Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kondra92

Samsung Galaxy j6+ połączenie z tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam taki o to problem chce puścić muzykę z Youtube na telewizorze, naciskam przycisk łączenia telefonu z tv, na tv wyświetla sie czy zezwalam oczywiście zezwalam on próbuje połączyć i po chwili przerywa i nic więcej. Telefon to samsung Galaxy j6+ a tv to samsung ue49mu6452u. Poprzednio korzystałem z LG k8 i nie było żadnych problemów. Liczyłem na to że ten telefon posiada smart view ale sie rozczarowalem. Czy da się coś zrobić żeby móc puszczać kawałki z Youtube na telefonie oglądając na tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sparowałeś YT na TV z tym w telefonie? Ja mam Moto Z Play i TV Panasonic jak w sygnaturce - po sparowaniu bez problemu moge w telefonie wybrać odtwarzanie filmów na telewizorowym YT. Żona ma Lg G6, jednak córka Moto G3, a druga tablet Huawei - każdy bez problemu wybiera w appce na telefonie udostępnianie na TV i działa (po uprzednim sparowaniu urządzeń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję, będę w domu to sprawdzę czy działa. Mam jeszcze pytanie bo mam play now i w aplikacji mam ikonkę przełączania na tv ale jest na szaro i nie moge wcisnąć. Co mogę zrobic żeby zaczęło działać? Samsung Galaxy j6+ ma smart view? Bo nie widze żeby mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam Play i nie mam telefonu Samsunga, więc tu nie pomogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung j6+ to nawet rozczarował producenta, że takie badziewie na rynek wypuścił :lol2: :lol2:

 

sprwadź najpierw link od baronika

 

 

telefon powinien mieć ikonkę "smart view" w panelu szybkich skrótów po wyciągnięciu paska od góry. Jeśli nie ma to cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...