Skocz do zawartości
kanon7

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Rekomendowane odpowiedzi

Crash Team Racing powraca!

Remake kultowego CTR: Crash Team Racing, opracowany przez studio Beenox. Na tle oryginału Crash Team Racing Nitro-Fueled wyróżnia się za sprawą gruntownie odświeżonej grafiki, a także nowych gokartów i niewidzianych wcześniej tras + tryb online (w tym gra na podzielonym ekranie 2/4 osoby).

 

2u3xkeo.jpg

 

 

Gra wyjdzie na PS4, Xbox One i Nintendo Switch'a 21 czerwca 2019r.

 

PS. Właśnie tego bardzo mi brakowało do kompletu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonzo dawaj :D ale od razu mówię, łatwym rywalem nie będę :D

 

Co tu taki mało odzew? taka genialna gra wraca, bum na cały świat robi, a tu cisza :hmm:

Staruszkowie przyznajcie się, że graliście w Crasha na PSX to się zrobi jakiś turniej najlepszego pclabowicza, a nie się wstydzicie :P

PS

Zamówiłem preorder w media expert (będą mieli na sklepie na weekend)

a przeważnie w aukcjach jest, że wysyłają dopiero 21 więc na weekend z aukcji wam nie dojdzie :/

z Mediaexpert dostajecie też jakieś skórki (za preorder) i okulary CTR

 

Cena też spoko, bo 149zł :thumbup:

Sam single player był długaśny, a tu dali jeszcze multi, naprawdę warto ;)

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już leci gra.

 

Mam orginał na psx,ale ostatnio nie gram po muszę wymienić laser na mojej ukochanej psx bo juz zaczyna nie czytać gier tak często na nim grałem.

Do tej pory posiadam stary sony triniton KV-25X1K 25cali,zostawiłem dla psx.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Akurat świetna gra na lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie na Switchu odpalam, szkoda że 30fps ale czekać na wersję PC, nie ma co

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dadzą na PS4 pro 60fps, ale nawet jeśli to pewnie w 1080p. A taki crash n'sane wygląda i działa obłędnie w 4k@60fps na PC tu będzie to samo, tylko kiedy wyjdzie na PC :hmm::E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam gracie ?

 

odpaliłem adventure na hard mode od razu i powiem tylko tyle, AI na tym poziomie (nie wiem jak na innych) jest po prostu OP, goście boostują prawie non stop, nawet przyglądając się jak jadą obok nas to wyprzedzają nas bez problemu na prostej, a ustrzelenie typa z rakiety czy innej broni wiele nie daje bo dziwnym trafem goście ledwo wytracają prędkość, tak że ciężko cokolwiek nadgonić gdy już nas odstawią, jak dla mnie to AI na hardzie oszukuje, pędzą z prędkością że nawet z boostem od maski ciężko dogonić bez perfekcyjnych turbo-slide'ów, jadą niczym Nitrous Oxide -aż boje się pomyśleć co ten musi robić jako boss w grze

 

i żeby nie było, na pierwszym CTR zjadłem kiedyś zęby, dublowałem bez problemu i ogółem była to dość łatwa gra, ale tutaj, grając na harda w tryb nitro fueled to jest rzeźnia i bez bliskich perfekcji przejazdów, używania skrótów + szczęścia w doborze dobrej broni w danym momencie to ciężko o zajęcie chociażby pierwszej trójki bo jeden większy błąd i musimy robić restart

 

jutro spróbuje na medium, albo może po prostu classic mode i czysty funn, bo powtarzanie 30x tej samej mapy robiło się frustrujące (aktualnie jestem chyba na 4 lub 5 (przejazd przez kanały w pierwszym hubie :E) i bez robienia wałków na AI używając skrótów to nie ma podejścia bo jadą jak by bazowo byli od nas dobre 30% szybsi na prostej bez turbo

 

EDIT: ustawiłem z ciekawości na medium ten tryb nitro fueled i powiem tyle, GRA JEST BANALNA, tak jak pamiętam z czasów psx, zrobiłem 2 wyścigi i odskakując od razu na starcie goście nie mieli szans mnie dogonić, a ja sypałem tylko tnt i eliksirami za siebie wyprzedzając o dobre 1\3 długości trasy resztę stawki

 

dla mnie to pokazuje jedno, gra jest skopana pod względem poziomu trudności i nie ma sensu w to grać na singla dłużej, niż sama fabuła

 

-albo jest mega easy i robimy wszystkie mapy bez problemu na 1st

-albo gramy nitro fueled + hard mode gdzie mamy cheatujące AI które ma bazowo boosta o dobre co najmniej 30% speeda względem nas w swoich kartach przez co bez używania skrótów i perfekcyjnej jazdy powtarzamy trasę 30x albo i dłużej co nie przekłada się w ogóle na nasz skill, bo nawet używając w odpowiednim momencie na starcie dopalacza przy odliczaniu to i tak za chwilę lądujemy na końcu stawki :E -najgorzej jak na trasie jest dużo prostych odcinków gdzie ciężko driftować i boostować, bo wtedy na prostej AI robi nas jak chce i odstawia w kilka sekund na ósme miejsce

