Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziolkoan

Telefon do maks. 1400zł

Rekomendowane odpowiedzi

tak, w Orange jest HTC u11 za 1220 zł bez umowy, całkiem spoko telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG g6 w tej cenie chyba jedyny dobry wybór. No chyb ze ci nie pasuje stylistycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przesadzasz :E - we wszystkim to nie - w teorii mniej wytrzymały (ip67 vs ip68 + norma militarna) i brzydszy (subiektywnie - LG ma mniejsze ramki na górze i dole oraz proporcje 18:9 wraz z ekranem HDR), nie ma szerokiego kąta w aparacie (choć sam aparat główny ma lepszy bez dwóch zdań), nie ma jacka 3,5 mm, radia FM i USB-OTG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od siebie standardowo polecę Honora Play , ze względu na wydajność , baterie , inne aspekty :)

 

HTC U11 też nie jest złym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przesadzasz :E - we wszystkim to nie - w teorii mniej wytrzymały (ip67 vs ip68 + norma militarna) i brzydszy (subiektywnie - LG ma mniejsze ramki na górze i dole oraz proporcje 18:9 wraz z ekranem HDR), nie ma szerokiego kąta w aparacie (choć sam aparat główny ma lepszy bez dwóch zdań), nie ma jacka 3,5 mm, radia FM i USB-OTG.

 

 

no to rzeczywiście :heu:

 

 

:boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bateria jest ważna to Honor Play/ Nokia 7 Plus. Jeśli aparat - HTC U11/ LG G6. Jeśli jakość muzyki na słuchawkach - HTC U11. Całościowo wg mnie najbardziej kompletnymi są Honor Play i N7 Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew :)

Zależy mi przede wszystkim na aparacie oraz na tym, żeby po odpaleniu 2-3 bardziej wymagających aplikacji telefon nie zamulał, a już przede wszystkim na tym, żeby posłuszył mi parę lat. Jestem z tym ludzi, co nie wymieniają starych modeli na nowych ;)

Co do baterii to wystarczy, jak przy dużym użytkowaniu będzie trzymała chociaż 1 dzień (od rana do wieczora).

Nie chciałabym, aby miał więcej niż 5,5", ale to już drobnostka.

Szczerze mówiąc, nigdy nie użytkowałam telefonów z tej półki cenowej, więc średnio wiem, na co warto jeszcze zwrócić uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew :)

Zależy mi przede wszystkim na aparacie oraz na tym, żeby po odpaleniu 2-3 bardziej wymagających aplikacji telefon nie zamulał, a już przede wszystkim na tym, żeby posłuszył mi parę lat. Jestem z tym ludzi, co nie wymieniają starych modeli na nowych ;)

Co do baterii to wystarczy, jak przy dużym użytkowaniu będzie trzymała chociaż 1 dzień (od rana do wieczora).

Nie chciałabym, aby miał więcej niż 5,5", ale to już drobnostka.

Szczerze mówiąc, nigdy nie użytkowałam telefonów z tej półki cenowej, więc średnio wiem, na co warto jeszcze zwrócić uwagę.

 

 

W takim razie u11. Lg g6 to praktycznie półka niżej. U11 to najlepszy aparat w 2017r. Poczytaj recenzje, porównania a sam się przekonasz, że za te pieniądze nie ma lepszego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się jednak na LG G6. Dałam za niego 1200zł w Media Markt, więc cena super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...