Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo jak duży będzie ten świat? Będzie to tylko jedna planeta?

Dwie planety, dzika i ucywilizowana oraz pomniejsze lokacje w postaci księżyców i stacji kosmicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w pre-order odhaczona pozostaje tylko czekać na premierę.Jak zobaczyłem filmik z rozgrywki to od razu miałem Fallout przed oczami. ;)

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie :E. Ta gra fabularnie i pod względem RPG powinna znacznie wyżej stać od F4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie, Obsidian pokaże drugi raz Bethesdzie jak się robi Fallouty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie :E. Ta gra fabularnie i pod względem RPG powinna znacznie wyżej stać od F4

Fallout to nie tylko Fallout 4. A też np. New Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout to nie tylko Fallout 4. A też np. New Vegas.

Dokładnie F1, F2 i F:NV to najlepsze Fallouty, jak gra będze tak dobra jak F:NV to będzie nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić typa w głuszy na końcu świata - automatycznie cała frakcja wie co zrobiłeś i spada ci u niej reputacja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dwie planety, dzika i ucywilizowana oraz pomniejsze lokacje w postaci księżyców i stacji kosmicznych.

 

Pewnie daleko tej grze do mass effect. Ale w końcu będzie jakaś namiastka produkcji od Bioware. Strasznie mi brakuje rpg gdzie sie lata po planetach jak właśnie w serii ME...

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zapomnieć o tej grze i przyzwyczaić się do myśli, że wychodzi dopiero za rok ale jak ma być w Gejm Pass to kto wie, może i zagram. Swoją drogą też macie wrażenie, że te wszystkie "passy" ugryzą w tyłek deweloperów i wydawców? Po co mam kupować grę za pełną cenę jak mogę ograć za ułamek tej ceny = wartość gry zostaje mocno zaniżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zapomnieć o tej grze i przyzwyczaić się do myśli, że wychodzi dopiero za rok ale jak ma być w Gejm Pass to kto wie, może i zagram. Swoją drogą też macie wrażenie, że te wszystkie "passy" ugryzą w tyłek deweloperów i wydawców? Po co mam kupować grę za pełną cenę jak mogę ograć za ułamek tej ceny = wartość gry zostaje mocno zaniżona.

Juz Ty sie nie boj :E Oni maja tak to ustawione, ze swoje zarobia - inaczej nie pchaliby sie w takie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ale mimo wszystko co innego abo od pojedynczej licencji, jak Office czy Windows dla firm, a co innego od setki gier. IMHO na razie im sie to kalkuluje bo jest to dodatkowy zysk od tych, co gry by nie kupili albo kupili bardzo tanio. Ale poczekaj, aż to zdobędzie popularność, zaczną si jazdy, kruczki, wyłączenia, podwyżki. Pierwsza działka ponoć zawsze za darmo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z finansowego punktu widzenia na ten moment na pewno im się to opłaca. Chodzi mi jedynie o postrzeganą wartość gry. Borderlands 3 nie bez powodu zostało wycofane z Epic Store jak Epic dopłacał 10$ do każdej gry i B3 kosztowało 50$. Kasy na tym nie tracili bo Epic pokrywał różnicę ale postrzegana przez graczy wartość produktu spadła z 60USD do 50USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają swój klimat. Dość łatwo się w nim zadomowić. Ciężko mi to nazwać ale doświadczałem u nich syndromu "jeszcze chwila, jeszcze tylko tam". Taka odmiana syndromu "ostatniej tury" w Cywilizacji.

Ja sobie to zapodam, kto bogatemu zabroni :lol2:

Support modów... Ech, czasem to lepsze dopełnienie gry niż jakieś DLC. Oby.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na pewno będzie coś lepszego niż Bioshock. Oby. Liczę na ciekawą fabułę i zróżnicownae misje poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Outer Worlds z Z Bioshock nie ma on nic wspólnego.

