Skocz do zawartości
azgan

Mortal Kombat 11 - Shao Kahn powraca do kultowej bijatyki

Rekomendowane odpowiedzi

3D już było w MK i nikt w to nie chciał grać. Musi zostać w 2D ale muszą poprawić gameplay na bardziej techniczny, a grafikę na bardziej czytelną bez tła które bardziej przeszkadza w walce niż pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D już było w MK i nikt w to nie chciał grać. Musi zostać w 2D ale muszą poprawić gameplay na bardziej techniczny, a grafikę na bardziej czytelną bez tła które bardziej przeszkadza w walce niż pomaga.

No raczej Twój rocznik nie zna mk4 w salonie gdzie się kupowało żeton(wiesz? Nie? ) 3/4 osób nigdy nie było w salonie, a się produkują a w pupie byli i kupę widzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoglądając co jeszcze potrafią wyciągnąć z konsol to robi wrażenie

w następnej generacji może już naprawdę ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej Twój rocznik nie zna mk4 w salonie gdzie się kupowało żeton(wiesz? Nie? ) 3/4 osób nigdy nie było w salonie, a się produkują a w pupie byli i kupę widzieli

Oooo znasz mój rocznik, fajnie. Wyczuwam, że mnie odmładzasz :) Niestety jestem z serią od samego początku MK1, podobnie jak Dune-C&C, Warcraft, NFS itd. MK3 było rewelacyjne, a MK4 może przyjęło się na automatach ale na PC nikt w to nie chciał grać, gra przestała być techniczna, a stała się chaotycznym mordobiciem, dlatego była potem taka długa przerwa w wydawaniu MK na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo znasz mój rocznik, fajnie. Wyczuwam, że mnie odmładzasz :) Niestety jestem z serią od samego początku MK1, podobnie jak Dune-C&C, Warcraft, NFS itd. MK3 było rewelacyjne, a MK4 może przyjęło się na automatach ale na PC nikt w to nie chciał grać, gra przestała być techniczna, a stała się chaotycznym mordobiciem, dlatego była potem taka długa przerwa w wydawaniu MK na PC.

To się pomyliłem po tych seriach co wymieniłeś, sory. Ale napisałeś poprzedni post jak 14 latek. MK2 w salonie to zapytam, jak się wchodziło do Smołka czy Jade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam i nawet nie będę sprawdzał w necie żeby Ci coś udowadniać :)

Automaty to był dla mnie tylko dodatek. PC własne od czasu 486 sx25, a Price Of Persia już na 286. Znasz taki CPU?

Ogólnie masa turniejów zagranych na 1 klawiaturze MK1/MK2 i totalne uzależnienie od MK3 postać Kabal :)

MK9 przypomina mi właśnie MK3. MKX to dla mnie już tylko casualowa gra z pierdyliardem graficznych rozpraszaczy na arenach i chciałbym dlatego żeby MKXI nie szło tą drogą ale pewnie nie ma co liczyć, ponieważ nie jestem już "targetem" twórców tej gry :(

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pomyliłem po tych seriach co wymieniłeś, sory. Ale napisałeś poprzedni post jak 14 latek. MK2 w salonie to zapytam, jak się wchodziło do Smołka czy Jade?

Spedzilem pol dziecinstwa na stacji pkp w salonie, gdzie mortal kombat to byla podstwa. Ah te czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

359,99 zł za Premium kogoś zdrowo pogrzało :lol2:

 

Warner Bros Interactive Entertainment dalej niczego się nie nauczyło a później zdziwienie że Capcom zarabia na bijatykach :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo znasz mój rocznik, fajnie. Wyczuwam, że mnie odmładzasz :) Niestety jestem z serią od samego początku MK1, podobnie jak Dune-C&C, Warcraft, NFS itd. MK3 było rewelacyjne, a MK4 może przyjęło się na automatach ale na PC nikt w to nie chciał grać, gra przestała być techniczna, a stała się chaotycznym mordobiciem, dlatego była potem taka długa przerwa w wydawaniu MK na PC.

