Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mit ek

Aparat do prostych zastosowań przemysłowych

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

ostatnio szukam jakiegoś taniego aparatu do pracy, w celu uzupełniania chmur punktów (photoscanning).

 

Obiekty/urządzenia, które będę próbował fotografować z założenia są słabo oświetlone i mają słabą teksturę, tak więc szukam czegoś o w miarę sensownych parametrach.

Głównie zależy mi na jakimś rozsądnym ratio szum/iso.

Ze względu na budżet myślałem o bezlusterkowcu typu sony A6000. Pracowałem z tym aparatem przy zdjęciach z dronów i z tego co pamiętam był/jest to dosyć popularny i rozsądny wybór.

Myślałem też o jakiejś taniej pełnej klatce typu A7, jednak nie jestem do tego przekonany.

 

Jeżeli mógłby ktoś podzielić się swoją opinią i zaproponować coś w tym przedziale cenowym będę wdzięczny.

 

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję kotleta, ale czy kupiłeś tego Sony A6000 lub jakiegoś innego bezlusterkowca od Sony?

Pytam, ponieważ zastanawiam się nad zakupem właśnie takiego typu aparatu do fotografowania w trybie makro różnych przedmiotów, jednak najczęściej będą to zegarki wystawiane na sprzedaż. Budżet max 4000/4500. Grunt, by nie ważył sporo, bo ma to być sprzęt mobilny.

Nie mogłem znaleźć żadnego ciekawego wątku na innych forach, bo albo byli tam radykalni wyznawcy Sony, albo Nikoniarze lub Canoniarze.

Tutaj te forum może jest bardziej obiektywne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...