Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hbo99

Obudowa po zestaw....

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dużej dobrze chłodzonej obudowy pod mój zestaw. Obecnie mam, Fractal Design Core 3500 USB 3.0 i jest za gorąco podczas grania. Przykładowo na grze Project CARS temperatura kart od razu wzrasta na 84 stopnie i zegary kart spadają do 1500 mhz. Gram na monitorze 2k 144 hz.

 

 

Dokładnie taką mam teraz

 

https://www.morele.net/obudowa-fractal-design-core-3500-usb-3-0-czarna-fd-ca-core-3500-bl-647770/

 

Obudowa: Fractal Design Core 3500 USB 3.0

 

Mój zestaw

 

Procesor: Intel Core i7-8700K 3.70 GHz

Grafika: Gigabyte GeForce GTX 1080 TI 11GB Gaming OC SLI x2

Płyta główna: Gigabyte Z370 AORUS ULTRA GAMING 2.0

Pamięć: Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8 GB 3000 MHz CL15

Dysk: Seagate ST2000DM001-1ER164 2TB Sata III

Dysk: Seagate Barracuda ST2000DM001 2TB Sata III

Dysk: Seagate ST1000DL002-9TT153 1TB Sata III

Dysk SSD: OCZ Trion 100 240 GB Sata III

Zasilacz: Be Quiet! Power Zone 1000W

Chłodzenie: Be Quiet! Dark Rock 4 PRO BK022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy SLI na powietrzu górna karta zawsze będzie gorąca, ciężko coś z tym zrobić.

 

Z bardzo przewiewnych obudów masz Cooler Master H500P Mesh Edition (koniecznie ta wersja, bo są tez inne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zrezygnował z napędu DVD i wybrał Cooler Master H500P Mesh, ale według opisów i filmików na yt ta obudowa ma dwie tacki na dyski hdd a ja mam 3 hdd. Będzie mozna jakoś 3 dysk gdzieś zamontować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 3x HDD 3.5" czy jeden z tych dysków to SSD? W obudowie możesz zamontować 2x dysk 3.5" oraz dodatkowo są jeszcze 2 tacki na SSD 2.5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kolega wyżej podlinkował Enthoo Pro, tylko w wersji TG :P. To dobra obudowa.

 

Do H500P niestety 3 x HDD nie wejdą. Na stronie producenta są do kupienia dodatkowe koszyki na dyski, ale u nas nigdzie tego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 Ti ze słabym chłodzeniem - tu tylko woda ci pomoże albo jakaś zupełnie otwarta buda, bench table. Mógłbyś jeszcze próbować zmianę platformy na HEDT tak, żeby mieć większą odległość między kartami i lepszą skuteczność SLI, ale wtedy też mocne UV konieczne nawet w przewiewnej obudowie - te GPU są potwornie gorące, sam to przerabiałem i to z 2 x Strix, tego nie da się schłodzić w normalnej budzie...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orator masz racje miałem w weekend dwie obudowy PHANTEKS Enthoo Pro i Fractal Design Define R6 i wcale nie jest dużo lepiej, chciałbym się zapytać o wode bo na ten temat to wiem zero. Trzeba kupić dwa oddzielne chłodzenia do kart czy istnieje coś takiego jak jedna puszka z wiatrakami ale z wyjściem na dwie karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...