 

MK4 przy konkurencji nie wyglądał, gra archaiczna i brzydka, a premiera wersji automatowej w 15 października 1997 to atak z motyką na księżyc. Na rynku jest od 22 marca 1997 Tekken 3, a pod koniec 1996, czy początek 97 Virtua Fighter 3 :)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój MK to była chyba 3 i grałem na jakimś automacie w 95 może 96 r. :hmm:

Ciekawie to wygląda;)

 

 

Btw . Jak można było dość w filmie na początku tak gównianą muzę ??? Nie dość, że kompletnie nie pasuje to ktoś jeszcze czegoś takiego słucha :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak obok TEKKEN'a automaty z Mortal Kombat były zawsze oblegane natomiast Virtua Fighter i SOULCALIBUR były luźne ewentualnie jeszcze Street Fighter łapał się w centrum zainteresowania (masę kasy utopiło się swego czasu na automatach w zasadzie wszystko to co rodzice dali na kieszonkowe)

 

PS> Mój ostatni MK to był Mortal Kombat X i pierwszy w jakiego zagrałem od automatów i lepiej się bawiłem przy starym na automatach :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bron na trailerze... oby nie. Mortal Kombat 4 juz byl, pozwolmy mu udejsc w zapomnienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

359,99 zł za Premium kogoś zdrowo pogrzało :lol2:

 

Warner Bros Interactive Entertainment dalej niczego się nie nauczyło a później zdziwienie że Capcom zarabia na bijatykach :E

 

Uuu widać komu się czerwona lampka zapaliła, lepiej późno niż wcale, co do MK to w 1 grałem jeszcze na swoim pierwszym PC 386 dawno temu, resztę też później na PC, dwóch na jednej klawiaturze pamiętam do dziś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale do oprawy graficznej nie można mieć zastrzeżeń. Mordobitki od Netherrealm wyglądają jak na swoje czasy przystało. Nowy Tekken i Soul Calibur wyglądają jak MK9 z 2011 roku i jeszcze ten pierwszy tylko 900p na ps4 :E. MK11 przy nich to jak gra na ps5 ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus:

-Design.

-Klimat.

-Oprawa.

 

 

Minusy

-Drętwe animacje.

-Stary system oparty o 2D.

 

Odpuszczam, "finiszery" oglądnę na YT.

 

Edyta.

@ bocieque

T7 i MK10

https://i.imgur.com/jzVuJo4.jpg

https://i.imgur.com/MMkpb3O.jpg

 

https://i.imgur.com/TjL0ADv.jpg

https://i.imgur.com/5ox5Tx3.jpg

 

Nowy Tekken i Soul Calibur wyglądają jak MK9 z 2011 roku

https://i.imgur.com/F0ZNyTN.jpg

https://i.imgur.com/omPJjcl.png

 

Powinieneś jeszcze dopisać, że Tekken 7 wygląda gorzej od 6 :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyglądający fighter 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wygląda to ładnie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię fightery więc biorę na 100% nowego MK ale nie w cenie premierowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zbyt. Miałem chyba 9 odsłonę MK. Uczyłem się ciosów jedną postaci na pamięć + z neta poradniki na kombosy. Przyszedł kumpel pograć ze mną i rozwalił mnie naparzając we wszystkie klawisze na padzie. :lol2::E Próbowałem też online, ale serwery mieli tak zrypane, że lagi trwały kilka sec.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Obejrzałęm materiały i pokaz postaci.. i sczerze hm to wygląda jak podrasowany MK X. Ale jakoś dużo mniej postaci będzie do wyboru ;/ Chyba ze to było z wersji beta.

 

Ogólnie MK XL ciągle pogrywam od czasu do czasu ale jakoś nie mam już parcia na te bijatykę.. MK Trilogy spędziłem tysiące godzin sam i ze znajomymi :).

 

XL jest fajny i ciekawie zrobiony ale 11 hm na pewno kupie jak stanieje. Na dzien dzisiejszy to chyba najlepsza bijatyka obok tekkena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dobrze wygladajaca nawalanka. Namco graficznie z tekkenem i soulcalburem sie nie popisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Tekken i tak jest 100 x miodniejszy od MK i gram w niego od dnia premiery gdzie XL poleciał dawno z dysku. Co do nowego SC to zgoda nie porwała mnie ta bijatyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem tylko o grafice btw szkoda ze Sega zrezygnowala z vf, zawsze byl w czolowce graficznej

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...