Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bart2_3_4

Smartfon do 1 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupić mamie smartfona na święta (nigdy żadnego nie używała dłużej jak 5 minut, ale ku mojemu zdziwieniu szybko odnajduje się w temacie :D ).

 

Oczekiwania:

  • Dobry aparat przedni i tylny,
  • Ekran max 6 cali, chociaż może być większy,
  • Rozdzielczość FHD lub wyższa,
  • Kolor najlepiej chabrowy (mniej więcej taki: Kolor chabrowy !klik!),
  • Co najmniej 16GB wbudowanej pamięci
  • Procek i RAM (RAM myślę minimum 2GB) umożliwiające spokojne przeglądanie internetów, zdjęć i oglądanie filmików oraz płynną obsługę aparatu (zdjęcia i filmy)

 

Mile widziane, ale nie wymagane bajery takie jak:

  • Żyroskop
  • Akcelerometr
  • Czujnik zbliżeniowy
  • Czujnik światła

 

Jak na razie myślę o tym: Xiaomi Mi 8 lite

Może jest jakiś telefon równie dobry, lub z mniejszą ilością bajerów i tańszy?

Telefon ma głównie służyć do rozmów i sms'owania, robienia i oglądania zdjęć oraz filmów w wysokiej jakości. A kto wie, może w przyszłości jakieś aplikacje? :D

 

Z góry dziękuję za pomoc w tym trudnym wyborze.

 

Pozdrawiam

Bart2_3_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje w tej cenie Zenfone 5  : https://www.x-kom.pl...-granatowy.html

 

lub Honor Play : https://www.x-kom.pl...crosd-64gb.html

 

Wspomiany przez Ciebie mi8 lite nie jest zły ale wydaje mi się że zenfone albo honor są lepszym wyborem . Honor na pewno będzie najwydajniejszy z najlepszą baterią.

 

EDIT : Przypomniało mi się że Honor 10 ma takie fajne kolorki , jakbyś mógł dorzucić 150zł to to również dobry wybór : https://www.emag.pl/honor-10-64gb-dual-sim-niebieski-8877/pd/DYSPYSBBM/?X-Search-Id=b0c7d1c8c195f5eeb373&X-Product-Id=16402702&X-Search-Page=1&X-Search-Position=3&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Motorola G6 Plus? Jest w kolorze ciemnego granatu. Mocy obliczeniowej honorów nie wykorzysta a ma telefon z niższym sarem, większą ilością czujników oraz standardów komunikacyjnych, bardzo dobry głośnik, asystenta telefonu, dobrej klasy aparat i czysty android. Snapdragon 630 będzie aż za wiele dla takiego użytkownika. Sam mam napchane w tym telefonie dużo aplikacji i socialów a telefon działa bardzo stabilnie i szybko. No i telefon praktycznie bez dodatkowych etui i szkieł można używać. Gorilla Glass 3 przód i tył, p2i i powłoka oleofobowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie zenfone 5 lub honor play.

Zenek do zdjęć, honor pod gry jeśli mamy się skupić na głównych różnicach, a że granie odpada zostaje Zenek. Będzie miał najlepszy aparat w tym budżecie, reszta co najmniej na poziomie konkurencji.

Jest tez kolor granatowy z cudnie mieniącym się tyłem.

 

Wydaje mi się też, że idealnie pasowałby tu u11 w kolorze błękitnym, ale to ciut większa kasa i "stary" wygląd.

 

Edit

BTW... HTC u ultra

https://www.x-kom.pl/p/446734-smartfon-telefon-htc-u-ultra-4-64gb-lte-niebieski.html

 

O ile dzień na baterii wystarczy.

 

Edit

Nie ma już niebieskiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak sobie myślę że 6 cali ekran czy ponad 6 dla kobiety która nie miała na stałe nigdy smartfona to średni pomysł. Nie jest wygodne obsługiwanie telefonu większego jak 150mm długości a co niektórzy proponują tu cegły ponad 160mm.

 

Zenfone 5 to największy jaki bym polecił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor 10 odpada, bo za drogi :)

 

Motorola też, bo nie ma niebieskiego (chyba, ze tego koloru nie mogę znaleźć)

 

ZenForce troszkę straszy obudową ze szkła (raz może upaść i pajęczynka na całości obudowy i też bez niebieskiego koloru)

 

HTC U Ultra wygląda dobrze jak i cenowo, wyglądem i bebechami, ma lepszą rozdzielczość, ale czy LCD nie będą utrudniać oglądania zdjęć/filmów pod kątem?

 

Honor Play troszkę drogi (stówa raczej nie robi dużej różnicy przy takiej kwocie) ale też dobrze wygląda :D

 

Jak na razie zastanawiam się nad xiaomi, honor i htc.

 

 

Dziękuję wam bardzo za propozycje i życzę wesołych i udanych świąt (tak wiem, troszkę wcześnie :P)

 

@Edit: Po napisaniu zauważyłem nowe komentarze, wiec jeszcze się im przyjrzę "D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna tez jest Motorola X4 w wersji Blue . Ma niezłe aparaty z przodu i z tyłu , IP68 , ładny ekran i nie jest wielka. https://www.x-kom.pl/p/383398-smartfon-telefon-motorola-moto-x4-3-32gb-ip68-dual-sim-niebieski.html

 

Tu jest dziwnie tania :)http://telefony-gsm.pl/motorola-moto-x4-3-32gb-ip68-dual-sim-niebieski.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Nokia 8 dalej jest po 1299zl? Jest niebieska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Nokia 8 dalej jest po 1299zl? Jest niebieska...

Nokia wróciła do łask? W artykułach w miarę pozytywnie o niej mowią, a ma ktoś ją i moze obiektywnie coś powiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bdn tetelfon, bez jakiś większych wad. Jedynie aparat odstaje od ścisłej czołówki, ale to wciąż wysoki poziom, powiedziałbym że taki lg g6 w kwestii zdjęć. Cena jest śmieszna w porównaniu do jego możliwości.

 

Za 1000zl jest w xkom zenfone zoom s, który również ma bdb aparat, świetny zoom, baterie i ekran. Jedyny minus to S625, który i tak daje sobie doskonale radę

 

Edit

I ma andka 9

http://androidpie9.com/asus-zenfone-zoom-s-android-9-0-pie-update/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naradach, przeczytaniu waszych postów i przejrzeniu parametrów zdecydowałem kupić Honor 8x.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc w tak trudnym wyborze.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt (teraz nie jest już za wcześnie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy kupiłeś coś, czego nikt Ci w tym wątku nie proponował :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy kupiłeś coś, czego nikt Ci w tym wątku nie proponował :E

 

Nikt?

 

Mój link

Bardzo dobrze wykonany// też ciekawa propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia w lecie i okularach przeciwsłonecznych. Ekran nie ma polaryzacji :)

Było o wiele lepszych propozycji, ale pewnie Cię sponsorowane artykuły przekonały do wyboru tego telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...