 

A Outer Worlds bardziej pasuje do niesamowicie udanego Prey z 2017r + Fallout NY.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być jak Bioshock czy co?

 

 

Cieżko żeby było lepsze.

 

To nie będzie jak Bioshock, ani Systemshock to będzie jak Fallout New Vegas w innym świecie, action RPG, a nie FPS z elementami cRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja już tam znam opinie recenzantów. Gra drewno, słaba animacja, bla bla bla.. Niestety ale z przykrością stwierdzam, że dzisiejszy recenzanci (nie wszyscy) to młodziaki którzy zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu stawiaja oprawę graficzna i technikalia.. Jeśli gra jest drewnem to już ocena spada niesamowicie w dół.

 

Oby oceny były przynajmniej na poziomie 80%. Ja tam biorę w ciemno zwłaszcza ze będzie w Game Pass. Tylko tez mam troszkę obawy o ten klimat świata :)

 

Ciekawy filmik ;)

https://www.youtube.com/embed/xgIsOFT5h3E

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być jak Bioshock czy co?

 

Bardziej jak Fallout: New Vegas

 

I będzie w abo XGP za 18 zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tam znam opinie recenzantów. Gra drewno, słaba animacja, bla bla bla.. Niestety ale z przykrością stwierdzam, że dzisiejszy recenzanci (nie wszyscy) to młodziaki którzy zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu stawiaja oprawę graficzna i technikalia.. Jeśli gra jest drewnem to już ocena spada niesamowicie w dół.

 

 

Dla mnie to syndrom "powietrza w kołach".

Sieciowy problem -zakładają wątek "Ile bijecie powietrza na jesieni"(przykład). 250 stron dalej wciąż nie wiedzą. Bo co chwila ktoś ma coś odkrywczego do dodania i... Wejdź między drzewa to stracisz z oczu las.

Po prostu teraz każde byle co nawet rozbija się na atomy, bo każdy chce coś dodać i być "wnikliwszym, mądrzejszym, dokładniejszym i ogólnie lepszym". I zaczyna się szukanie dziury w całym.

"O rany ale gra, sprzączka od paska nie ma RT, niezły syf". Kolejny pisze "Guziki na kurtce też nie, oddałem i ludzie masowo oddają" :lol2:

 

Owszem, też mnie rażą niedoróbki ale jak gra syci to się pociska w nią i już. Np. niezbyt lubiane Gearsy właśnie ogrywam i jest ok.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ceny nie podnieśli, dalej jest 18 ziko za pecetowy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bo gra będzie w cenie abonamentu Game Pass prawda? Hmm dzisiaj sprawdziłem i 31.10 kończy mi się game pass. Hm Więc chyba przez pierwsze dni ocenie czy gra warta zachodu i wtedy przedłuże.. Bo raczej nie ma co liczyć, że tak szybko się pojawi się kolejna promocja na Game Pass - tak jak było to teraz za 8zł/2miesiące ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra będzie w cenie abonamentu Game Pass prawda?

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tam znam opinie recenzantów. Gra drewno, słaba animacja, bla bla bla.. Niestety ale z przykrością stwierdzam, że dzisiejszy recenzanci (nie wszyscy) to młodziaki którzy zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu stawiaja oprawę graficzna i technikalia.. Jeśli gra jest drewnem to już ocena spada niesamowicie w dół.

 

Oby oceny były przynajmniej na poziomie 80%. Ja tam biorę w ciemno zwłaszcza ze będzie w Game Pass. Tylko tez mam troszkę obawy o ten klimat świata :)

 

Ciekawy filmik ;)

https://www.youtube.com/embed/xgIsOFT5h3E

No. Ta dzieciarnia co im ocena KCD spadła w dół bo mechaniki są drewniane. :lol2:

 

Jak Ty momentami pierniczysz to ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wiem, prawda boli co :).. Nie ma co się śmiać.. Tylko tak jest.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...