Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LegiaWarszawa

do pracy, do wirtualek i jak sie da to do gier najlepiej do 3k

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam nieco trudne do zrealizowania wymagania w okreslonym budzecie. Czytam juz troche rozne fora i im wiecej czytam tym mniej wiem:) albo cos mi jednak w danym modelu nie pasuje. Najpierw mial byc to maly lap do 1,5-2k jako rdp/ssh, teraz troche bardziej przekonalem sie do lepszej i drozszej opcji.

Laptop potrzebuje na juz i wolalbym nie czekac do promocji swiatecznych bo pewnie cos by sie znalazlo troche taniej - ale tez nie wykluczam takiego rozwiazania - moze mnie przekonacie ze jednak warto tyle ze nikt nie wie co bedzie w sklepach wiec to troche czekanie nie wiadomo na co.

 

Najwazniejsze zalozenia i wymagania:

- przede wszystkim do pracy, a jakby sie dało to może mieć grafike lepsza, im lepsza tym lepiej ale $$ i nastepne zalozenie jednak jest wazniejsze

- mialem g820 g3 i przymierzalem sie do zakupu g840 g5 (ktory nie wypali) i tu bardzo cenie sobie cisze i praktycznie brak pracy wiatrakow i niskie temp - czyli kultura pracy oraz dluzszy czas pracy na baterii

- spodobal mi sie DELL Latitude 5480 i5 16G 256SSD ale proce jest niestety 2 corowy, a wiem ze potrzebuje raczej 4/8 (lepszego w tej cenie raczej nie ma szans dostac) - wazna rzecz i to bym bardzo chcial MODEM WWAN LTE albo mozliwosc jego dokupienia/wlozenia - chyba, ze taki procek bylby wedlug Was OK - to piszcie (ten kosztowal ok 3,5 outlet ale ze znanego sklepu - w dellach tez bardzo lubie ich serwis i 3ynbd

- wizualnie odpowiadaja mi tez biznesowe lenovo (np 480s) ale to nie te ceny:)

- musi miec podswietlana klawiature

- 16 gb ram z mozliwoscia rozbudowy do 32 jesli to ma sens wzgledem procków.

- fajnie jakby byl FHD IPS

 

Ogolnie oprocz wspomnianych lapkow zastanawialem sie jeszcze nad zakupem dobrej konf Vivobooka s15/s14 256gb ssd odpowiada mi wyglad szczegolnie s14 ponoc matryce i obraz tez nie sa zle, lekkosc i cienkosc oraz ogolny wizerunek. Mysle ze wykonanie chociaz ine widzialem ich na zywo tez bedzie wystarczajace. Pytanie czy beda wystarczajaco ciche wzgledem takiego g840g5 wiadomo ze nie az tak, ale czy nie bedzie to przeszkadzac.

 

Czy jestem w stanie znalesc cos z takimi wymaganiami 13/15 cali, niezla bateria, mocnym prockiem (tu myslalem generalnie o 8250u) i dobra kultura pracy? Widzialem polecane Lenovo 320s-15 nawrt z mx150 w tej cenie (wlasnie w co na takiej grafie zagram w razie W?), wspomniane s14 i nawet s15 pro od asusa, ale zadne z nich nie mialy mozliwosci wlozenia LTE na WWAN - a ja to po prostu potrzebuje.

Cena 3k bylaby optymalna, a 4k juz takim maks, rozwazam tez jakis sensowny outlet typu X gdzie dany model moze byc i nawet 500/700 pln tanszy niz normalnie.

 

Lapka chcialbym zamowic dzis przez net albo kupic w tygodniu w Warszawie. Najpozniej w swieta w ogromnej ostatecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda prawie przekracza budżet (po dołożeniu pamięci), ale zerknąłbym na:

Acer TravelMate X3 i5-8250U/8GB/256SSD/Win10P za 3799zł

Z 3-letnią gwarancją, Windowsem 10 w wersji PRO i pojemnym akumulatorem. Ma podświetlaną klawiaturę, aluminiową obudowę i matową matrycę FHD IPS. Jest lekki, obsługuje do 32GB pamięci i pozwoli na montaż kolejnego dysku na złączu SATA (HDD lub SSD).

