Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Killer85

Media Markt straszy i nakazuje usunąć wykop sprzed 5 dni...

Rekomendowane odpowiedzi

Gordona bardzo szkoda, kto teraz będzie pisał "bzdura"... Pozostałych dwóch to nawet dobrze - Grobela już dawno miałem w ignorowanych, a rms zdążył uciec zanim go dodałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa... Widziałem podpis jego, że usuwa konto ale myślałem, że trolluje :/ Szorstki, ale cholernie mądry człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordona nie ma? W końcu, najwyższy czas. :yuppie: To był chyba najbardziej upierdliwy srala mondrala na tym forum. Do którego tematu nie wszedł, to od razu prowokował kłótnie, wszystkich, którzy się z nim nie zgadzali zaraz wyzywał i robił totalny syf z tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale był pomocny w wielu sprawach jak mało kto z zakresu prawa oprócz Primo rzecz jasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem robić u nich zakupy DAC-a, ale chyba odpuszczę gdyby robili mi problem z ew zwrotem 14 dniowym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale był pomocny w wielu sprawach jak mało kto z zakresu prawa oprócz Primo rzecz jasna

Jest takie jedne nawet popularne forum prawne gdzie gordonów znajdziesz na pęczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie jedne nawet popularne forum prawne gdzie gordonów znajdziesz na pęczki :)

Wiem,byłem tam kiedyś ale atmosfera :thumbdown: i zachowują się mody jakby pozjadali wszystkie rozumy jak taki "szaraczek"zada pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co się tam kupuje. Niektóre rzeczy rzeczywiście mają w kosmicznych cenach, ale niektóre często można kupić nawet taniej niż w znanych sklepach internetowych.

 

 

Za każdym razem da się zrobić to 0 jeśli akurat oferują raty 0%. Po prostu dzielą ci cenę towaru na wybraną ilość rat i nic dodatkowo nie dopłacasz.

+1

Kupiłem ostatnio u nich sprzęt AGD do domu, wyszło taniej niż u konkurencji i nawet bony do Carefour dostałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,byłem tam kiedyś ale atmosfera :thumbdown: i zachowują się mody jakby pozjadali wszystkie rozumy jak taki "szaraczek"zada pytanie

Takie Gordony razy bardzo wiele. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordona będzie brakować na forum i to bardzo. Skutecznie zapobiegał w sianiu bzdur na naszym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie prawnicy tak mają... Serio.

W takim razie bardzo im współczuję. ;)

 

Gordona będzie brakować na forum i to bardzo. Skutecznie zapobiegał w sianiu bzdur na naszym forum.

Dobre. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordona będzie brakować na forum i to bardzo. Skutecznie zapobiegał w sianiu bzdur na naszym forum.

 

I hydra zaorał wysadzając go z permem w stratosferę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. To nie jest mod przecież. scratchhead.gif

 

W takim razie bardzo im współczuję. ;)

 

 

Dobre. :lol2:

 

To zależy z jakimi ludźmi wolisz załatwiać sprawy. Jak z grzecznymi i cukierkowymi debilami, to spoko. Dopóki nie dostaniesz szkody na majątku, to będziesz ich lubić, szanować, wysyłać kwiaty i takie tam.

 

Ja wolę jak ktoś jest przede wszystkim profesjonalny, posiada wiedzę i umiejętności. Jak chirurg, który operowal mi matkę w zeszłym roku.

 

Gołymi rękami typa chciałem udusić. Taki "miły" facet. Dokonał jednak rzeczy niemal niemożliwej i będę mu za to wdzięczny do końca życia.

 

Bo wolę gburów od idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. To nie jest mod przecież. scratchhead.gif

Hydro trollował a Gordon go tak długo tyrał aż Hydro przegiął i wyleciał z permem ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro trollował a Gordon go tak długo tyrał aż Hydro przegiął i wyleciał z permem ;):E

ale to Gordon nie ma konta, a HDro ma :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto to Gordon sobie sam usunął, natomiast Hydro owszem, ale co z tego skoro pisać na forum już nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto to Gordon sobie sam usunął, natomiast Hydro owszem, ale co z tego skoro pisać na forum już nie może.

k, teraz rozumiem, myślałem, że na zbanowane konto jest jakoś oznaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy z jakimi ludźmi wolisz załatwiać sprawy. Jak z grzecznymi i cukierkowymi debilami, to spoko. Dopóki nie dostaniesz szkody na majątku, to będziesz ich lubić, szanować, wysyłać kwiaty i takie tam.

 

Ja wolę jak ktoś jest przede wszystkim profesjonalny, posiada wiedzę i umiejętności. Jak chirurg, który operowal mi matkę w zeszłym roku.

 

Gołymi rękami typa chciałem udusić. Taki "miły" facet. Dokonał jednak rzeczy niemal niemożliwej i będę mu za to wdzięczny do końca życia.

 

Bo wolę gburów od idiotów.

Wolę rozmawiać z normalnymi, a nie z zakompleksionymi, zaufanymi w sobie bucami. Taka bucowatość nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem.

 

Konto to Gordon sobie sam usunął, natomiast Hydro owszem, ale co z tego skoro pisać na forum już nie może.

Z tego co mi wiadomo, to nie da się konta usunąć samemu. Musi to zrobić ktoś z adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to nie da się konta usunąć samemu. Musi to zrobić ktoś z adminów.

Od wprowadzenia RODO jest opcja usunięcia konta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy woli rozmawiać z takimi ludźmi. W sytuacji gdzie jest do wyboru tylko cukierkowy kretyn ( tauron, morele, net s, - chociaż tu akurat jest combo - cham i kretyn, wydział ksiąg wieczystych czy przeciętny polski urząd ) ja osobiście wolę załatwić i porozmawiać z kimś szorstkim, nawet wrednym. Wiem, że się nasłucham, ale przynajmniej rozmawiam z kimś kto ma mózg.

 

A Gordon jest człowiekiem cholernie inteligentnym. I przede wszystkim - jak ktoś pieprzył głupoty, to chciało mu się ( albo to lubił?) zabrać głos i się przegadywać.

 

Ja interweniuję, jak widzę, że ktoś ma problem i wiem, że mogę go pomóc rozwiązać.

 

Widząc dyskusję, gdzie ktoś pieprzy farmazony a reszta "prawników" przerzuca się linkami infora i przykładami z praw konsumenta jak Kowalski kupił materac przez internet po prostu mi się chce śmiać, bo znajomość zasad i przepisów w prawie nie polega na kopiowaniu linków bo "sytuacja plus minus pasuje"

 

Ale, że to wszystko co potrafią, to spoko. Według mnie powinni po prostu nie szkodzić i nie mieszać autorom tematów w głowie, ale.... Mam to w sumie w nosie. Nie lubię przegadywać się np. z idiotami, którzy nie odróżniają reklamacji od zlecenia serwisowego urządzenia pomiarowego i przez 5 stron tematu drą ryj, że jest darmowe. Po prostu nie mam na to siły. I czasu.

 

Gordon z głupotą na forum często walczył. Chciało mu się. Jedni to doceniają, inni nie. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...