Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hubert89

Epson Photo XP-960 A3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem ciekawy co sadzicie o tym urządzeniu? Nie mogłem znaleźć nic odnośnie zamienników i czy ma stałe zasilanie w tusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo prezentuje się dosyć średnio a i tusze są słabo dostępne. Udało mi się znaleźć komplet za ok. 160 złotych (wydajność 5ml tj ok. 250 stron ( do urzadzenia potrzebne są 4 tuszy: czarny, oraz kolory Cyan,Magneta,Yellow). Mowa o oryginałach, zamienniki ActivJet ze sferisu powinny być nieco tańsze. Pod względem kosztów eksploatacji poszedłbym bardziej w kierunku Brothera, koszt druku powinien być niższy a i jest lepiej z dostępnością zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest drukarka dla studentki ASP więc potrzebuje jakość zdjęć mieć przy wydruku i format a3. Ja osobiście wolę Brother ale jakość druku w kolorze jest zniechęcająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ta drukarka potrzebuje 6 tuszy i z zamiennikami nie ma problemu.

Można nawet zainstalować wieczne kartridże i wtedy koszty wydruków są bardzo niskie, bo kupujemy tylko tusz i dolewamy do kartridży.

Piszę ten post bo właśnie niedawno nabyłem tę drukarkę i jestem z niej bardzo zadowolony.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...