Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Áltair

Wyciąganie dźwięku z filmiku na FB

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie wyciąć fragment filmu z imprezy, który umieszczony jest na FB. Jak ściągam go na dysk, to wszystko jest dobrze (format MP4), czyli mam obraz + dźwięk, ale jak wrzucam do Vegas Movie Studio to wchodzi sam film bez dźwięku. Jak mogę wyciągnąć sam dźwięk z tego filmu w Wav/mp3 bez użycia Vegasa? Albo jak wyciągnąć dźwięk z filmu na FB, by wrzucić go osobno obok filmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vegasie zaznaczając fragment nie masz opcji exportuj zaznaczenie i później wybierasz format np mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładka file / szukaj export selected czy coś takiego.

 

 

@Edyta:

 

Sposobem na odwal się było by wrzucenie tego filmiku na prywatny kanał yt i skorzystać potem z konwertera web. Z plikiem audio możesz robić co chcesz.

 

Co do vegasa, nie wiem jak w nim Ale kiedyś w adobe premiere takie coś było w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej zakładki nie mam. Jedynie file -> export i tam jakieś niestandardowe formaty.

To film z andrzejek i nie ma już kopii na telefonie. Jedynie jest to, co wrzucili na FB.

Z YT sprawdzę, powinno zadziałać, chociaż dźwięk trochę się popsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj eksportować całość do jakiegokolwiek formatu audio.

Akurat na vegasie się nie znam, nie korzystałem, widać nie ma w nim takich banalnych narzędzi.

Może ktoś inny Ci doradzi, choć ja na Twoim miejscu gdybym się spieszył i nie bardzo kminił to zrobił bym ściepe opisaną wyżej.

 

Bo masz tam jakieś anyvideo converter którym to zrobisz, ale też z doświadczenia wolę unikać darmowych apek które w instalatorach mają skitrane PUP czy jakiś inne adware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

"Render As" ( nie eksport ) tak jak film, tylko wybierz mp3 lub waw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Dziękuję dobranoc. :)

 

Dobrze dzwoniło ale nie w tym kościele, operując na plikach audio przywykłem do exportu, dlatego też tam kierowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Render As" ( nie eksport ) tak jak film, tylko wybierz mp3 lub waw

 

Nie da się ;) Zauważ, że ma moim screenie jest tylko format wideo na pasku zadań (o czym mówię w temacie), więc "render as" wykryje również same formaty wideo do zapisu pliku. To już było sprawdzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

wybacz. Pazera Free MP4 Video Converter, tylko zaznacz bez strumienia video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten program. Udało mi się jednak wyciągnąć dźwięk z konwertera online i ułożyć go na pasku pod video. Problem zatem rozwiązany :) Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...