Co do internetu to proponuje zakup przenośnego modemu i udostępnianie za jego pośrednictwem internetu po WiFi- np. ZTE MF961 lub jakiś Huawei z agregacją dwóch pasm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/2w1-dell-latitude-7390-i5-8250-8-256ssd-fhd-4g-lte-i7696493090.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NWZkMjY1M2MtYTU2NC00NGM4LWJjN2YtYjQ0YTM0NDM4MzEzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=b3916c28-35d8-4879-8e87-c43972e45954 a ten sprzedawca jest Wam znany? I ten sprzet?

 

wspomniany Acer nie ma LTE/3g - gdybym na to nie patrzyl to chyba wolalbym vivobooka lub jakiegos Della/Lenovo?

 

Jest w ogole jakas alternatywa dla mocnego vivobooka u Della i Lenovo?

 

Poczatkowo mialem kupic to https://www.neonet.pl/laptopy/asus-vivobook-s410ua-eb031t-i5-8250u-8gb-256gb-w10.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor U do maszyn wirtualnych, trochę za mało.

 

Acer Aspire 7 i5-8300H/16G/240+1000/Win10 GTX1050 FHD 3849 zł

Matryca FULL HD matowa IPS, procesor pełny i5H 4 rdzeniowy zdecydowanie wydajniejszy jest to poziomie i7H 7 generacji, 16 GB ram, dwa dyski wewnątrz laptopa, aluminiowa obudowa przy tym jest stonowany design, niezłe głośniki, system o wartości 400 zł w cenie. Dobry stosunek ceny do wydajności. GTX1050 pozwoli zagrać w lepsze gry.

 

Ewentualnie coś lżejszego

ASUS VivoBook Pro 15 N580GD i5-8300/8GB/256SSD+1TB 3 999 zł

Matryca FULL HD matowa IPS, procesor jak wyżej i grafika również, dwa dyski wewnątrz laptopa, aluminiowa obudowa, lekki jedynie 2 kg wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kultura pracy tych Acerów? A gdybysmy nie patrzyli na te dwa parametry - 3g/lte i grafika - jestesmy w stanie cos kupic do 3k moze byc z dyskiem jednym ssd min 250.?

A ten wspomniany przezemnie dell z 2 rdzeniowym - nie warto o nim pomyslec?

 

Jeszcze to mi wpadlo w oko, chyba nawet Czekoladka2 gdzies polecal: https://www.x-kom.pl/p/400472-notebook-laptop-133-dell-vostro-5370-i5-8250u-8gb-256-10pro-fhd.html?partnerid=100448925&sm12=MTI=&ts=1541409504&token=0ed78b02791a909453915199eae5509b&98

 

nie nadaloby sie (bardziej vs kultura pracy, cisza vs wydajnosc w poprzednich polecanych modelach?)

 

czy jakis Lenovo Legion/Lenovo/Dell bylby lepszy vs ten acer? Powiem tak, cos w tej cenie do 4k kupie z 3ynbd i taka wydajnoscia i dobra kult pracy? Bo jesli tak to cos jak ten acer ale z gwarancja dobrej marki byl preferowal. Poczytalem troche o prockach i wiglada na to ze masz racje (bo i7 pewnie nie do kupienia?).

 

https://allegro.pl/outlet-acer-aspire-7-i5-8300h-16gb-240-1tb-gtx-win-i7699418831.html w outlecie drozej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3 tyś brałbym prywatnie ten Mój link / dobrze wykonany z i5 + MX150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o Dell Inspironach z i5-7300h? Czy znajde jakis z tym samym prockiem co wspomniany Acer? One nawet fajnie wygladaja pytanie jak z glosnoscia tych wszytkich lapow.

