Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Jak juz sie ma wykupiona subskrypcje to ne można przedłużyc z promocyjna ceną? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie tak za grosze:

 

6SFPs6t.png

 

Jakoś szkoda rezygnować z tego passa jak cały czas mi się coś dodaje i kumuluje na jednym i tym samym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No własnie ja mam Xbox Game Pass Ultimate do 31 października. No nic.. Może spasuje i kupie Outer Worlds na PS4 .. Przejdę i sprzedam i chyba wyjdę na to samo..

 

Bo kupujac znów Game Pass na xbox zapłace 40zł.. A jak kupie Outer Worlds na PS4 powiedzmy za 200zl to przy sprzedaży będę stratny o podobną sumkę, którą wydałbym na Game Pass. Przy okazji nie będzie mnie gonił czas grając w Outer Worlds.. A ja lubie w takie gry grać spokojnie ;).

 

No nic grę już pobrałem na Xbox.. Więc przez 5 dni po premierze sobie potestuje i zdecyduje czy w ogóle gra warta świeczki :D

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał na pewno promocje na passa, cały czas są praktycznie, ja ciągle przedłużam za grosze. Zresztą jak już masz koksa to zawsze lepiej gra wygląda niż odpowiednik na prosiaka, więc to warto wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Będziesz miał na pewno promocje na passa, cały czas są praktycznie, ja ciągle przedłużam za grosze. Zresztą jak już masz koksa to zawsze lepiej gra wygląda niż odpowiednik na prosiaka, więc to warto wykorzystać.

 

Ta gra i tak nie wygląda zbyt pięknie ;P. Więc raczej oprawa graficzna nie jest dla mnie istotna. Zobaczymy jak będzie z Framerate .. Bo to różnie bywa na konsolach.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam na g2a, zresztą obecnie jestem w ciągu PS3, teraz ogrywam Jak&Dexter 2 a przede mną jeszcze tony innych gier na ps3 które nadrabiam.

 

Co do grafiki na prosiaku to nie wiem może na starość ślepnę ale ostatnio odpalilem amazing spidera 2 na ps4 i jakis specjalnych różnic w grafice względem wersji na pc nie widzę. Oglądałem recenzję na eurogamerze i tam się spuszczali jaka to biedna ta gra ale na 49" 4k (wiem ze gra.działa w 1080p) nie widziałem tych wszystkich mankamentów o ktorych tam jęczeli.

 

Dlatego zakupiłem na ebayu prototype remastera dwie części na ps4 bo oczywiście w polszy nie ma i mam nadzieję że będzie mi sie.grało miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To serio wygląda ciekawie - nie piszę o grafice.

 

Jest w ogóle sporo więcej gameplayów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Grafika wygląda tak sobie w sumie. Mnie to tam rybka czy będzie to nowoczesna oprawa graficzna czy nie.. ważne by sama gra była wciągająca :). Nie mogę się już doczekać premiery..

 

Ostatnio odpaliłem sobie Fallout 4 i w sumie fajnie sie gra :). Po tylu latach. Więc Outer Worlds na bank nie będzie wyglądał gorzej.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda tak sobie w sumie. Mnie to tam rybka czy będzie to nowoczesna oprawa graficzna czy nie.. ważne by sama gra była wciągająca :). Nie mogę się już doczekać premiery..

 

Ostatnio odpaliłem sobie Fallout 4 i w sumie fajnie sie gra :). Po tylu latach. Więc Outer Worlds na bank nie będzie wyglądał gorzej.

Na szczęście Outer Worlds robi Obsidian, a nie Bethesda, więc historia będzie ciekawsza i questy fajniejsze, bo w Fallout 4 to było mdło i nudno w stosunku do New Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na szczęście Outer Worlds robi Obsidian, a nie Bethesda, więc historia będzie ciekawsza i questy fajniejsze, bo w Fallout 4 to było mdło i nudno w stosunku do New Vegas.

 

No to pewnie tak. Ale Bethesda umiała tworzyć światy.. Fajnie się je eksploruje. Głównie po to grałem w Fallout 4 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat swiatem ale to jest problem bethesdy, wstyd sie przyznac ale F4 nie ukonczylem bo mnie znudzil, podobnie jak Skyrim. A w fallouty od poczatku gralem, 1 i 2 przeszedlem kilkanascie razy. No i zawsze lykalem cokolwiek z seria bylo zwiazane.

