Forum PCLab.pl: Battlefield V tekstury - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Battlefield V tekstury

#1 Użytkownik jest niedostępny   dada123 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 05 Grudzień 2018 - 21:06

Witam mianowicie mam problem w jednej grze Battlefield 5, chodzi szczególnie o tekstury. Wytłumaczę to w przybliżony sposób. Więc tak, Dajmy na to jest mapa gram już i przybliżam celownikiem w grzę, Gdy przyblizę widzę tekstury ( znaki drogowe itp) gdy oddalę w oddali tego nie widać dopero gdy podejdę trochę bliżej, To są takie pojawiace się tekstury gdy jestem bliżej nich. Tylko w tej jednej grze W rainbow six siege czy assasins creed tego nie ma. To wina monitora? bo zmieniłem kartę z gtx 670 na 1060 6gb i jest troszkę lepiej ale dalej są te pojawiace się tekstury. Myślę że wytłumaczyłem to dobrze. Tak samo gdy gram snajperem nie przybliżać w oddali tekstur nie widać ( skrzynek znaków itp) gdy przybliże od razu się pojawiają. Monitor to benq gw2270 60hz. Karta z monitorem jest podłączona przez kabel DVI. W innych grach problemu nie ma, kombinowałem z ustawieniami ale dalej nic. Proszę o pomoc :/

#2 Użytkownik jest niedostępny   dawidoxx 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Grudzień 2018 - 22:00

Ta gra tak ma.. U mnie też coś podobnego występuje. Wcześniej na 1080Ti teraz na rtx 2080 niezależnie czy ustawie ultra/low. Najbardziej widać to na dewastacji.. niektóre kamienie, cegły, deski wyskakują na krótko przed nami. Zmieniają się też cienie ogółem strasznie to wszystko jeszcze nie jest dopracowane, ale w bf1 też na początku coś takiego bylo.

#3 Użytkownik jest niedostępny   dada123 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 06 Grudzień 2018 - 07:02

Dokładnie o to mi chodzi, u mnie i na dewastacji i Rotterdamie , ma mapach arras itp mało co, ale w mieście najwięcej właśnie.Czyli to nie wina sprzętu tylko samej gry. Może po aktualizacjach się to zmieńi.. oby

#4 Użytkownik jest niedostępny   dawidoxx 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Grudzień 2018 - 07:08

Też na początku myślałem ze to u mnie jest coś nie tak, ale odpaliłem filmiki na yt/twitch i zobaczyłem że większość ludzi praktycznie tak ma.. wystarczy odpalić jakiś gp w dobrej rozdzielczości i puścić szybkość na 0.25 - zobaczysz że nie jesteś sam :P

#5 Użytkownik jest niedostępny   dada123 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 06 Grudzień 2018 - 21:09

Może będzie jakaś aktualizacja która to naprawi, Musi być chyba.

Strona 1 z 1