 

pewnie gierkę przejdę na tym medium nitro fueled i będę grał z ludźmi bo gra na hardzie to zwykłe cheaterskie AI i nic więcej

 

poziom trudności to największy minus tej gry, albo żenujący albo cheatujący

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonzo dawaj :D ale od razu mówię, łatwym rywalem nie będę :D Co tu taki mało odzew? taka genialna gra wraca, bum na cały świat robi, a tu cisza :hmm: Staruszkowie przyznajcie się, że graliście w Crasha na PSX to się zrobi jakiś turniej najlepszego pclabowicza, a nie się wstydzicie :P

To forum i tak już ledwo dycha, nie ma tego ruchu co kiedyś, stąd odzew zerowy. Też zaglądam już średnio na jeża.

Sam nie kupiłem, bo w ogóle nie pamiętałem o grze (konkretnej dacie), a i taka pogoda że tym bardziej bym nie grał.

 

i jak tam gracie ?odpaliłem adventure na hard mode od razu i powiem tylko tyle, AI na tym poziomie (nie wiem jak na innych) jest po prostu OP, goście boostują prawie non stop, nawet przyglądając się jak jadą obok nas to wyprzedzają nas bez problemu na prostej, a ustrzelenie typa z rakiety czy innej broni wiele nie daje bo dziwnym trafem goście ledwo wytracają prędkość, tak że ciężko cokolwiek nadgonić gdy już nas odstawią, jak dla mnie to AI na hardzie oszukuje, pędzą z prędkością że nawet z boostem od maski ciężko dogonić bez perfekcyjnych turbo-slide'ów, jadą

Też dużo grałem w ctr i to wcale nie x lat temu widzę że nie wiele zmienili bo po oryginale miałem podobne wrażenia.

Na hardzie mogli spuścić solidny wpiertol z ciągłymi boostami, a na medium mogłeś zostawić daleko w tyle. Bywało że na medium pokazywali pazur, ale to ewidentnie było coś "nie tak". Reset wyścigu i jak by wracało do normy, bo im więcej tras robiłem, tym gorsi (bardziej op) jak by się stawali.

Ciągłe dopalacze to była normalka. Tak samo jak dostał z rakiety czy czegoś, to jeszcze "turlał" się do przodu, dwa podskoki i już boost i i tak jest przed tobą. Ty jak dostaniesz to odbijasz się w miejscu jak piłka kilka razy i lądujesz na końcu :E.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla mnie poziom trudności to nieporozumienie

 

-easy jest do gry z zamknietymi oczami

-medium juz niby mniej, ale pod warunkiem ze nie uzywamy turbo-power slide'ów, bo jesli tak to mamy powtórkę z easy -ze tez na necie na to narzekaja heh, że medium jest za trudny bo przeciwnicy coś zaczynają robić a i tak jest prościutko ich wyprzedzić ledwie w 10 sekund od startu

-hard no cóż jest oszukany i tyle, oczym pisałem i nie ma nic wspólnego z godną rywalizacją fair play z AI

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak gra sprawuje się na switchu?

Obejrzałem analizę od df i w sumie jednak nabrałem ochoty na kupno :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, stale 30 fps i troche powycinanych krzaczkow z dalszego tla, bardziej rozmyte przez nizsza rozdzielczosc i brak AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla mnie poziom trudności to nieporozumienie

 

-easy jest do gry z zamknietymi oczami

-medium juz niby mniej, ale pod warunkiem ze nie uzywamy turbo-power slide'ów, bo jesli tak to mamy powtórkę z easy -ze tez na necie na to narzekaja heh, że medium jest za trudny bo przeciwnicy coś zaczynają robić a i tak jest prościutko ich wyprzedzić ledwie w 10 sekund od startu

-hard no cóż jest oszukany i tyle, oczym pisałem i nie ma nic wspólnego z godną rywalizacją fair play z AI

Ale na psone było tak samo. Easy za łatwy, medium to prawie to samo, a hard to przeciwnicy wszędzie i kiedy chcą mają turbo-power slider'y, tylko aby cię przegonić. Ile razy miałem na hard'ie maskę "Uka-Uka", jadę na przyśpieszeniu na niej, a obok mnie z 2 krotną predkością przejeżdża przeciwnik :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

na PSX nie było w ogóle wyboru poziomu trudności z tego co pamiętam, dla mnie gierka jest skopana ogółem, na medium jest pierwsze miejsce praktycznie zawsze, czasem drugi za mną wyraźnie gra lepiej od reszty i czasem jest walka pomiędzy 1st a 2nd ale to mało kiedy, a hard to wiadomo zjebany tryb gdzie jadąc normalnie trasą bez używania skrótów nie wygramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...