Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LAKu

Corsair LL120 RGB x2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie Panie i Panowie,

mam pytanie odnośnie wentylatorów Corsair LL120 z RGB. Mam w tej chwili 2szt bo tylko tyle mi potrzeba, ale nic poza nimi nie mam.

Czy ja to w ogóle podłącze tak aby chłodziło i świeciło czy bez dodatkowych akcesoriów nie zaświeci?

Widziałem, że w zestawach są jakieś huby, kable itd - inaczej się nie da tego corsaira podlaczyć, jakieś przejściówki?

 

Kupiłem w promo 89zł/sztuka, ale mogę jeszcze oddać gdyby to się nie kalkulowało zupełnie.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrzebujesz jeszcze Corsair Node Pro, żeby LEDy pod to podpiąć, a następnie pod mobo, a jak masz więcej wentylatorów to trzeba jeszcze Corsair RGB Fan Hub, który podpina się pod Node Pro :E. Ogólnie tona kabli i hubów :P. W trzypaku tych LL masz od razu dodane wszystkie huby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrzebujesz jeszcze Corsair Node Pro, żeby LEDy pod to podpiąć, a następnie pod mobo, a jak masz więcej wentylatorów to trzeba jeszcze Corsair RGB Fan Hub, który podpina się pod Node Pro :E. Ogólnie tona kabli i hubów :P. W trzypaku tych LL masz od razu dodane wszystkie huby.

 

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź. Czyli w tym przypadku lepiej oddać po prostu te wentylatory do sklepu i kupić 3pak ze wszystkim. Teraz i ciężko to wszystko dokupić i wyjdzie sporo drożej także bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz te wentylatory, to prościej kupić po prostu 3 pak, bo masz od razu wszystko w jednym pudle -

na którym ładnie widać co potrzeba i jak to połączyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat,

 

Polecicie jakieś wentylatory RGB? Ale takie co maja walić tęczą. Coś jak Thermaltake Riing albo Corsair... tyle, że tańsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...