Te Delle mi sie nawet podobaja:) Twoj lap jest ok, podobnie jak moj vivobook jednak faktycznie roznica w prockach jest spora.

 

Czym sie roznia serie niebieskie https://www.x-kom.pl/p/429489-notebook-laptop-156-dell-inspiron-g3-i5-8300h-8gb-256-win10-gtx1050.html od czerwonych dell https://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7577-i5-16g-256ssd-1t-gtx-win-i7699411651.html? Czerwone chyba tez sa inspirony.

https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/g-series-17-3779-laptop/pd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kultura pracy tych Acerów? A gdybysmy nie patrzyli na te dwa parametry - 3g/lte i grafika - jestesmy w stanie cos kupic do 3k moze byc z dyskiem jednym ssd min 250.?

A ten wspomniany przezemnie dell z 2 rdzeniowym - nie warto o nim pomyslec?

 

Jeszcze to mi wpadlo w oko, chyba nawet Czekoladka2 gdzies polecal: https://www.x-kom.pl/p/400472-notebook-laptop-133-dell-vostro-5370-i5-8250u-8gb-256-10pro-fhd.html

 

nie nadaloby sie (bardziej vs kultura pracy, cisza vs wydajnosc w poprzednich polecanych modelach?)

 

czy jakis Lenovo Legion/Lenovo/Dell bylby lepszy vs ten acer? Powiem tak, cos w tej cenie do 4k kupie z 3ynbd i taka wydajnoscia i dobra kult pracy? Bo jesli tak to cos jak ten acer ale z gwarancja dobrej marki byl preferowal. Poczytalem troche o prockach i wiglada na to ze masz racje (bo i7 pewnie nie do kupienia?).

 

https://allegro.pl/outlet-acer-aspire-7-i5-8300h-16gb-240-1tb-gtx-win-i7699418831.html w outlecie drozej:)

 

2 rdzenie bym odrzucił.

Acer ma przyzwoita kulturę pracy. Ten Dell Vostro to typowa biznesówka też niezły wybór choć to dalej procesor niskonapięciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ostatnie pytanie.

https://www.x-kom.pl/p/434859-notebook-laptop-156-acer-aspire-7-i5-8300h-16g-2401000-win10-gtx1050-fhd.html?partnerid=100448925&sm12=MjQ=&ts=1543750654&token=90e7dcfe78fc316e581ed889812ab747&107

vs Dell Inspiron G7 vs Dell Inspiron 7577 i wersja z i5 czy i 7? Z 1060 juz.

Jak kultura pracy i bateria?

 

Czym sie roznia serie G i 7577 z podana przez kolege seria pavilion?

 

https://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-g3-i5-8gb-256-gtx1050-win10-i7686400780.html

https://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7577-i7-16gb-128-1t-gtx-winp-i7662608459.html

https://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7577-i5-16g-256ssd-1t-gtx-win-i7699411651.html

 

roznica w dysku i gwarancji i grafice 1050 vs 1060. Wzgledem tego Acera - co warto lepiej kupic. Co bedzie ciszej i chlodniej pracowac przy virtualkach?

 

Z tego co doczytalem to bardzo dobre opinie ma 7577. Nie wiem do konca jak Pavivliony i G3. Odpowiednikiem nowszym tego 7577 jest G7 ale to chyba nie ma sensu.

Wiec raczej wybieralbym miedzy 7577 i tym G3 ewentualnie acerem, chyba, ze cos znajde z 3ynbd (widzialem jakies vostro gdzies z 3ynbd z chyba z 1050 tez za 4400 okolo.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell G7 nie widziałem jeszcze dostępnego w Polsce. Chyba chodziło o G3? To Wtedy moim zdaniem Acer lepszy.

Dell Inspiron 7577 to starszy model nawet i7H 7 generacji jest wydajności i5H 8 generacji więc nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać jaki jest ostateczny budżet, bo już pojawiają wersje z GTX 1060, a te są już powyżej 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza jest roznica miedzy 1050 1050ti i 1060?

