Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shenlong

PS3 FAT 60GB - gry z PS2.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić PS3 dla kilku gier z PS3 i PS2.

1. Czy PS3 FAT 60GB pozwala uruchamiać gry z PS2 nie zależnie od wersji oprogramowania systemowego ?

2. Czy wygładzanie krawędzi działa w grach z PS2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo nie każda konsola może odtwarzać gry z PS2 - są chyba tylko 2 serie.

Polecam zapoznać się z https://www.lifewire.com/can-your-ps3-play-ps2-games-2717135.

Co do oprogramowania konsoli to modele ze sprzętową kompatybilnością raczej będą działać ale nie dam się za to powiesić jako że mam PS2 i na razie to mi wystarcza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej tak. Inna sprawa że ten późniejszy model 60gb był trochę okrojony z bebechów ps2 i przez to lista gier też chyba jest okrojona.

Pierwsze modele 20 i 60gb ntsc były najlepsze, ale dostanie takiego i to sprawnego to jeden na milion chyba.

2. Chyba tak. Gdzieś widziałem taki filmik, może na df, gdzie porównywali port gowa hd z wersją ps2 emulowaną na ps3 i wygładzaniem i były albo bardzo podobne albo nawet lepsza ta z wygładzaniem. A może nawet niczym się nie różniły :E. Tylko tam miałeś za free w emu, a tu kolekcja hd za $$.

$ony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej tak. Inna sprawa że ten późniejszy model 60gb był trochę okrojony z bebechów ps2 i przez to lista gier też chyba jest okrojona.

Pierwsze modele 20 i 60gb ntsc były najlepsze, ale dostanie takiego i to sprawnego to jeden na milion chyba.

2. Chyba tak. Gdzieś widziałem taki filmik, może na df, gdzie porównywali port gowa hd z wersją ps2 emulowaną na ps3 i wygładzaniem i były albo bardzo podobne albo nawet lepsza ta z wygładzaniem. A może nawet niczym się nie różniły :E. Tylko tam miałeś za free w emu, a tu kolekcja hd za $$.

$ony.

No widać delikatną różnicę :)

https://www.youtube.com/watch?v=fLnGg0-7ndU

Ja mogę mieć tekstury niskiej jakości itp. ale nie nawidzę grać bez wygładzania krawędzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS3 FAT (model w sygnaturce). Kupiłem go w tym roku z myślą o przejściu exclusivów właśnie z PS2 i PS3 oraz gier którymi zajmowały się całkiem inne studia niż w wersjach na PC czyli głównie Medal of Honor i wczesne Call of Duty. Generalnie większych problemów z emulacją nie zauważyłem, zdarzają się lekkie spowolnienia. Jedynym tytułem w który nie da się grać z mojej kolekcji jest Call of Duty Finest Hour. Gra działa w dużym spowolnieniu co wpływa również na odwzorowanie ruchu gałek analogowych, w skrócie nie da się celować. Inne gry min GTA LC / VC Stories, Killzone I, Rayman, The Gateway działają prawidłowo. W planach mam jeszcze serię God of War i wczesne Harry Potter więc sporo do ogrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...