te 2 lata, potem prawie wyjdzie ostatni model pod ten socket i będzie można hulać.

Jeszcze tylko dopasować pamięci RAM pod procesor lub wziąć zapas na przyszłość i komputer gotowy.

Bierzcie póki są aktywne bo jutro już może ich nie być w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby kupiłem, zapłaciłem ok14 i potem mail, ze jednak nie mają. I mogę poczekac , bo może im cos dojdzie albo (najlepiej dla nich) anulować...Mrożenie kasy...A najgorsze, że skoro nie mają to dlaczego sprzedają nadal co jakiś czas dając kilka sztuk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi odpisali, że nie wyślą bo nie mają i przepraszają.

 

Czy taki: GIGABYTE B450 AORUS M będzie zamiennikiem tej płyty ? Chyba, że ma ktoś jakąś ciekawą propozycję :) Od piątku szukam i posucha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anulować w Euro, dopłacić 40 zł i kupi w proline.pl. Te 440 zł i tak dobra cena, ja ostatnio kupowałem właśnie w proline.pl za 499 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - odpisałem, że poczekam - cena ta sama a i tak nie mam RAMu więc :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAM mi idzie z Amazona - 16Gb Cruciala 3000Mhz za 490 - wczoraj była promocja. W sumie nie chciałem zmieniać platformy, ale tak jakoś przy tej promocji Ryzena wyszło....:)

Ja chyba odpuszczę temat i wezmę najtańszą z tych co wrzucał Doamdor czyli tego B450 Gejminga - te 2 sloty na RAM mi w zupełności stykną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać, czy płyta dotarła, bo u mnie cisza, ciekawe czy jutro paczka będzie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko mnie trafiła promocja w euro , wczoraj znikło że brak itp , dzisiaj patrze odświeżam stronke i znów jest no to odpalam turbo i zaklepuje czym szybciej a za jakieś 25min mail że jednak jej nie mają a na koncie status w magazynie szybka wysyłka no to mnie załatwili,chyba lepiej anulować i może zabrać ASrock AB350 PRO4 taką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie tylko mnie trafiła promocja w euro , wczoraj znikło że brak itp , dzisiaj patrze odświeżam stronke i znów jest no to odpalam turbo i zaklepuje czym szybciej a za jakieś 25min mail że jednak jej nie mają a na koncie status w magazynie szybka wysyłka no to mnie załatwili,chyba lepiej anulować i może zabrać ASrock AB350 PRO4 taką ?

 

Najtańsze płyty warte uwagi to

 

https://foxkomputer.pl/pl/p/Plyta-glowna-MSI-B450M-Gaming-Plus-mATX-AM4/1576

 

https://bitcomputer.pl/pl/p/MSI-B450M-BAZOOKA-PLUS-AM4-PLYTA-GLOWNA/53898?Bit%20Computer

 

https://proline.pl/msi-b450-a-pro-am4-p1278187

 

no i tomahawk

https://proline.pl/msi-b450-tomahawk-am4-p1278190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś większe różnice między Gaming Plus a Bazooka Plus, bo ciężko mi się doszukać. Optymalnie byłoby znaleźć coś najlepszego do 350zł, max 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...