Zastanawiam sie caly czas nad rozwiazaniem tanszym, jesli bym dal rade znalesc gdzies Asusa s14 z min 128gb ssd i 8gb ram z mozliwoscia rozbudowy z jakas i5 do 2600 to chyba wybralbym to rozwiazanie.

Jesli mialby taki lapek kosztowac 3k to chyba wole dolozyc te 1-1,5k pln czyli cos za 4-4,5k max.

Ale czy jestem w stanie kupic mobilne ciche przedluzenie klawiatury z w/w parametrami do kwoty 2600? Jedyny Asus vivo jaki znalazlem za 2700 bez kilku zl byl w wersji bez podswietlanej klawatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza opcja za ~2600zł to :

Huawei MateBook D 15.6" i5-8250U/8GB/256GBSSD/Win10za 2699zł

Tylko że ten laptop nie ma podświetlanej klawiatury, nie ma dedykowanej karty i obsługuje max. 16GB pamięci.Wiadomo, że im więcej dołożysz tym wydajniejsze podzespoły otrzymasz.

 

P.S. Różnica wydajności pomiędzy GTX'em 1050, a 1060 jest znaczna. Tylko, że znowu robi się problem bo za 4,5k są zazwyczaj wersje z GTX'em 1060, 8GB pamięci i 1TB dyskiem HDD. Żeby osiągnąć to czego oczekujesz (np. 16GB pamięci) trzeba by dobić do 5k-czyli tak naprawdę budżet Ci się praktycznie zwiększa dwukrotnie. kwasny.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mnie najbardziej wk... :) Sliczne laptopy o dobrej specyfikacji to koszt 7koła, powiedzmy ze za 5,5 by cos wybral - ale za tyle to wolalbym desktop zlozyc + maszynke do samych wirtualek (desktop 3,5k, maszynka na prockach serwerowych w obudowie "desktopowej" ok 2k).

Te asusy vivo 14 sa do kupienia w zalozonej cenie a nawet taniej - z x na alle za 2100 tylko on jest na i3 - a moze taki by wystarczyl pomijajac kwestie wirtualek - do samej ich obslugi zdalnej? Bo moze niepotrzebnie sie obawiam tej i3?

Jesli tak to moze cos do 2-2,5k mi polecice na zasadzie 8gb ram (a mozliwoscia rozbudowy lub bez przy slabym procku to i tak nie ma po co), moze byc z samym ssd aby mnie nie zawiodl:) moze to mi wystarczy i juz?

 

Najsensowniejszy bylby dla mnie tak mi sie wydaje ten vivo 14 bo jest lekki ladny i ponoc dosyc cichy bez dodatkowej karty i systemu na i5 - ale takiego nie ma:) maja dyski 256, win10 i czesto lepsza grafe przez co cena idzie o 1200 1300 pln w gore.

Jak mam dac za lapka 3k+500 to wymagam zebym mogl tez w jakas gierke zagrac a na tym to srednio w porownaniu do takiego acera (ktory de facto nie jest zlym wyborem i ma dobre opinie w tej cenie chbya jest jak kolega pisal - ciezko o cos lepszego).

 

o tym hujaweju czytalem - bez klawy z podswietlanej nie dam rady to na pewno.

 

Mialbym jeszcze opcje kupienia ok 4 letniego maca air 13 ze starsza klawa - od kolegi za 2,5 ale obawiam sie, ze nie przestawie sie na appla ;/ No i rozdzilka troche kiepska jest w nim.

 

jeszcze to wpadlo w oko: https://allegro.pl/outlet-acer-aspire-5-i5-8gb-120ssd-1tb-gf940mx-win-i7593228385.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer ok, ale i5-7200U to dwurdzeniowy procesor, jego odpowiednikiem jest i3-8130U więc szału nie ma GF940MX to też karta trochę lepsza od integry, ale gorsza od MX150, o GTX'ach już nawet nie wspominam.

