Forum PCLab.pl: [Zamknięty][S] Sprzedam mysz do gier Logitech G502 Proteus Spectrum - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Ten temat jest zamknięty

[Zamknięty][S] Sprzedam mysz do gier Logitech G502 Proteus Spectrum Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   tomaszzegar 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Grudzień 2018 - 09:40

Witam.

Na sprzedaż mam NOWĄ mysz Logitech G502 Proteus Spectrum.

Kupiłem ją 4 grudnia, przyszła do mnie 6 grudnia i jej nie otwierałem nawet, po dostawie od razu wystawiłem ofertę.

Sprzedaję, ponieważ upatrzyłem sobie inną mysz, a nie chcę zwrotu robić, bo o ile dobrze rozumiem regulamin, musiałbym zwracać całe zamówienie, a poza myszą kupiłem coś innego i nie chcę zwracać całości. Poza tym zwracanie wiąże się z czekaniem na numer RMA i później na przelew, a jak znajdzie się chętny, to temat będzie szybciej ogarnięty. Jeśli nie będzie chętnego, to mysz zostanie u mnie, trudno.

Oczywiście mysz oryginalnie zapakowana i dołączam dowód zakupu.

Cena: 199 + KW.

Zdjęcie:

a8e65b413f91.jpg

Dla chętnego możliwość wystawienia na allegro. Zależy mi na czasie, bo jedzie do mnie reszta sprzętu do PC, który będę składał i nie chcę czekać za nową myszką długo, więc ostatecznie zostanie u mnie, gdy nikt się nie zgłosi.

Link do strony sklepu i strony producenta poniżej:

https://www.x-kom.pl...-mouse-rgb.html

https://www.logitech...ming-mouse.html

Ten post był edytowany przez tomaszzegar dnia: 06 Grudzień 2018 - 09:43

#2 Użytkownik jest niedostępny   T.Matt 

• Orator
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 06 Grudzień 2018 - 21:00

W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.

Strona 1 z 1