Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dada123

Battlefield V tekstury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mianowicie mam problem w jednej grze Battlefield 5, chodzi szczególnie o tekstury. Wytłumaczę to w przybliżony sposób. Więc tak, Dajmy na to jest mapa gram już i przybliżam celownikiem w grzę, Gdy przyblizę widzę tekstury ( znaki drogowe itp) gdy oddalę w oddali tego nie widać dopero gdy podejdę trochę bliżej, To są takie pojawiace się tekstury gdy jestem bliżej nich. Tylko w tej jednej grze W rainbow six siege czy assasins creed tego nie ma. To wina monitora? bo zmieniłem kartę z gtx 670 na 1060 6gb i jest troszkę lepiej ale dalej są te pojawiace się tekstury. Myślę że wytłumaczyłem to dobrze. Tak samo gdy gram snajperem nie przybliżać w oddali tekstur nie widać ( skrzynek znaków itp) gdy przybliże od razu się pojawiają. Monitor to benq gw2270 60hz. Karta z monitorem jest podłączona przez kabel DVI. W innych grach problemu nie ma, kombinowałem z ustawieniami ale dalej nic. Proszę o pomoc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra tak ma.. U mnie też coś podobnego występuje. Wcześniej na 1080Ti teraz na rtx 2080 niezależnie czy ustawie ultra/low. Najbardziej widać to na dewastacji.. niektóre kamienie, cegły, deski wyskakują na krótko przed nami. Zmieniają się też cienie ogółem strasznie to wszystko jeszcze nie jest dopracowane, ale w bf1 też na początku coś takiego bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi, u mnie i na dewastacji i Rotterdamie , ma mapach arras itp mało co, ale w mieście najwięcej właśnie.Czyli to nie wina sprzętu tylko samej gry. Może po aktualizacjach się to zmieńi.. oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na początku myślałem ze to u mnie jest coś nie tak, ale odpaliłem filmiki na yt/twitch i zobaczyłem że większość ludzi praktycznie tak ma.. wystarczy odpalić jakiś gp w dobrej rozdzielczości i puścić szybkość na 0.25 - zobaczysz że nie jesteś sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie jakaś aktualizacja która to naprawi, Musi być chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...