Przypomniało mi się jeszcze że za ~4500zł jest:

Lenovo Ideapad 720s-15 i5/16GB/256/Win10 GTX1050Ti Szary za 4799zł

Laptop jest o tyle ciekawy, że ma dobre podzespoły (i5-7300HQ oraz GTX 1050Ti), a przy tym oferuje dosyć długie czasy pracy na akumulatorze i jest lekki. Oczywiście w standardzie jest też podświetlana klawiatura. Niestety 16GB to maksymalna ilość pamięci no i cena - tak jak napisałem podchodzi już pod 5k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stoję przed takim wyborem. Zanim się zdecydujesz to polecam sprawdzić laptopa na żywo w sklepach z elektroniką. Ja miałem swoje typy i po dzisiejszym sprawdzeniu już nie wiem co robić. Acer jak dla mnie wypadł słabo - ma bardzo przeciętną klawiaturę i jest jakiś masywny i dość ciężki - przynajmniej tak się wydaje.

 

Trochę śmieszne, że do 4k nie ma żadnego sensownego laptopa z GTX'em 1050. Osobiście najlepiej podobał mi się Lenovo Y530 ze względu na świetną klawiaturę, ale wydawał się jednak chyba trochę za ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dzis wiem, ze idealem w rozsadnej cenie bylby do tego co potrzebuje s14 z i5 8gbram ssa120/128gb i w cenie ok 2400-2600 - to bym sie nie mial nad czym zastanawiac:)

Teraz wlasnie zobaczylem, ze ta i3 to dwa rdzenie no ale do neta czy rdp ssh chyba to wystaczy, czy nie? Miedzy 2100 a 2900 z i5 jest juz duza roznica, tak jak miedzy i5 a acerem 7 ktory polecil kolega, swoja droga fajnie wyglada i ma dobre opinie. Ale to prawie 1600 pln roznicy a tyle akurat by sie przydalo na ubezpieczenie auta i mieszkania:)

Stad sie zastanawiam, przy zalozeniu, ze moge miec sluzbowy lap w najblizszych kilku miesiacach...

 

Czy zle mysle?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dzis wiem, ze idealem w rozsadnej cenie bylby do tego co potrzebuje s14 z i5 8gbram ssa120/128gb i w cenie ok 2400-2600 - to bym sie nie mial nad czym zastanawiac:)

Teraz wlasnie zobaczylem, ze ta i3 to dwa rdzenie no ale do neta czy rdp ssh chyba to wystaczy, czy nie? Miedzy 2100 a 2900 z i5 jest juz duza roznica, tak jak miedzy i5 a acerem 7 ktory polecil kolega, swoja droga fajnie wyglada i ma dobre opinie. Ale to prawie 1600 pln roznicy a tyle akurat by sie przydalo na ubezpieczenie auta i mieszkania:)

Stad sie zastanawiam, przy zalozeniu, ze moge miec sluzbowy lap w najblizszych kilku miesiacach...

 

Czy zle mysle?:)

Myślisz jak najbardziej dobrze.

 

To może weź sobie poleasingowego: https://allegro.pl/e754-wwan-i7-4712mq-16gb-256gb-ssd-rw-15-6-fh-i7582250198.html

4-ry rdzenie, 16GB pamięci, 256GB dysk SSD i matowa matryca FHD IPS, modem WWAN + do tego wymiana klawiatury na tą z podświetleniem (~140zł)Mam w/w Fujitsu i jestem b. zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwiera mi sie Twoj link. I powiem szczerze ze jak mam kombinowac pozniej z wymiana ram i klawiatur to wole od razy wydac te 300 500 pln wiecej i miec z bani.

Ale na razie brakuje mi configa w sensownej cenie pod moje potrzeby.

