Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dnjacel

Okropne FPS'y w grach + 100% zużycia proc.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pisze iż mam już dość, mianowicie mam strasznie mało fps w Battlefield 1

Moja specyfikacja:

Proc - FX 6200 3.8ghz + chłodzenie SilPC Fera 2

Grafa - GTX1050 Gigabyte 2gb DDR5

Ram - (2x4GB) 8gb 1600mhz Corsair Vengeance

Dyski - 120gb SSD GOODRAM IRDM

- WD 1TB 7200rpm

Płyta - MSI 970A-G46

Problem jest taki, że oglądam testy mojej konfiguracji na yt i ludzie graja normalnie sobie w dobrych fps na multi, a u mnie to wyglada strasznie

Na początku procek sie troszke grzał i był throttling ale wymieniłem paste i jest prawie nic nieznacząca poprawa. Wyłączyłem w BIOSIE tryby COOL N QUIET, TURBO CORE itd. Tak polecali zrobić na różnych forach ale nic nie dało.

Najciekawszym faktem jest też to, że w BF5 mam lepszą płynność gry. Proszę was o pomoc w określeniu przyczyny tego

Fps w innych grach tez nie są zadowalające CS GO 120FPS na praktycznie niskich 4:3, Fortnite 90fps - średnie/niskie 4:3 -odl widzenia na max.

GTA V - może 50 fps, postrzępione tekstury, wolne ładowanie drogi, trawy, świata.

Z informacji moze istotnych, nie odinstalowałem Windowsa ze starego dysku HDD instalując SSD.

Zużycie procka w BF - 100%.

Prosze POMÓŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf strasznie siedzi na procku, a Ty masz że tak powiem kupę a nie procesor więc to normalny objaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, właśnie takich wyników bym się spodziewał na tych grach na tym kompie. w BF, czy to 1 czy V, na multi dużo osób na pewno nie będzie szału na tym CPU.

 

EDIT A jak chcesz mieć pewność postaw na jakimś dysku obok czysty system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS GO 120FPS na praktycznie niskich 4:3, Fortnite 90fps - średnie/niskie 4:3 -odl widzenia na max.

GTA V - może 50 fps, postrzępione tekstury, wolne ładowanie drogi, trawy, świata.

ja tu widzę, że przy tym procesorze to raczej wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...