Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaju

Gry na PS4..... must have

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Bardzo bym prosił abyście w tym temacie wymieniali tytuły w które warto jest zagrać albo mieć w swojej kolekcji. Ja trochę wybieglem z obiegu i nie wiem za bardzo w co zagrać. A graczem jestem i lubię grać. Jedyne co ogralem to Wiedźmin 3 z dodatkami i kolekcja Uncharted włącznie z 4.

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 5

Batman Arkham Knight

Last Of Us

Spiderman

God of War

RDR2

Until Dawn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszystkie exy, ale dodałbym do listy Bloodborne, Horizon Zero Dawn, oraz Knack czy ratchet and clank do bardziej rodzinnego grania/co-opa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne to must have.

 

Od siebie dodałbym jeszcze...Diablo 3. IMO gra się o wiele lepie/wygodniej niż na PC + kanapowy coop dla 4 graczy - cud, miód i orzeszki.

 

Z innych tytułów...w zasadzie wszystko, co przedmówcy wymienili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k4ays4.jpg

 

Dla mnie 10 gier które trzeba przejść, jak już ograłeś Wieśka 3 + Uncharted 2-4 to pozostaje 8 tytułów z mojej listy.

Jeżeli lubisz wyścigi to dojdzie jeszcze Drive Club i Gran Turismo Sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy mozna dorzucic Knack 2, rewelacyjna gierka,niewazne czy mały czy duży :D,no i jak lubisz gry-fimy to Heavy Rain i Detroit BH.

A z innych to jeszce Infamous Second Son,Persona 5,seria Yakuza,The Order 1886,Shadow of the Colossus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chej. Kupiłem PS4 Pro, jeszcze do mnie nie dotarło. Chcę kupić pierwszą nie drogą grę. Co byście polecili ze strzelanek i wyścigów ? Coś do 100 zł. Myślałem o GT Sport i jakimś Call of Duty. Konkretnie jest coś wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chej. Kupiłem PS4 Pro, jeszcze do mnie nie dotarło. Chcę kupić pierwszą nie drogą grę. Co byście polecili ze strzelanek i wyścigów ? Coś do 100 zł. Myślałem o GT Sport i jakimś Call of Duty. Konkretnie jest coś wartego uwagi?

Masz obecnie promocje na serie PS hits w rtv euro agd https://www.euro.com.pl/promowane.bhtml?promocja=playstation-hits-2-gry-w-zestawie-za-129-zl-122018&link=agregator_gk

 

W media expert : https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/dwie-gry-z-serii-playstation-hits-w-zestawie-za-119-zl-w-mediaexpert/

 

Nie mów ze kupiłeś PS4 pro aby grać w gniota call of duty .Masz masę świetnych exów do ogrania na ta konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chej. Kupiłem PS4 Pro, jeszcze do mnie nie dotarło. Chcę kupić pierwszą nie drogą grę. Co byście polecili ze strzelanek i wyścigów ? Coś do 100 zł. Myślałem o GT Sport i jakimś Call of Duty. Konkretnie jest coś wartego uwagi?

 

 

wyścigow za duzo nie masz ,DriveClub ktory kosztuje grosze,albo np NfS Rivals,albo Payback.

 

Co do innych gier to zostaw gry multiplatformowe i ogrywaj wszystko to co ma napisane na pudelku 'Tylko na Playstation" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi... Mam PS4 Slim 1TB, do tego TV 32 Cale Full HD. Czy jest sens kupować PS4 Pro czy sobie darować i poczekać do premiery PS5 i wtedy kupić lepszy TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi... Mam PS4 Slim 1TB, do tego TV 32 Cale Full HD. Czy jest sens kupować PS4 Pro czy sobie darować i poczekać do premiery PS5 i wtedy kupić lepszy TV?

 

Ja bym osobiście poczekał do Ps5 mając twój set-up. Ja jestem cierpliwy i szkoda by mi było kasy, tym bardziej, że do premiery Ps5 pewnie jeszcze trochę telewizory 4K stanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy same exy, czy po prostu gry na plejkę. Moja lista pozycji z tej generacji:

Wiesiek 3 (grałeś)

Unchartedy (grałeś)

The last of us

RDR2

Horizon Zero Dawn

Until Dawn

Detroit Become Human

God of War

GTA V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam jeszcze L.A. Noire, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: Collossus, Burnout Paradise Remastered i coś z serii lego, np. LEGO Star Wars: The Force Awakens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4

 

zawsze można zrobić płatny remaster z podbitągrafiką i sprzedać dwa razy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego przez dlugi czas bylem tylko zwolennikiem gier na pc. Chyba dzieki naglemu wzrostowi cen kart graficznych oraz innych podzespolow jakos mnie podkusilo zainwestowac w konsole. Koszt byl nie wielki bo za tyle mozna kupic aktualnie gpu klasy sredniej. Do tego jakis telewizor powiedzmy 55' za te 2.000 zloty i mozna niezle sie zabawic za polowe ceny takiego 2080Ti. Oczywiscie wybor padl na PS4 poniewaz ma o wiele wieksza baze gier wydanych wylacznie na nia. Tytuly ktore wymieniliscie sa w wiekszosci bardzo dobre .. jesli chodzi o najlepsze gry na ps4 to liste mozna jeszcze dopelnic kilkoma stad - http://www.ithardware.pl/artykuly/najlepsze_gry_na_playstation_4_top_10_ps4-7117.html Wlasciwie to nawet gry multiplatformowe takie jak Wiedzmin 3 chodza na tak starym sprzecie w zadowalajacej jakosci. Ciekawe mnie czy The Last of Us 2 orad Death Stranding rowniez zawitaja na PS4 .. czy bardziej na nastepce ;) O serii Uncharted nie wspominam bo "piatka" bedzie juz jej flagowym tytulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem the last guardian. Jedna z ciekawszych gier na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścigow za duzo nie masz ,DriveClub ktory kosztuje grosze,albo np NfS Rivals,albo Payback.

 

No jeszcze jest NFS 2015, The Crew i The Crew 2, WRC, Dirt Rally, Project Cars, F1, Assetto Corsa, Burnout Paradise i inne :)

https://store.playst...=ps4&sort=price

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj ukończyłem główna fabułę RDR2 i pierwsza część Epilogu. Jak dla mnie to gra jest epicka. Wszystko cudownie wyważone, piękny świat, historia która chwyta za serce, muzyka oraz sam główny bohater...... jego przemiana. Czapki z głów. Rockstar stworzył coś niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...