Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

On dalej nie zrozumiał o co mi chodziło.

U niego opinia wygląda tak. Elex? No drewniane animacje, walka i gówniana grafika ale to nie istotne, fajna fabuła i podoba mi się system RPG - 8/10

KCD? Drewniane animacje, walka mi nie pasuje, ładna grafika, fajna fabuła - 6/10.

 

To co te opinie są warte jak w dwóch grach te same minusy niosą całkowicie inną wagę?

 

Mnie się rozchodzi tylko o to, że Azazell to jest ostatnia osoba która ma prawo krytykować jakiekolwiek recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U niego opinia wygląda tak. Elex? No drewniane animacje, walka i gówniana grafika ale to nie istotne, fajna fabuła i podoba mi się system RPG - 8/10

KCD? Drewniane animacje, walka mi nie pasuje, ładna grafika, fajna fabuła - 6/10.

 

Hm według mnie powinieneś być ostatnia osobą, która ma prawo krytykować inne osoby. Piszesz takie bzdury, że głowa boli + w dodatku wyciągasz teksty z kontekstu i nic tu nie trzyma się kupy ... Wstyd.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci powyciągać posty z sprzecznościami? Bo jestem w stanie zmarnować czas i to zrobić. :E

 

Kiedyś robiłem to kilka razy dla Hydro teraz mogę dla jego następcy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiem skąd to bierzesz, ale przestań. Przecież nawet ostatni GreedFall, stworzony przez malutkie studio z małym budżetem i mający wiele niedopracowań, a nawet bugów został doceniony przez tych "młodziaków" w recenzjach. Można również wspomnieć o KC:D to samo, gra mimo wielu niedociągnięć i wielu wpadek w wielu aspektach została bardzo doceniona przez tych "młodziaków" w recenzjach bo po prostu miała to coś co do niej przyciąga graczy.

 

No ja nie wiem czy KC:D ma takie wysokie oceny w recenzjach. Polemizowałbym. Wystarczy spojrzeć na OpenCritic.. 7/10. Dobry produkt i tyle.. Ale na pewno nie pasuje to stwierdzenie "Bardzo". Absolutnie - Słowo "Bardzo" bardziej pasuje np do Wiedzmina 3 .

 

Co do GreedFall to nie mam zastrzeżeń - tak jak piszesz.

 

 

--

Crush --> chłopie ty masz naprawdę dużo czasu. To tylko forum --> to nie jest "real Life". Serio :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś wyżej napisałem o wysokich ocenach w recenzjach dla KC:D? Oceny były po prostu dobre w całokształcie.

 

Więc jeszcze raz

Często teraz recenzanci stawiają na pierwszym miejscu technikalie. Nawet jeśli gra jest bogata i ma dużo contentu i głębi to jest jednak nisko oceniana i to tylko przez to, że np postać jest sztywna lub są słabe animacje przeciwników.

napisałem to w odnośni do twojego posta, Taki np. KC:D mimo, że ma masę drewna, bugów, technicznie w wielu aspektach leży o dziwo został doceniony w aspektach w których był dobry czyli właśnie za głębię, content czy podejście do RPG. Podobnie ostatni GreedFall, mimo, wielu wpadek i niedopracowań w wielu aspektach został doceniony i ci "młodzicy" recenzenci wcale się nie kryli, docenili to co dobre, a skrytykowali to co złe. wystarczy przeczytać recenzję.

 

 

 

W skrócie Podałem 2 przykłady gier rpg, które mimo drewna, sztywnych postaci i słabych animacji i jeszcze innych problemów zostały docenione w innych aspektach i w całokształcie dostały dobre oceny nawet od "młodzików" recenzentów.

 

A słowa bardzo podkreślającego docenienie, użyłem odnośnie pewnych aspektów gry, a nie jej całokształtu. Może teraz zrozumiesz.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu czasem to jest cienka granica pomiędzy drewnem akceptowalnym, a próchnem totalnym.

 

Do tego dochodzą kwestie takie jak np. to która gra studia to jest. Bo jak ktoś się w kolejnych częściach niczego nie uczy to i niżej jest oceniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oceny były po prostu dobre w całokształcie.

 

 

Tak oceny były "dobre" i tylko dobre. Nic więcej. Zgadzam się. Sam przecież oceniłem KCD na 6/10. Spoko produkt. I tyle. Nic wielkiego. Natomiast GreedFall jednak ocenię ciut wyżej. No ale jeszcze gram więc definitywnej oceny nie przyznaje :).

 

Bo po prostu czasem to jest cienka granica pomiędzy drewnem akceptowalnym, a próchnem totalnym.