Patrze na to tak, za 2900 miec sporo gorszy proc bez drugiego dysku i 8 zamiast 16 gb ram to tego s14 nie ma sensu, tylko acera (swoja droga pewnie bylbym bardzo zadowolony). Swoja droga do moich potrzeb moze ten i3 2 rdzeniowy da rade - jest ktos w stanie stwierdzic ze bez wirtualek to bylby ok zakup za 2200?

 

Jest jeszcze trzecia opcja - czekac do swiat, a moze taki acer w jakiejs promo zjedzie z tych 3840 na 3200 ?

 

Czwarta opcja to jakis dell z wwan od razu - ale jeszcze zadnego nie widzialem:) Chyba ze wspomniany vostro.

 

Albo to ma przynajmniej LTE https://www.x-kom.pl/p/386093-laptop-2-w-1-lenovo-yoga-book-x5-z8550-4gb-64gb-win10pro-lte-czarny.html :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ilu trzeba by zwiekszyc budzet zeby kupic konkretnego (cichy, nie grzejacy, z dobrym ekranem) Della z 3ynbd ewentualnie jakis Lenovo w pelnej wersji procka w wariancie 3 letniej gwarancji:

A) nie pod gry - moze nie miec w ogole drugiej grafy ale z WWAN LTE

B) z dobra grafika niekoniecznie Dell/Lenovo, i tu juz bez WWAN bo to pod gry?

 

Powiem Ci kolego ze jakos nie moge sie do FJ przekonac, kiedys sie bawilem jendym biznesowym za jakies 6 kola i byl wporzadku, ale jakos nie moge do toshiby i fj sie tak jak do apple przysposobic:) Preferuje DELL LENOVO HP z typowo biznesowych lapów. Inne marki jak MSI, Asus, Acer nigdy nie byly przezemnie traktowane jak lapki biznesowe, nigdy jak lapki do gier a raczej jak gorszej klasy kiepski sprzet.

 

Oczywiscie czasy sie zmienily i czasami konkretny model konkretnej marki wymaga wręcz żeby się z moją teorią przeprosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem juz w temacie obok o tego acera - jaka jest najmocniejsza prockowo i graficznie jego wersja i jak z temp i glosnoscia chlodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kupilem poleasingowego hp 820 g1 z morele, ale niestety wariuje w nim touchpad (probowalem bios, stery itp) i poniewaz nie chce mi sie bujac z gwara, prawie sie przekonlem do acera 7. Mam tylko watpliwosci czy nie powinienem pojsc w dell g5.

Jesli nawet nie, to troche sie martwie o kulture pracy z samymi wirtualkami.

Czy ktos uzywal bezposrednio i wie jak czesto i jak glosno pracuja wiatraki? W tym g1 slychac je tylko jak jest noc i kompletna cisza i tez slychac je minimalnie i to mi sie bardzo podoba. Moge oddac go jeszcze na gwarancji zeby ogarneli tego tp, ale nie wiem czy warto (tzn cenowo i jakosciowo tak ale chodzi mi o czas i sam temat zalatwiania tego).

 

Dlatego prosze o informacje jak ten acer pracuje w bezczynnosci, przy obciazeniu powiedzmy 3 maszynami wirtualnymi.

 

I czy wersja z lepszym prockiem mialaby sens i taka sama kulture pracy - nie mowimy tutaj absolutnie o graniu, bo tutaj wiadomo.

 

Jesli wersja z mocniejszym prockiem to ktory https://www.notebookcheck.net/8750H-vs-8300H-vs-8559U_9576_9570_10072.247596.0.html?

 

Druga sprawa, zakladam ze roznica pracy na w/w procach bedzie praktycznie taka sama (12% wydajnnosci to niewiele) pozostaje temat grafiki 1050ti czy 1060 - vs kultura pracy w takiej konfiguracji (bez grania).

Na lapka wydam pewnie ok 4200 ale max 5 jestem w stanie jesli bedzie potrzeba wiec piszcie czy ewentualnie w tych pieniadzach cos jeszcze moze byc interesujace. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...