Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slaveq

Abonament xbox gamepass

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Jestem od niedawna użytkownikiem konsoli XBox. Wraz z konsolą otrzymałem 1 miesiąc darmowego konta gamepass. Do zakończenia abonamentu pozostało jeszcze 2 tygodnie. Wczoraj kupiłem klucz do rocznego abonamentu gamepass. Pytanie jest takie. Czy muszę czekać aż zakończy się ten pierwszy, miesięczny okres ważności konta czy też mogę od razu zarejestrować klucz na rok i ważność konta zostanie zsumowana? A jeśli nie, to jaką ważność ma ten roczny klucz?

Pozdrawiam. SK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostanie przedłożony o okres zakupionego abonamentu, tak samo jest z Goldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz już go użyć :) Z ciekawosci za ile kupiles klucz ? Ja ostatnio na stronie microsoft aktywowałem sobie gamepass najpierw za 1zl na miesiac a potem za 87zl na 6 miesiecy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim koncie w Store nie było możliwości wykupienia innego abonamenty niż ten za 1 zł. Cena promocyjna - z 40 zł. Poszukałem w G. i znalazłem promocje w E**O za 240 zł na rok. Czyli 50% taniej. Jak już kupiłem, w Store pojawiła się promocja 6 msc. za 87 zł. czy jakoś tak. Trochę się pośpieszyłem. Za rok będę mądrzejszy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim koncie w Store nie było możliwości wykupienia innego abonamenty niż ten za 1 zł. Cena promocyjna - z 40 zł. Poszukałem w G. i znalazłem promocje w E**O za 240 zł na rok. Czyli 50% taniej. Jak już kupiłem, w Store pojawiła się promocja 6 msc. za 87 zł. czy jakoś tak. Trochę się pośpieszyłem. Za rok będę mądrzejszy.

Pozdrawiam.

 

mozesz sobie dokupic tez to zqa 87zł i bedziesz mial 1,5 roku game passa jeśli Ci zależy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...