Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

plantacja

Kupno konsoli ps4 z przypisanym kontem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnosnie kupna uzywanej konsoli z kontem. Na koncie u sprzedajacego sa gry w wersji cyfrowej (nie z ps plus). Przy sprzedazy mam dostac pelen dostep do konta wraz z przypisanym emailem. Pytanie teraz.. czy moge wyczyscic cala konsole i przywrocic ustawienia fabryczne, a potem normalnie dodac ten profil i bede mogl sciagnac te gry ponownie i wszystko bedzie smigalo? Czy to musi byc jakby profil glowny - jesli cos takiego istnieje?? Ile profili mozna miec na ps4.

 

Z gory wielkie dzieki za odp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wyczyścić - gry raz przypisane do konta pozostają zawsze dostępne do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam jeszcze jedno pytanko.. konsola dziala, konto z grami dziala.. ale chodzi mi o aktywacje kont aby wszystko wspolgralo

 

Chcialbym miec 4 konta

 

1. Konto ktore otrzymalem wraz z grami cyfrowymi

2. Moje konto glowne - na ktorym zamierzam rowniez kupowa wersje cyfrowe gier...

3. Fejkowe konta z ps plus np z allegro - abym mial tylko dostep do online gier..

4. Konto syna

 

Da sie tak zrobic abym obojetnie z jakiego konta mial dostep do gier z konta 1 i 2 i rownoczesnie mozna grac online dzieki kontu 3? Ktore podstawowe musi byc? Czy mozna wiecej podstawowych ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe może być jedno, a grać online możesz tylko z tego, co ma dostęp online. Mój brat ma dane mojego konta, żeby korzystać z zakupionych przeze mnie gier i gra na swoim (moje ma ustawione jako podstawowe), ale nie wiem jak działą z więcej niż dwoma kontami, dla mnie to bezsensowne kombinowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że gry PS plus przestaną ci działać kiedy skończy się aktywacja na koncie, które dostałeś z konsolą.

Aby działały będziesz musiał doładowywać Plusa na tym koncie albo zapomnieć o jego grach.

Pozostałe gry zakupione na jego koncie, nie z Plusa, powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...