Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość tomaszzegar

[Zamknięty][S] Sprzedam mysz do gier Logitech G502 Proteus Spectrum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomaszzegar

Witam.

 

Na sprzedaż mam NOWĄ mysz Logitech G502 Proteus Spectrum.

 

Kupiłem ją 4 grudnia, przyszła do mnie 6 grudnia i jej nie otwierałem nawet, po dostawie od razu wystawiłem ofertę.

 

Sprzedaję, ponieważ upatrzyłem sobie inną mysz, a nie chcę zwrotu robić, bo o ile dobrze rozumiem regulamin, musiałbym zwracać całe zamówienie, a poza myszą kupiłem coś innego i nie chcę zwracać całości. Poza tym zwracanie wiąże się z czekaniem na numer RMA i później na przelew, a jak znajdzie się chętny, to temat będzie szybciej ogarnięty. Jeśli nie będzie chętnego, to mysz zostanie u mnie, trudno.

 

Oczywiście mysz oryginalnie zapakowana i dołączam dowód zakupu.

 

Cena: 199 + KW.

 

Zdjęcie:

 

a8e65b413f91.jpg

 

 

Dla chętnego możliwość wystawienia na allegro. Zależy mi na czasie, bo jedzie do mnie reszta sprzętu do PC, który będę składał i nie chcę czekać za nową myszką długo, więc ostatecznie zostanie u mnie, gdy nikt się nie zgłosi.

 

Link do strony sklepu i strony producenta poniżej:

 

https://www.x-kom.pl/p/285736-myszka-przewodowa-logitech-g502-proteus-spectrum-gaming-mouse-rgb.html

 

https://www.logitechg.com/pl-pl/products/gaming-mice/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • w pełni wyczerpując temat: Włączenie opcji TPM 2.0 Security w BIOSie na starszych laptopach z procesorami Intel 8. generacji i systemem Windows 10 64-bit może mieć wpływ na zabezpieczenia systemu, ale głównie w kontekście niektórych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i funkcji uwierzytelniania. Oto kilka możliwych korzyści z włączenia TPM 2.0: - BitLocker i szyfrowanie danych: Włączenie TPM 2.0 może umożliwić skuteczniejsze korzystanie z funkcji szyfrowania danych, takich jak BitLocker. BitLocker wykorzystuje moduł TPM do przechowywania klucza szyfrowania, co może zwiększyć bezpieczeństwo danych na dysku. - Funkcje bezpieczeństwa systemu Windows: System Windows może korzystać z funkcji TPM do różnych zastosowań, takich jak uwierzytelnianie sprzętowe, uwierzytelnianie systemowe i uruchamianie zaufanej ścieżki (Trusted Platform Module). - Zwiększone bezpieczeństwo autoryzacji: Włączenie TPM może wpłynąć na zabezpieczenia autoryzacji na poziomie sprzętowym, co może zapobiegać niektórym atakom związanym z próbami przejęcia konta użytkownika. - Zarządzanie kluczami: TPM może być używany do generowania, przechowywania i zarządzania kluczami kryptograficznymi, co może być przydatne w przypadku aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jednakże, jeśli użytkownik korzysta jedynie z zwykłego hasła w swoim profilu systemu Windows, to włączenie TPM 2.0 może nie mieć znaczącego bezpośredniego wpływu na zabezpieczenia jego systemu, ponieważ TPM jest bardziej przydatny w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami uwierzytelniania i szyfrowania danych. W takim przypadku włączenie TPM może być bardziej korzystne, gdy użytkownik korzysta z funkcji takich jak BitLocker lub wymagane są zwiększone zabezpieczenia na poziomie sprzętowym.
    • Manipulując krzywą napięć i taktowania, możemy też jednocześnie wykonać OC. UV nie musi wiązać się z obniżeniem wydajności. Można uzyskać jedno i drugie zarazem np podnosząc max taktowanie i jednocześnie obniżając dla niego napięcie. Poza samym podniesieniem taktowania, jednoczesne obniżenie napięcia pozwala obniżyć nieco temp rdzenia co też pozwoli utrzymać dłużej wysokie takty. Mamy więc 3 zalety za jednym posunięciem. 
    • W poprzedniej części też nawet dużo zmian zajmowało parę kilobajtów. Całość to fixy w skryptach LUA. Największy Update w poprzedniej części chyba miał 1 MB z groszami. Bardzo dobre rozwiązanie niż pobieranie paru GB.
    • Ja już od lat lecę na jakiś kartach czy dac'ach żeby wzmocnienie było na słuchawki bo inaczej kroków w multi to prawie że nie słychać  w 3 ostatnich płytach miałem i mam alc 892 to jest dramat na słuchawkach, nie mając osobnej karty/daca podłączałem jakiś czas pod głośnik słuchawki aby robił za wzmacniacz  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...