 

Do tego dochodzą kwestie takie jak np. to która gra studia to jest. Bo jak ktoś się w kolejnych częściach niczego nie uczy to i niżej jest oceniany.

 

 

Crush --> tu masz rację. I dodam jeszcze, że gdyby taki Ubi zrobił KCD to byśmy gorzej oceniali ten produkt. Zważywszy na to, że ta firma a właściwie korporacja ma kupę kasy i masę pracowników. Dlatego na to też trzeba zwracać uwagę.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zajrzałem i myślałem, że to forum Muratora :lol2: Drewno, próchno, lepsze drewno, gorsze... Duuuuużo drewna. Myślę -pewnie czym palić w kominku? :lol2:

Dajcie spokój już, bo pasa ściągnę hyhy.

Zaczynacie się kłócić o odcienie odcieni, o wydźwięk słów i ich przełożenie na widzimisię. To nie ma w zasadzie celu Koledzy i nie marnujcie życia. Lepiej pograć w coś.

Racja jak wiadomo jest jak d... -każdy ma swoją. No nie mam racji? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie i stylistycznie dla mnie koszmarek. Takie New Dawn w kosmosie :(

Wszyscy wyglądają jak kuglarze. Może to wina ostrego przeziębienia i co za tym idzie kiepskiego humoru w pracy ale po obejrzeniu tego zwątpiłem.

Pstrokacizna, za dużo kolorów majtkowych na raz. Normalnie jak na jakieś paradzie, takiej z tych co nie chciałbym, żeby koło domu przechodziła jak dzieci się na podwórku bawią :kwasny:

Ale pewnie/może(niepotrzebne skreślić) to kwestia mojego nastawienia dzisiaj. Odkąd wstałem po piątej jeszcze nic mi się nie podobało :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wygląda fajowo. Teraz tylko jak duża będzie ta gra? Chodzi mi o eksplorację? Mam nadzieje ze nie zwiedzimy wszystkich obszarów w 20h ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy sami pisali, że gra będzie kompaktowa ze względu na ograniczony budżet, także się nie nastawiaj na eksploracje.

 

"We've decided to put our effort into the reactivity and replayability—because of our size and budget, those necessitate a smaller, more tightly-controlled game than a giant sandbox open world where you can run everywhere,"

 

Gra jest mniejsza od KOTOR 2 i zajmuje od 15-40h jak robisz wszystko.

 

https://www.dualshockers.com/the-outer-worlds-kotor-2-length/

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No szkoda troche ale trudno lepsze mniejszy świat ale bardziej złożony.. Mi wystarczy by wielkością świata przypominał np Mass Effecta.

 

Ja już grę pobrałem bo na Xboxie jest już Preload. Dużo nie waży bo tykko 27gb.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martw się raczej o ilość bugów na premierę.

Pewnie bedzie bardziej dopracowana niz taki ghost recon breakpoint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ma być ten Fallout New Vegas 2.0? :lol2: Wygląda jak hybryda no man sky i andromedy z animacjami twarzy z Elexa. No i po raz kolejny niemy bohater w grze rpg. Zagram tylko dlatego, że jest w XBP, ale wyczuwam crapik jak RAGE 2.

Edytowane przez CAL44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W tej grze nie ma nic z No Man Sky.. Obejrzyj gameplay jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu o kolory swiata chodzi, bo fakt kolorowa to ona jest. Sam czekam, mam nadzieje ze sie nie zawiode, w razie co powroce do RDR2 wczesniej niz planowalem.

@ODIN

planety ponoc tylko 2 glowne sa, ale moge sie mylic

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To żaden No Man Sky .. To po prostu Fallout w Kosmosie. I tyle w temacie. A kolory/barwy są takie by pasowało do klimatu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A czego się spodziewałeś? Assasyna Creed w kosmosie? Na szczęście nie :P

 

Przecież twórcy gdzieś pisali, że to połączenie Fallout NY + KOTOR 2. Według mnie jeszcze pewnie zaczerpneli pomysły z MAss Effect. Bo z trylogii Sheparda mieli niby wzorować się na relacjach z kompanami i subquestami.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No też pewnie będzie przypominał Preya i Bioshocka. Przemawia za nimi - arsenał, klimat itp. Więc to taka mieszanka tak mi sie zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej pisze azazell tym bardziej przekojnuje się do tego żeby poczekac aż trafi do gier z kosza i za 5zł kupię ją na g2a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oświeć mnie proszę gdzie mogę ją za tyle nabyć?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co działa to na PC? I to jest tylko na miesiąc?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...