Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KRYSTIAN200332

Xbox One kilka pytań dotyczących chłodzenia w konsoli!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam do was kilka pytań dotyczących konsoli

XBOX ONE(FAT) a więc oto te pytania.....

 

1.Czy jeśli górna kratka w konsoli jest ciepła to nic się nie stanie w konsoli (na boku i z tyłu konsola jest zimna) czy to normalne zachowanie w tej wersji konsoli bo nigdy nie zwracałem na to uwagi???

 

2.czy Konsolę da się przegrzać???

 

3.jaka jest optymalna temperatura konsoli podczas grania w nowe i starszę gry????

 

4.dużo różni się od Xbox One S????

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi ???✔✔✔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Normalne

2. Jak położysz coś na kratkę wentylacyjną to może się przegrzewać.

3. Konsola sama od siebie nie powinna się przegrzewać, więc się tym nie przejmuj.

4. S ma obaługę 4k (bez gier). Jest mniejszy, ma zasilacz wewnątrz. Pady maja wejście jack. Obsługuje HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Normalne

2. Jak położysz coś na kratkę wentylacyjną to może się przegrzewać.

3. Konsola sama od siebie nie powinna się przegrzewać, więc się tym nie przejmuj.

4. S ma obaługę 4k (bez gier). Jest mniejszy, ma zasilacz wewnątrz. Pady maja wejście jack. Obsługuje HDR.

Okej czyli nie ma się czego bać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Jak położysz coś na kratkę wentylacyjną to może się przegrzewać.
Nie tylko, zależy od głupoty ludzkiej, a ludzie to głupki i wciskają takie konsole do szafek lub małych półek (że nad konsolą może być 1 cm miejsca).

 

Konsola musi mieć czym oddychać, tu problemu nie ma skoro jest "ciepła" a nie "gorąca". Gorące to dopiero było PS2 Slim, mimo oddychania że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, zależy od głupoty ludzkiej, a ludzie to głupki i wciskają takie konsole do szafek lub małych półek (że nad konsolą może być 1 cm miejsca).

 

Konsola musi mieć czym oddychać, tu problemu nie ma skoro jest "ciepła" a nie "gorąca". Gorące to dopiero było PS2 Slim, mimo oddychania że hej.

 

Jeśli chodzi o mnie to moja jest na biurku ma dużo miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, zależy od głupoty ludzkiej, a ludzie to głupki i wciskają takie konsole do szafek lub małych półek (że nad konsolą może być 1 cm miejsca).

 

Konsola musi mieć czym oddychać, tu problemu nie ma skoro jest "ciepła" a nie "gorąca". Gorące to dopiero było PS2 Slim, mimo oddychania że hej.

 

Dla mnie ogólnie to głupota, konsole same w sobie nie są brzydkie, a i o ubóstwie nie świadczą więc... po co je chować? Niech lezą wyeksponowane na posprzątanej komodzie/stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...