Ale wlasnie ten klimat trzeba umiec stworzyc i mam nadzieje ze tutaj obsydian da fanom to co kochaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała być w pre-order ale zmieniłem zdanie a grę kupie sobie na święta. :banan:

 

Kasa odkłada się na konsole 9 konsol.Jak czytałem są w produkcji nowe karty graficzne i procesory to bym wam radził gracze PC oszczędzać pieniążki. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My oszczędzamy, zamiast brać grę w pudle za 220pln to ogramy w xbox passie za 4pln :E

 

Zresztą tobie też to radzę, szybciej nazbierasz na nową konsole i TV.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem są w produkcji nowe karty graficzne i procesory to bym wam radził gracze PC oszczędzać pieniążki. ;-)

Zawsze tak jest, ze za chwile pojawi sie cos nowszego, tylko nie wiem czy wiesz ale malo kto robi upgrade co generacje bo nie ma on najmniejszego sensu :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała być w pre-order ale zmieniłem zdanie a grę kupie sobie na święta. :banan:

 

Kasa odkłada się na konsole 9 konsol.Jak czytałem są w produkcji nowe karty graficzne i procesory to bym wam radził gracze PC oszczędzać pieniążki. ;-)

Logika. Odkładam kasę na nowe konsole, ale zamiast ograć grę za kilka złotych w game pass, to kupię pudło za ponad 200 zł. I wam też radzę oszczędzać.

 

Nowe karty i nowe proce są cały czas w produkcji, na tym ten biznes polega, jedna generacja wyjdzie i już kolejna jest projektowana.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne:

 

System operacyjny: Windows 7 (SP1) 64bit

Procesor: Intel Core i3-3225 or AMD Phenom II X6 1100T

RAM: 4GB

Karta graficzna: Nvidia GTX 650 Ti or AMD HD 7850

Miejsce na dysku: 40GB

 

Wymagania rekomendowane:

 

System operacyjny: Windows 10 64bit

Procesor: Intel Core i7-7700K or Ryzen 5 1600

RAM: 8GB

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 470

Miejsce na dysku: 40GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa odkłada się na konsole 9 konsol.Jak czytałem są w produkcji nowe karty graficzne i procesory to bym wam radził gracze PC oszczędzać pieniążki. ;-)

 

Nie rób z siebie dziada :kwasny:

Słyszałem, że 9ki mają być na krótko(maks 12 lat) i już mają w planach 10 generację więc sensownie będzie chyba poczekać na nią(skoro już się lubujemy w czekaniu...). A do tego czasu przedmuchiwać rów konsolce, żeby się nie grzała i co jakiś czas soczewkę przeczyścić, żeby wzroku nie straciła -może nie zobaczyć płytki.

To taka mała złośliwość, częściowo pod własnym adresem(mam dwie "duże" konsole i wspaniałego "wyjazdowca" psx3004. Mam dzieciaki i PC -konsole je odciągają od mojego sprzętu ale nie do końca skutecznie).

Ogólnie jak radzisz -radź z sensem. Ci co za swoje kupują sami wiedzą co się z pieniądzem robi. Ci co za panatatowe i panimamowe piniondze kupują takie rady mają w tamgdziesłońcuniedosiengo i jedynie pani(albo na allacha -pan :o ) higienistka wie co to za miejsce :lol2:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak radzisz -radź z sensem. Ci co za swoje kupują sami wiedzą co się z pieniądzem robi. Ci co za panatatowe i panimamowe piniondze kupują takie rady mają w tamgdziesłońcuniedosiengo i jedynie pani(albo na allacha -pan :o ) higienistka wie co to za miejsce :lol2:

lol2.gifthumbup.giflol2.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne:

 

System operacyjny: Windows 7 (SP1) 64bit

Procesor: Intel Core i3-3225 or AMD Phenom II X6 1100T

RAM: 4GB

Karta graficzna: Nvidia GTX 650 Ti or AMD HD 7850

Miejsce na dysku: 40GB

 

Wymagania rekomendowane:

 

System operacyjny: Windows 10 64bit

Procesor: Intel Core i7-7700K or Ryzen 5 1600

RAM: 8GB

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 470

Miejsce na dysku: 40GB

 

Ciekawe w zalecanych i7 7700k? Sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne:

 

System operacyjny: Windows 7 (SP1) 64bit

Procesor: Intel Core i3-3225 or AMD Phenom II X6 1100T

RAM: 4GB

Karta graficzna: Nvidia GTX 650 Ti or AMD HD 7850

Miejsce na dysku: 40GB

 

Wymagania rekomendowane:

 

System operacyjny: Windows 10 64bit

Procesor: Intel Core i7-7700K or Ryzen 5 1600

RAM: 8GB

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 470

Miejsce na dysku: 40GB

Wymagania całkiem nie wysokie, GTX 650Ti, Phenom II i 4GB RAM, całkiem nieźle. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania całkiem nie wysokie, GTX 650Ti, Phenom II i 4GB RAM, całkiem nieźle. thumbup.gif

a jakie mają być jak to lekko podrasowany Fallout 3? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Unreal Engine 4. Brzydko im wyszedł, ale jednak.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Unreal Engine 4. Brzydko im wyszedł, ale jednak.

 

Serio to jest na Unreal Engine 4? Zupełnie tego nie widać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio. Nie pierwsza i nie ostatnia brzydka gra na tym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...