Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maverick79

Philips 65pus8602

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mysle o kupnie tego Philipsa.Przeczytałem trochę testów opini ale nie widzałem go na żywo.Może ktoś posiada i może wypowiedź się na jego temat bo znalazłem też kilka negatywnych wypowiadzi. Czy płynosc ruchu jest dobra. Plansze testowe pokazują Lekke spowolnienia jednak ludzie piszą że chodzi bardzo dobrze w szybkich scenach. Czy posiada bluetooth? W specyfikacji niby ma. Czy będzie działać myszka po bt jak dzała przeglądarka czy można oglodac filmy online z takich stron jak fili tv itp. Podobno jest wyszukiwanie głosowe. Ale czy dzała? Druga sprawa gdzie kupić ten tv. Jest w Vobis w kwocie 5450 ale z opinii nie bardzo chce tam kupić. Znalaem za 5400 ale w jakid mało znanym sklepie. To akurat muszę przemyśleć co do sklpu. Proszę o opinie na temat tego tv bądź innego. Myslalem też o lg SK 9500 ale jest trochę za drogi. Nie mam już siły szukać i zarywac kolejne noce. Im więcej czytam tym bardzej głupiej. Początkowo miał być tv do sypialni w kwocoe 3 4 tys. Wtedy wybral bym lg sk8500. Ale myślę żeby kupić coś większego 65 a mojego samsunga 55 MU7052 dać do sypialni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 65PUS6703/12 co myślicie o tym tv matryca ile Hz ma w tym tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie 120 Hz

Spowolnienia - smużenia = nieprawda

Możesz kupić w sklepie internetowym (wiadomo którym) w dobrej cenie.

Ale zobacz go na żywo przed zakupem - to punkt obowiązkowy w przypadku każdego telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam telewizorów tej firmy. Gwarancja i serwis to jakiś żart. Nigdy nie naprawią Ci TV jeśli będziesz mieć z nim problem.

Link do

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma produkująca telewizory ma swoje grzeszki związane z serwisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy już nie kupię żadnego innego tv niż Philips ze względu na ambilight. Można ten feature lubić lub nie jak dla mnie po przesiadce z Leda Samsunga na oleda philipsa ambilight robi różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aż taki radykalny nie jestem, ale też lubię tego ambilighta.

No i nie męczy sie tak wzrok podczas wieczornego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam telewizorów tej firmy. Gwarancja i serwis to jakiś żart. Nigdy nie naprawią Ci TV jeśli będziesz mieć z nim problem.

Link do

Ja mam PUS7170 (tv z 2015, kupiłem w 2016) od zakupu były problemy ze stabilnością i płynnością androida (byłem tego cześciowo świadomy przed zakupem).

Pod koniec gwarancji przeczytałem na zagranicznym forum, że jest prowadzona akcja serwisowa i wymieniają płyty główne na nowsze z tym, że polski BOK nie za bardzo o tym wiedział i serwis, z którym rozmawiałem też nie. Ostatecznie wmówiłem serwisowi, że BOK mnie zapewnił, że jest taka akcja tylko muszą sobie pobrać nową dokumentacje. Kilka dni później serwis odezwał się, wysłał człowieka po odbiór TV, zrobili i kilka dni później dostałem TV z nowym pilotem i płytą główną. Od tego czasu telewizor chodzi bez żadnego problemu, dodatkowo jest jeszcze aktualizowany - ostatnia aktualizacja z grudnia 2018 dała Androida 8.0.

 

W skrócie - z samym serwisem mam bardzo pozytywne doświadczenia, sprawę załatwili szybko (poniżej 7 dni roboczych) w systemie D2D.

Pewnie bardzo dużo zależy od konkretnego serwisu - gościu, który odbierał ode mnie tv miał na aucie telewizory różnych marek np. Sony, LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...