Skocz do zawartości
najs_sc

Awaria Messengera i Facebooka (czat)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od poniedziałku jest problem z działaniem Messengera i czatu na Facebooku. Problemy bywają różne i nie u każdego. Ja np od wczoraj od 9 rano nie mogę w ogóle pisać do znajomych ani nie dochodzą wiadomości od nich. Mowa zarówno o czacie fejsbukowym na PC (komunikat czat niedostępny) oraz Messengerze na telefonie (komunikat sprawdź połączenie z Internetem i spróbuj ponownie). Do tego usunęło mi wszystkie wiadomości i nie mam do nich dostępu.

 

Wiem, że to awaria globalna, ale ciekaw jestem jak to wygląda u Was. W końcu człowiek jest w stanie dowiedzieć więcej od innych użytkowników niż od pajaców, dających zdawkowe informacje i marginalizujących problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij Messenger Lite na telefon i zobacz czy dalej masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie działa. Wiadomości nie wczytuje i nie ma nawet okna do napisania do kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na FB możesz polubiać i udostępniać posty? Bo jak nie, to najprawdopodobniej dostałeś czasowego bana na FB. A przy banie na FB Messenger też nie działa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę lajkowac i udostępniać. Bana nie mam. W sklepie play pod apką messengera ludzie ostro cisną bo mają ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie messenger nie działa, pewnie dlatego, że nigdy go nie instalowałem. Nie chcę mieć aplikacji, która mnie nagrywa nawet gdy z niej nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie messenger nie działa, pewnie dlatego, że nigdy go nie instalowałem. Nie chcę mieć aplikacji, która mnie nagrywa nawet gdy z niej nie korzystam.

 

To wyrzuć telefon, nie wychodz z domu...

Pod każdym wątkiem odnośnie fb/mess music pojawić się jakiś antysocial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa ok. Używam wersji Lite. Czy to globalna awaria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyrzuć telefon, nie wychodz z domu...

Jeśli dla ciebie smartfon bez zainstalowanego FB i Messengera nadaje się tylko do wyrzucenia, to naprawdę ci współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejkujejku, jaka duma z powodu samoograniczenia (Messengera używa spory procent populacji). :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie smartfon bez zainstalowanego FB i Messengera nadaje się tylko do wyrzucenia, to naprawdę ci współczuję.

Bardziej chodziło mi że praktycznie każdy komunikator ma uprawnienia do mikrofonu i aparatu, dzbanie.

Musiałbyś nie używać smartfona żeby "czuć się bezpiecznie"

 

A zresztą to że ktoś nie używa to jego sprawa i ograniczenie, więc tym bardziej nie rozumiem czy się chwali w takim wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam czasami z Facebooka i do kogoś coś napiszę na Messengerze i, rzeczywiście mam czasami jakiś problem.

Niezbyt dokładnie piszą się litery, coś się w pisaniu miesza.

Cały Facebook też różnie funkcjonuje i nie bardzo mi się podoba działanie tego portalu.

 

Nie wiem skąd może być ta awaria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Od dzisiaj rana mam problem z messengerem na kompie. Na telefonie chodzi bez zarzutu, ale na kompie z prawego górnego rogu ekranu, jeśli chodzi o czat zniknęły osoby, z którymi najczęściej piszę, (także te nieaktywne na messengerze w danym momencie), a w ich miejsce pojawili się znajomi, z którymi owszem piszę, ale rzadko. W przeszłości były już takie akcje, ale wtedy po 1 lub 2 dniach wszystko wracało do normy. Czyżby jakaś awaria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzialalo i dziala,przestancie pieprzyc ze globalna, wszystkim moim znajomym dziala

Edytowane przez dario27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się rejestrować i potem pisać takie posty? Po co, przecież tu nie ma limitu postów od którego można zacząć spamować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestrował się, by w drugim poście rzucić gdzieś reklamę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gość nie pisze głupot bo ja mam tak samo od kilku dni :E Totalnie randomowi znajomi, którzy gdzieś tam są z dawnych czasów, ale zero kontaktu przez lata albo wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się rejestrować i potem pisać takie posty? Po co, przecież tu nie ma limitu postów od którego można zacząć spamować :D

Zarejestrowałem się dlatego, bo szukałem pomocy. Mam grupkę znajomych, z którymi często piszę, i co? I mi wszystko szlag trafia. Kiedyś miałem swoje czary mary na to wszystko, którego użyłem ostatnim razem, gdy miała miejsce taka sytuacja, jak ta wczorajsza, która skłoniła mnie do rejestracji i zapytania Was o tą rzecz. Ale niestety zapomniałem to czary mary gdziekolwiek, i czymkolwiek zarejestrować. A na forum pojawiłem się dlatego, ponieważ nikt z moich znajomych nie potrafił mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zmieniłem telefon na nowy Samsung Galaxy A40 pomimo wielokrotnych prób na jedno z dwóch kont Messenger nie mogę się zalogować.

Mam FB i jedno konto Messenger założone poprzez FB (jest aktywne i nie ma z nim problemu) a drugie konto Messenger założone bez FB, na nr. telefonu i do tego konta nie mogę się zalogować.

Inni użytkownicy na swoich telefonach widzą to konto lecz jest ono zablokowane.

Przy próbie logowania pojawiał się komunikat o nieprawidłowym haśle, od operatora przychodziło nowe hasło i nic to nie dawało.

Czy jest możliwość odzyskania tego konta Messenger?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO

Mam problem jak Pan z 2018 roku.

Na telefonie i na laptopie nie działa mi messenger (niedługo minie tydzień).

Po wejściu w aplikację pokazuje mi komunikat ,,sprawdź połączenie z internetem i spróbuj ponownie''. Nie dostaję żadnych wiadomości.

Od jakiegoś czasu na laptopie możliwość wysyłania wiadomości wróciła, ale czasem jeszcze szwankuje i przestaje dostawać wiadomości, a gdy ja wysyłam to jest ikonka, że wysłane (ale niedostarczone) podczas gdy znajomi mówią, że normalnie dostają wiadomości.

Z całej rozmowy tutaj wywnioskowałem, że muszę czekać. Ale czekam już długo- czy miał ktoś podobnie? Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić poza czekaniem?

 

PS. Zrobiłem wszystko co tylko możliwe- aktualizowałem aplikację, odinstalowywałem i instalowałem ponownie, logowałem się z innych urządzeń na moje konto (też nie działała na opcja), przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych (i dalej nic). Próbowałem również z messenger lite- wciąż nic. Dodatkowo logowałem się z przeglądarki. 

Wszystkie opcje zawiodły, a gdy założyłem drugie konto na fb to działało bez zarzutu. 

Nie chce zakładać nowego konta, mam tam ważne wiadomości. Nie mam też bana, bo wszystko inne mogę robić. Problem zgłoszony został kilka razy, ale brak odpowiedzi.

Edytowane przez sxdcfvgbhnjmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...